© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

Together is powerful

חיפוש לפי תחום

חדשות ועדכונים /  לקוחות פרטיים

14 בספטמבר, 2021
מאבק האפוטרופסות על הילד איתן בירן – כל מה שצריך לדעת על צוואה
בימים האחרונים שוב נמצא בכותרות מאבק האפוטרופסות על הילד איתן בירן שהוריו ואחיו הקטן נהרגו באסון הרכבל באיטליה. הנושא הרגיש עורר התעניינות סביב שאלת כתיבת צוואה בגיל צעיר. עו"ד ליאת קיסרי, שותפה במשרדנו המרכזת את תחום הלקוחות הפרטיים, מתייחסת לסוגיה המטרידה הורים רבים, בראיון לישראל היום.
10 באוגוסט, 2020
מה צריך לדעת על דירה להשקעה לאחר הורדת המס
משרד האוצר מפחית את המס על רכישת דירה להשקעה. כמה תשלמו ואיך תבחרו את מסלול תשלום המס הנכון עבורכם. מדריך למשקיע מאת ליאת קיסרי התפרסם במאקו
6 בנובמבר, 2019
תביעה נגד החברה המפרקת של בנק צפון אמריקה והאפוטרופוס הכללי
משרדנו מייצג לקוחות פרטיים בתביעה לבית המשפט המחוזי בירושלים נגד החברה המפרקת של בנק צפון אמריקה (שפורק ב-1985) והאפוטרופוס הכללי בגין כספי נאמנות שהופקדו בבנק על ידי אבי המשפחה שהלך לעולמו. הלקוחות מיוצגים על ידי עוה"ד זוהר לנדה ושחר רוטשילד ממחלקת הליטיגציה.
28 ביולי, 2019
פסיקה תקדימית מאפשרת העברת נדל"ן בישראל לנאמנות ללא תשלום מס
עו"ד הראל פרלמוטר התראיין לדה מרקר בעקבות פרסומה של פסיקה תקדימית של בית המשפט המחוזי שקבע כי במקרה של נדל"ן בישראל שעובר לנאמנות, לא מדובר באירוע שמחייב תשלום מס. הראל אמר כי פסק הדין פותח דרכים מעניינות ורבות לתכנון מושכל וניהול העברת עושר בין דורי תוך העברת נדל"ן - ללא שגורם המס יהווה פקטור שלילי וישפיע על התהליך.
30 בדצמבר, 2018
מאמר בנושא סכסוכי ירושה: על החיים וגם קצת על המוות
עו"ד ליאת קיסרי, שותפה במחלקת לקוחות פרטיים, במאמר לכלכליסט Dun's100 בנושא סכסוכי ירושה, צוואות ועיזבונות.
9 בדצמבר, 2018
הרצאה: הורשות, צוואות ואי כשירות משפטית
עו"ד ליאת קיסרי הרצתה היום בקורס הכשרת מנהלים לנושאי משרה בחברות משפחתיות של המרכז הבינתחומי הרצליה בנושא הורשות, צוואות ואי כשירות משפטית.
15 באפריל, 2018
שכר בכירי החברות הישראליות הדואליות
עו"ד מיקי ברנע, השותף המנהל במשרדנו, בראיון לגלובס בנושא דירוג השכר של מנהלי חברות דואליות.
20 במרץ, 2017
כנס במשרדנו: ניהול העושר המשפחתי
ברנע בשיתוף חברת דה סרוויס יארחו היום סמינר שיעסוק באופן בו נכון לנהל נכסי נדל"ן וחברות משפחתיות.  מיקי ברנע, שותף מנהל, ידבר על העברה בין דורית בחברות משפחתיות. ליאת קיסרי תשתתף בפאנל שיעסוק בניהול נכסי נדל"ן.
21 בפברואר, 2017
מפגש נטוורקינג בשיתוף לשכת המסחר ישראל-דרום אפריקה
ברנע ביחד עם לשכת המסחר ישראל-דרום אפריקה מארחים היום מפגש נטוורקינג לקידום הקשרים בין אנשי עסקים מדרום אפריקה החיים בישראל לתעשייה המקומית.
10 באוגוסט, 2016
עוד לפני שהמס המיוחד של כחלון על המחזיקים ב-3 דירות ויותר נכנס לתוקף, המשקיעים כבר בוחנים אפשרויות
בעקבות כוונתו של שר האוצר, משה כחלון, להטיל החל מינואר הקרוב מס על מחזיקי 3 דירות ומעלה, התראיינה עו"ד ליאת קיסרי, שותפה במשרד ברנע ל- Bizportal. ליאת התייחסה ליתרונות והחסרונות הנובעים מאפשרות של הקמת חברה על ידי בעלי הדירות לניהול הנכסים.
3 באוגוסט, 2016
משה כחלון מציע להטיל מס על מחזיקי 3 דירות ומעלה
שר האוצר יוזם מהלך חדש, לפי החל מינואר הקרוב יוטל מס שנתי על בעלי 3 דירות ומעלה בגובה 1% משווי הדירה. עו"ד ליאת קיסרי, שותפה במשרד ברנע התראיינה על ידי מספר אמצעי תקשורת ואמרה כי בסופו של יום, בעלי הדירות ימצאו תכנוני מס לגיטימיים ודרכים חדשות ויצירתיות לחסוך בתשלום המסים. מי שלא יצליח לעשות כן פשוט יגלגל את ההוצאות הללו לכתפיהם של שוכרי הדירות.
9 ביוני, 2016
על בטוח
מגזין חודש יוני של דהמרקר הוקדש לעושר בישראל ול-500 עשירי ישראל. במסגרת כתבות המגזין, התראיין מיקי ברנע בנושא של העברת הון ונכסים במשפחות בעלות ממון. 
17 בינואר, 2016
זה כל השוני- ראיון עם מיקי לגבי הסכסוך של משפ' הרציקוביץ'
בימים אלו מתנהל סכסוך ירושה בין שני האחים למשפחת הרציקוביץ, דורון, ולוני. מיקי ברנע, המייעץ בין השאר בסוגיות של העברת ירושות ונכסים במשפחות בעלות ממון. התראיין לגלובס כמומחה בתחום זה.
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: