© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

Together is powerful

חיפוש לפי תחום

חדשות ועדכונים /  מיסוי בינלאומי

7 ביוני, 2021
מדינות ה G7 החליטו על הטלת מס חברות מינימלי
בסוף השבוע האחרון נחתם הסכם להטלת מס חברות גלובלי אחיד של 15%. הראל פרלמוטר, שותף וראש מחלקת המסים במשרדנו התראיין למספר כלי תקשורת והתייחס להחלטה החדשה ולהשפעה שתהיה לה על ישראל.
7 בינואר, 2020
אירוח מפגש של מאיץ העסקים פלורידה ישראל
משרדנו ארח היום מפגש של מאיץ העסקים פלורידה ישראל. יובל לזי והראל פרלמוטר נפגשו עם הסטרטאפים המשתתפים בתכנית ושוחחו איתם על האתגרים וההזדמנויות בעבודה מול ארה"ב.
5 בנובמבר, 2018
מדיניות המס עלולה לערער את הקניין הרוחני של ישראל
עו"ד ענת אבן-חן בראיון לבלומברג BNA בעקבות ההוראות החדשות של הרשות לחדשנות המתירות לחברות להוציא ידע מחוץ לישראל.
7 באוקטובר, 2018
'מסלול ירוק' חדש בנושא שינוי מבנה בעלות בחברה ללא חבות במס
הראל פרלמוטר, ראש מחלקת המיסים, התראיין לבלומברג BNA בעקבות פרסומה של רשות המיסים על 'מסלול ירוק' לחברות ישראליות המבקשות לשנות את מבנה הבעלות בחברה באופן שבו אחזקתם תהיה באמצעות חברה זרה.
22 במאי, 2018
חברת שירותי הענן של אמזון מיישרת קו עם רשות המיסים בישראל
עו"ד הראל פרלמוטר, ראש מחלקת המיסים במשרדנו, התראיין לבלומברג BNA, בעקבות החלטתה של חברת שירותי הענן של אמזון להירשם כעוסק בישראל ולגבות מע"מ מהלקוחות הישראליים.
6 במאי, 2018
רשות המיסים דורשת מחברת eBay סכום של 156 מיליון ש"ח
עו"ד הראל פרלמוטר התראיין לבלומברג BNA לאור חשיפתה של חברת eBay כי רשות המיסים דורשת ממנה תשלום מיסים נוספים בסכום של 156 מיליון ש"ח עבור השנים 2010-2015.
27 בדצמבר, 2017
כל מה שצריך לדעת על ICO
משרדנו מארח היום כנס בנושא ICOs ומטבעות דיגיטליים. ד"ר צבי גבאי ירצה על רגולציית מטבעות דיגיטליים בארץ ובעולם ועו"ד הראל פרלמוטר ירצה על מיסוי מטבעות קריפטוגרפיים ועמדת רשות המסים.
15 בדצמבר, 2017
בעקבות 'מסמכי פנמה' שני ישראלים נעצרו בחשד להעלמת מיסים במקלטי מס
בעקבות חשיפת 'מסמכי פנמה', רשות המיסים עצרה שני ישראלים החשודים בהעלמת הכנסות של מיליוני שקלים במקלטי מס. עו"ד הראל פרלמוטר, שותף וראש מחלקת המיסים במשרדנו, אמר בראיון ל- Bloomberg BNA, כי למרות שמספר רב של ישראלים הוזכרו במסמכים שדלפו, נראה כי רובם השתמש במקלטי המס לסיבות אחרות מאשר התחמקות מתשלום מיסים.
29 באוגוסט, 2017
ד"ר צבי גבאי לוואלה בעקבות פתיחת חקירה פלילית נגד בכירים לשעבר בבנק לאומי
ד"ר צבי גבאי, ראש מחלקת שוק ההון במשרדנו התראיין לוואלה בעקבות פתיחת חקירה פלילית נגד בכירים לשעבר בבנק לאומי בפרשת הונאת המס בארה"ב. לדבריו, יתקיים שיתוף פעולה הדוק בין החוקרים האמריקאים בפרשה לחוקרים הישראלים באמצעות מנגנון הסיוע המשפטי הבינלאומי במשרד המשפטים.
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: