© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

Together is powerful

חיפוש לפי תחום

חדשות ועדכונים /  שוק הון

26 באוגוסט, 2021
עו"ד דרור ארד-אילון הצטרף למשרדנו
עו"ד דרור ארד-אילון הצטרף למשרדנו כיועץ מיוחד מתחום הצווארון הלבן, אתיקה ולשון הרע. לדרור ניסיון ומוניטין רב בייצוג נאשמים בפרשות פליליות שזכו לסיקור רב.
26 ביולי, 2021
סוגיות הליבה של תחום הצווארון הלבן - ראיון בכלכליסט עם ד"ר צבי גבאי
ד"ר צבי גבאי, ראש מחלקת שוק ההון במשרדנו, התראיין לכלכליסט יחד עם כמה מבכירי עורכי הדין המובילים בתחום הצווארון הלבן והמשפט הפלילי. בראיון מתייחס צבי לסוגיות הליבה של התחום, השפעת מגפת הקורונה ונותן תחזיותיו לגבי פרשות ציבוריות שעל סדר היום.
19 ביולי, 2021
הביקוש הגובר לדירקטורים בחברות בורסאיות
הביקוש לדירקטורים בחברות בורסאיות גדל נוכח גל ההנפקות בשוק.  כמומחה בתחום שוק ההון, התראיין מיקי ברנע לגלובס והסביר את משמעות משרת הדירקטור בחברות, הסיכונים והאחריות בצידה.
13 ביולי, 2021
וובינר: אחריות קציני ציות בארגונים
פורום ה Compliance של  ACCI (ארגון היועצים המשפטיים הפנימיים בישראל) קיים הבוקר וובינר בנושא אחריות קציני ציות בארגונים. במסגרת הוובינר ד"ר צבי גבאי הרצה על המגמות, ההתפתחות והבסיס הנורמטיבי להטלת אחריות אישית על קציני ציות בארגונים.
13 ביולי, 2021
עסקאות נדל"ן במטבעות דיגיטליים – אתגרים רגולטוריים
היקף עסקאות הנדל"ן הנעשות במטבעות דיגיטליים צפוי לגדול בשנים הקרובות, בעיקר בקרב מתעשרי הייטק צעירים מעודכני טכנולוגיה. ד"ר צבי גבאי, ראש מחלקת שוק ההון במשרדנו ולשעבר הממונה על האכיפה ברשות לניירות ערך, בראיון לגלובס בנושא, בו הוא מסביר על האתגרים הרגולטוריים שקיימים בעסקאות מהסוג הזה.
28 ביוני, 2021
פניה למשקיעים: עשה ואל תעשה
היום נקיים בשיתוף קרנות הגידור בישראל (IHFA) וובינר בנושא: פניה למשקיעים – עשה ואל תעשה. ד"ר צבי גבאי ירצה במסגרת הוובינר על התשתית המשפטית הנדרשת בפניה למשקיעים.
14 ביוני, 2021
גל הנפקות הולך וגובר – כיצד חברות צריכות להיערך לקראת הנפקה?
גל ההנפקות הגובר בבורסה סוחף לא מעט חברות פרטיות לשקול מעבר לחברה ציבורית. צבי גבאי, ראש מחלקת שוק ההון במשרדנו ולשעבר הממונה על האכיפה ברשות לניירות ערך, בראיון לדה-מרקר בו מסביר כיצד חברות ששוקלות הנפקה צריכות להתנהל מול הציבור ומול הרשויות כדי לצלוח את המהלך.
23 במאי, 2021
משרדנו ייצג את קבוצת מגדל בהשקעה בחברת הפינטק Sunbit
חברת הפינטק Sunbit, שפיתחה טכנולוגיה מבוססת בינה מלאכותית המאפשרת פריסת תשלומים באופן מותאם אישית, גייסה 130 מיליון דולר בסבב D אותו הובילו Group11, Zeev Ventures ומגדל השקעות. מיקי ברנע, אריאלה דרייפוס ודניאל ארבוב ממשרדנו ייצגו את 'מגדל חברה לביטוח' בעסקת ההשקעה.
11 באפריל, 2021
משרדנו ייצג סטרטאפ בסבב השקעה של מיליוני שקלים
משרדנו ייצג את חברת IMGN, סטרטאפ בתחום ניהול פרויקטים בסבב השקעה של מיליוני שקלים. ייצגו את הלקוח דניאל לורבר ודור מרינובסקי.
26 בנובמבר, 2020
מה הקשר בין חתונות המוניות לציות בתאגיד?
משרדנו קיים וובינר ליועצים משפטיים וקציני ציות, בשיתוף עם ACC. במסגרת הוובינר ד"ר צבי גבאי ממשרדנו הרצה בנושא הקשר בין אתיקה וציות - האם מתחרים או משלימים? 
11 בנובמבר, 2020
ד"ר צבי גבאי הרצה בכנס וירטואלי בנושא הפצת ושיווק קרנות גידור
ד"ר צבי גבאי הרצה בנושא הפצת ושיווק קרנות גידור בכנס שנערך בשיתוף עם האיגוד הישראלי של קרנות הגידור ועם פירמת עורכי הדין הבינלאומית Katten Muchin Rosenman.
19 באוקטובר, 2020
משרדנו ייצג את קאנומד בהנפקת סדרות כתבי אופציה
עורכת הדין חגית רוס ממשרדנו ייצגה את קאנומד, אשר עוסקת בגידול, שיווק ומכירה ישירה של קנאביס רפואי בהנפקת 2 סדרות כתבי אופציה. תמורת ההנפקה צפויה להסתכם בכ-6 מיליון שקל. קאנומד הינה מהראשונות שקידמו מהלכי רכישה של בתי מרקחת ובבעלותה מספר בתי מרקחת בעלי רישיון למכירת קנאביס רפואי, המקנים לה גישה ישירה לצרכן הסופי.
15 באוקטובר, 2020
הדלפת מסמכי הבנקים: פגיעה במאבק בהלבנת הון
באמצע ספטמבר 2020 התפרסמה סדרת מאמרים של קבוצת עיתונאים זרים, שהתבססה על איסוף וניתוח של מעל 2,500 מסמכים שהודלפו מ-FinCen - הגוף האמריקאי המקביל לרשות איסור הלבנת הון הישראלית. הדלפת מידע רגיש שכזה עלול לגרום לבנקים ולגופים פיננסים לחשוב פעמיים לפני דיווח על פעילות פיננסית חשודה, ואסור שזה יקרה. ד"ר צבי גבאי בטור דעה בכלכליסט בנושא זה. 
14 באוקטובר, 2020
2020: גל הנפקות בבורסה בתל אביב
למרות משבר הקורונה, גל הנפקות שוטף את הבורסה בחודשים האחרונים ושנת 2020 תהיה אחת השנים המוצלחות בשוק ההנפקות הראשוניות. האם כדאי להשקיע - או להמתין? חמישה מומחים בתחום ההנפקות, וביניהם מיקי ברנע, עונים לדה מרקר על כל השאלות.
19 באוגוסט, 2020
צבי גבאי הרצה בקורס להכשרת קציני ציות
כמומחה בתחום, ובפעם הרביעית ברציפות, הוזמן צבי גבאי להעניק הרצאת אורח במסגרת קורס הכשרת קציני ציות - קורס ייחודי פרקטי להכשרת Compliance Officers בארגונים פיננסיים ובינלאומיים מבית האקדמיה לפיננסים BDO ו- MITIGATE. ההרצאה עסקה בנושא אכיפה מנהלית, תכנית אכיפה והחוק לייעול הליכי אכיפה.
10 באוגוסט, 2020
משרדנו ליווה הקמת קרן השקעות חדשה באסיה
קרן ליקווידיטי מבית מיטב דש תקים עם MUFG Bank - הבנק היפני הגדול בעולם – קרן השקעות פרטית חדשה באסיה. הקרן החדש תתאגד בסינגפור, תעסוק במתן אשראי לחברות באזור אסיה, באמצעות עסקות איגוח של תזרימי מזומנים עתידיים. משרדנו ליווה באמצעות עורכי הדין רועי אנגל ויובל לזי את ליקווידיטי אשר במסגרת ההסכם תעניק לחברה המשותפת שירותי ניהול וחיתום.  
12 ביולי, 2020
בעקבות סערת פוקס: דיבידנדים בימים קשים
לאור סערת פוקס וחלוקת הדיבידנדים שעוררה סערה, גלובס פירסם מאמר דעה של מיקי ברנע אשר מנתח כיצד על דירקטוריון לנהוג בימים שבהם הסיכונים גדלים וחוסר הוודאות שולטת. 
14 ביוני, 2020
חקירות פנימיות בחברות בישראל וארה"ב
הבלוג היוקרתי Blue Sky של בית הספר למשפטים בקולומביה, פרסם מאמר שנכתב על ידי עורכי הדין הדר ישראלי וערן אלהרר ממשרדנו ועורכי הדין ג'וזף פסיפונטי וג'יימס גולדפרב ממשרד עורכי הדין בניו יורק Murphy McGonigle. המאמר מספק מבט השוואתי בין ישראל לארה"ב בכל הקשור לניהול חקירות פנימיות בארגונים.
27 במאי, 2020
כל משבר הוא הזדמנות - וובינר
ב-2 ליוני משרדנו יקיים וובינר, יחד עם ארגון היועצים המשפטיים בישראל. במסגרת זו, ד"ר צבי גבאי יעסוק בהזדמנות, הקיימת לאור משברים, לשדרוג מעמדו של קצין הציות. 
24 במאי, 2020
גם הרגולטורים צריכים להיכנס מתחת לאלונקה
התפשטות הקורונה היא בין האירועים המכוננים של המאה ועל רגולטורים להתאים את עצמם למצב החדש. מדיניות האכיפה הנוכחית של הרשות גורמת לכך שנושאי משרה וחברות שפעלו בתום לב נדרשים לתת על כך את הדין במסגרת הליך אכיפה מנהלי.
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: