© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

שי אבניאלי
עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

תחומי עיסוק:

שי אבניאלי

שי הינו שותף במחלקת הליטיגציה במשרדנו, ומתמחה בייצוג וליווי בסכסוכים בתחום התשתיות ואנרגיה.

עו"ד שי אבניאלי מתמחה בייצוג לקוחות בהליכי יישוב סכסוכים מורכבים, תוך התמקדות מיוחדת בהליכים הנוגעים לפרויקטי בניה, הנדסה ותשתיות. הוא בעל ניסיון רב גם בליווי משפטי צמוד של קבלנים, מזמינים ויזמים בכל שלבי הפרויקט השונים.

 

בין לקוחותיו של שי ניתן למצוא את חברות ההנדסה והתשתיות המובילות במשק הישראלי וכן גופים בינלאומיים מוכרים, הפועלים בתחום האנרגיה והתשתיות.

 

לשי ניסיון רב בליווי פרויקטים מגוונים מתחום ההנדסה והתשתיות, לרבות כבישים, תחבורה מסילתית, מים, גז, אנרגיה מתחדשת, נמלי ים ואוויר. בין הפרויקטים להם העניק שי ליווי משפטי ניתן למנות את פרויקט הקו האדום של הרכבת הקלה בתל-אביב, פרויקט הקו הירוק של הרכבת הקלה בירושלים, פרויקט כריית המנהרה לרכבת המהירה בין תל-אביב לירושלים, פרויקט להקמת מתקן התפלה באשדוד, פרויקט להקמת הזרוע החדשה בנמל התעופה בן-גוריון, פרויקט להקמת מסילת רכבת חדשה במקביל לכביש 6 ופרויקטים מורכבים נוספים.

 

שי מייצג לקוחות בהליכי ליטיגציה שונים הקשורים אל תחום ההנדסה והתשתיות, זאת בבתי המשפט השונים, בבוררויות (בישראל ובעולם) ובהליכי יישוב סכסוכים אלטרנטיביים.

 

בנוסף, שי מעניק ייעוץ נקודתי בסוגיות קריטיות ובמשברים מתחום ההנדסה והתשתיות.

 

שי הינו מרצה אורח בקורס בוררים של איגוד המהנדסים לבניה ותשתיות וחבר באגודה הבריטית למשפט ובנייה (Society of Construction Law).

 

שי מדורג במדריך הדירוג היוקרתי The Legal 500 בתחום התשתיות.

השכלה:


האוניברסיטה העברית .LL.B שנת 2004

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין משנת 2005

חדשות ועדכונים - שי אבניאלי:


21 ביוני, 2023

ברנע: ייצוג ברקת איבקו בתביעה נגדה בסך 20 מיליון שקל

עוה"ד שי אבניאלי ועומר אונגר מייצגים את חברת ברקת איבקו, בתביעה שהוגשה נגדה ע"י חברה לונגשין. לונגשין אשר שימשה כקבלן ראשי לפרויקט שיזמה ברקת איבקו, איחרה ב9
חודשים במסירת פרויקט ועל כן, קיזזה לה חברת ברקת איבקו כ־10 מיליון שקל מחשבון הבנייה.

19 ביוני, 2023

ברנע: כנס בנושא מכרזים בשיתוף ארגון היועצים המשפטיים

אתמול קיימנו כנס שעסק בהיבטים שונים הקשורים למכרזים בישראל ובארה"ב. במסגרת הכנס, רונית ניידרמן הרצתה על אסטרטגיות משא ומתן במכרזים,
שי אבניאלי, שותף במשרדנו, שוחח עם שותפה ממשרד Hogan Lovells האמריקאי, על הזדמנויות לחברות ישראליות במכרזים אמריקאיים. גל סומך, היועץ המשפטי של נמל חיפה דיבר על הפרטת נמל חיפה וממשק דיני המכרזים בין ציבורי לפרטי וגל רוזנט, הרצה על היבטי התחרות במכרזים.

9 במרץ, 2022

ייצוג שיכון ובינוי ואגד בעתירה מנהלית

משרדנו מייצג את החברות בעתירה מנהלית שהוגשה לבית המשפט המחוזי בירושלים כנגד החלטת וועדת המכרזים לא לפסול את השתתפותן של חברות אלסטום הצרפתית ו-TMH  הרוסית במכרז הקו הכחול של הרכבת הקלה בירושלים.

זוהר לנדה ושי אבניאלי מייצגים את שיכון ובינוי ואגד בעתירה.

לכל העדכונים משי אבניאלי >

תחומי עיסוק:
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: