© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

Together is powerful

חיפוש לפי תחום

חדשות ועדכונים /  ציות

26 באוגוסט, 2021
עו"ד דרור ארד-אילון הצטרף למשרדנו
עו"ד דרור ארד-אילון הצטרף למשרדנו כיועץ מיוחד מתחום הצווארון הלבן, אתיקה ולשון הרע. לדרור ניסיון ומוניטין רב בייצוג נאשמים בפרשות פליליות שזכו לסיקור רב.
13 ביולי, 2021
וובינר: אחריות קציני ציות בארגונים
פורום ה Compliance של  ACCI (ארגון היועצים המשפטיים הפנימיים בישראל) קיים הבוקר וובינר בנושא אחריות קציני ציות בארגונים. במסגרת הוובינר ד"ר צבי גבאי הרצה על המגמות, ההתפתחות והבסיס הנורמטיבי להטלת אחריות אישית על קציני ציות בארגונים.
26 בנובמבר, 2020
מה הקשר בין חתונות המוניות לציות בתאגיד?
משרדנו קיים וובינר ליועצים משפטיים וקציני ציות, בשיתוף עם ACC. במסגרת הוובינר ד"ר צבי גבאי ממשרדנו הרצה בנושא הקשר בין אתיקה וציות - האם מתחרים או משלימים? 
15 באוקטובר, 2020
הדלפת מסמכי הבנקים: פגיעה במאבק בהלבנת הון
באמצע ספטמבר 2020 התפרסמה סדרת מאמרים של קבוצת עיתונאים זרים, שהתבססה על איסוף וניתוח של מעל 2,500 מסמכים שהודלפו מ-FinCen - הגוף האמריקאי המקביל לרשות איסור הלבנת הון הישראלית. הדלפת מידע רגיש שכזה עלול לגרום לבנקים ולגופים פיננסים לחשוב פעמיים לפני דיווח על פעילות פיננסית חשודה, ואסור שזה יקרה. ד"ר צבי גבאי בטור דעה בכלכליסט בנושא זה. 
27 במאי, 2020
כל משבר הוא הזדמנות - וובינר
ב-2 ליוני משרדנו יקיים וובינר, יחד עם ארגון היועצים המשפטיים בישראל. במסגרת זו, ד"ר צבי גבאי יעסוק בהזדמנות, הקיימת לאור משברים, לשדרוג מעמדו של קצין הציות. 
5 בפברואר, 2020
מאמר דעה: לתיקי נתניהו יש השלכה תקדימית על ניהול חברות בישראל
ד"ר צבי גבאי ואבישג סלומון ממחלקת שוק הון במאמר דעה על האופן בו להנחיה של פרקליט המדינה בענין מדיניות התביעה בהעמדה לדין פלילי וענישה של תאגיד תנחה את ההחלטה בכל הקשור להעמדתם של בזק, וואלה וידיעות אחרונות.
23 בינואר, 2020
מגמות בציות ואכיפה - הרצאה של צבי גבאי בבנק דיסקונט
ד"ר צבי גבאי הוזמן להרצות בכנס ציות שערך היום בנק דיסקונט לכל קציני הציות, נאמני ציות, חברי דירקטוריון והנהלות הקבוצה.
13 בינואר, 2020
כנס ציות נוסף למנהלי ציות ויעצים משפטיים
היום ארחנו מפגש נוסף ליועצים משפטיים ומנהלי ציות בפורום המתמקד במערך הציות בהליכי אכיפה. במפגש אירחנו את יהודה שפר, המשנה לפרקליט המדינה (אכיפה כלכלית).
27 באוגוסט, 2019
הזמנה לסמינר: מפגש שני של פורום הציות עם ה-ACC
המפגש השני של פורום הציות אותו אנו מקיימים בשיתוף ה-ACC יתמקד בעקרונות והסטנדרטים הבסיסיים הנדרשים לגיבוש תכנית אכיפה, באתגרים ביישומם בפועל ובאופן בו קציני הציות צריכים לפעול לאורם.
18 בנובמבר, 2018
בכירים באל על נחקרים בחשד לשימוש במידע פנים
בכירים באלעל נחקרים ברשות ניירות ערך בחשד שלימוש במידע פנים. ד"ר צבי גבאי, ראש מחלקת שוק ההון, המייצג את אחד הנחקרים, הגיב לכלכליסט בנושא. 
29 באוקטובר, 2018
ניהול אכיפה פנימית למניעת שחיתות ושוחד בארה"ב, אירופה וישראל
משרדנו ארח היום יחד עם משרד BCLP סמינר בנושא חקירות חוצות גבולות נגד שחיתות. ד"ר צבי גבאי והדר ישראלי, שותפים במחלקת שוק הון, הציגו את הנושא מנקודת המבט הישראלית.
9 באוקטובר, 2018
הזמנה לסמינר: ניהול אכיפה פנימית למניעת שחיתות ושוחד בארה"ב, אירופה וישראל
הצטרפו למשרד ברנע ולמשרד BCLP לסמינר בנושא חקירות חוצות גבולות נגד שחיתות.
9 באוקטובר, 2018
בין דנקנר למאסק: שיעור באכיפה
ד"ר צבי גבאי במאמר בעיתון גלובס על פרשת נוחי דנקנר ופרשת אלן מאסק וההבדל בתרבות האכיפה בין מערכת אכיפת החוק האמריקאית לישראלית.
13 בספטמבר, 2018
האכיפה בארה"ב מתחזקת: ה-SEC קנסה חברת הפצת מטבעות קריפטו
עו"ד דניאל ישראלי בראיון לכלכליסט בעקבות החלטה של הרשות לניירות ערך האמריקאית לקנוס נותן שירותים להנפקות באמצעות מטבעות וירטואלים.
29 באוגוסט, 2018
בית המשפט העליון החמיר את עונשו של נוחי דנקנר
עו"ד צבי גבאי בתגובה לעיתון ישראל היום ותכנית הרדיו 'צבע הכסף' ברשת ב' בעקבות החלטת בית המשפט העליון להחמיר את עונשו של איש העסקים, נוחי דנקנר, שהורשע בתרמית ניירות ערך.
6 ביוני, 2018
משרד ברנע סוקר את נושא איסור הלבנת ההון בישראל
ד"ר צבי גבאי ועו"ד דויד גילינסקי ממחלקת שוק ההון כתבו את הפרק על ישראל במסגרת מהדורת 2018 של המדריך ההשוואתי הבינלאומי בנושא איסור הלבנת ההון. הפרק עוסק בסוגיות של אכיפה ורגולציה למניעת הלבנת ההון בישראל.
15 במאי, 2018
הרצאה בנושא אכיפה כלכלית בתכנית איזון - דירקטוריות משפיעות
ד"ר צבי גבאי הרצה בנושא אכיפה כלכלית ב בתכנית איזון - דירקטוריות משפיעות של עמותת יסמין. עמותת יסמין פועלת לקידום עסקים בבעלות נשים יהודיות וערביות.
16 במאי, 2018
סמינר ליועצים משפטיים בנושא ציות ואכיפה פנימית
משרדנו מארח היום יחד עם איגוד היועצים המשפטיים סמינר בנושא ציות ואכיפה פנימית. ד"ר צבי גבאי ירצה על האתגרים הרגולטורים החדשים בתחום. כמו כן יתארחו נציגים של משרד Duff and Phelps שידברו על תרבות הציות המשתנה.
26 באפריל, 2018
ראיון עם ד"ר צבי גבאי בנוגע לעתירה של חברת ADR לבית המשפט הכלכלי
ד"ר צבי גבאי, ראש מחלקת שוק ההון, התראיין לדה מרקר בעקבות העתירה שהגישה חברת ADR באמצעות משרדנו לבית המשפט הכלכלי בגין החלטת רשות ני"ע המחייבת את החברה לפרסם תשקיף. חברת ADR מציעה לציבור אפיק השקעה ייחודי: פוליסות ביטוח של אזרחים אמריקאים מבוגרים.
16 באפריל, 2018
אכיפה חוצת גבולות: כיצד חברות ישראליות חשופות לאכיפה האמריקאית
משרדנו מארח היום, בשיתוף משרד Nixon Peabody LLP שולחן עגול בנושא אכיפה, מגמות עתידיות ואסטרטגיות להמשך פעילות עסקית בארצות הברית תוך הבנה של האתגרים המשפטיים והרגולטוריים הקיימים.
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: