© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

Together is powerful

חיפוש לפי תחום

חדשות ועדכונים /  רגולציה פיננסית

26 בספטמבר, 2019
ניהול סיכונים והמילה האחרונה בתחום ה-KYC ומניעת הלבנת הון בינ"ל
יחד עם משרד Clifford Chance ערכנו סדנה לקציני הציות ואנשי מחלקת ניהול הסיכונים בבנק דיסקונט ובנק לאומי בה דנו במגמות האכיפה בתחום הלבנת ההון, החובות המוטלות על הבנקים ואיך בכל זאת ניתן לנהל את הסיכון ולספק שירות. 
4 ביולי, 2019
מאמר: שוק התשלומים בישראל נשאר מאחור
עו"ד ענת אבן-חן, שותפה ומרכזת תחום רגולציה, במאמר דעה בגלובס המתאר את קידום שוק התשלומים בישראל ופתיחתו לתחרות המחייב צעדים אמיצים מצד הרגולטורים - רשות שוק ההון ובנק ישראל.
20 ביוני, 2018
האתגרים הרגולטורים בחברות פינטק
ד"ר צבי גבאי, ראש מחלקת שוק ההון במשרדנו, הרצה היום בפני יזמים ובכירים מתעשיית ההייטק על האתגרים הרגולטורים בחברות פינטק.
16 באפריל, 2018
אכיפה חוצת גבולות: כיצד חברות ישראליות חשופות לאכיפה האמריקאית
משרדנו מארח היום, בשיתוף משרד Nixon Peabody LLP שולחן עגול בנושא אכיפה, מגמות עתידיות ואסטרטגיות להמשך פעילות עסקית בארצות הברית תוך הבנה של האתגרים המשפטיים והרגולטוריים הקיימים.
26 בספטמבר, 2017
מאמר לדה מרקר: האתגר הרגולטורי של חברות פינטק כבסיס מרכזי ליצירת ערך
מיקי ברנע, השותף המנהל, במאמר למגזין פינטק של דה מרקר על האתגר הרגולטורי עימו מתמודדות חברות הפינטק. לדברי מיקיכל מיזם פינטק חייב להכיר את הרגולציה הרלוונטית ולהתאים עצמו אליה. 
29 באוגוסט, 2017
ד"ר צבי גבאי במאמר דעה על רגולציית המטבעות הדיגיטליים
ד"ר צבי גבאי, ראש מחלקת שוק ההון במאמר דעה בדה מרקר העוסק בפיקוח על המטבעות הדיגיטליים. לדבריו, לא תהיה ברירה אלא לבנות מודל רגולציה ייחודי, המתאים למאפיינים של המכשירים הפיננסיים החדשים.
22 ביוני, 2017
תכנית הרדיו "צבע הכסף"
ד"ר צבי גבאי, ראש מחלקת שוק ההון ורגולציה פיננסית במשרדנו, התראיין לתכנית הרדיו "צבע הכסף" של תאגיד השידור הציבורי, בעקבות החקירה של ראשי בזק והסביר כיצד מתנהלת חקירה של רשות ני"ע. (החל מדקה 12.06)
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: