© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

לירון דהן
עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

תחומי עיסוק:

לירון דהן

לירון הוא עורך דין במחלקת הליטיגציה המתמחה בניהול הליכי ליטיגציה מורכבים בפני מגוון רחב של ערכאות שיפוטיות, לרבות הליכי גישור ובוררות.

עו"ד לירון דהן מתמחה בליווי לקוחות במגוון רחב של הליכים משפטיים ובהם, תובענות כלכליות, סכסוכי בעלי מניות, סכסוכים חוזיים בתחום התאגידי והנדל"ן, וניהול הליכי ליטיגציה בתחום חדלות הפירעון, לרבות הסדרי חוב, הליכי פירוק, שיקום והבראה של תאגידים.

 

מעבר לפעילותו המשרדית, לירון נמנה עם הסגל האקדמי בקריה האקדמית-אונו ומשמש כמתרגל בקורס דיני תאגידים.

 

לירון התמחה במשרד ברנע.

השכלה:


שנת 2022 L.LM אוניברסיטת תל אביב

שנת 2017 L.LB. המסלול האקדמי המכללה למנהל

חברות בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין משנת 2019

חדשות ועדכונים - לירון דהן:


7 במרץ, 2024

ברנע: ייצוג ג'נסל בתביעה על סך 16 מיליון ₪

עורכי הדין גל ליפשיץ, יתיר מדר ולירון דהן ממחלקת הליטיגציה של משרדנו מייצגים את חברת ג'נסל בתביעה על סך 16 מיליון ₪ נגד יבואנית הרכב אי.וי מוטורס וכן חברת חולון מוטורס, בגין הפרת הסכמים וחוב כספי בסך כ- 4.5 מיליון דולר, עבור מערכות וציוד.

7 באוגוסט, 2023

ברנע: ליווי רשת "אניס" בהליך הבראה ושיקום כללי

עורכי הדין עידן מילר ולירון דהן ממשרדנו, ליוו את רשת מוצרי הטבע "אניס" בתוכנית הבראה והסדר חוב, לאחר שהרשת נקלעה לחובות של
22.9 מיליון ש"ח
. במסגרת הליך זה, הגישו עוה"ד בקשה לבית המשפט המחוזי, למנות לה נאמן. בבקשה עלה כי החובות, שצברה הרשת הם בין היתר תוצאה של הרחבת הסניפים ועליית אחוז הריבית וכי הרשת פועלת כבר ליישום תוכנית ההבאה הכוללת - צמצום של סניפים הפסדיים, סגירתו של מפעל אריזה בקריית ענבים, התייעלות וצמצום ועוד. החברה מבקשת מינוי נאמן וגיבוש הסדר לחובותיה.

28 ביוני, 2023

ייצוג מיליארדר בסכסוך עם חתנו לשעבר

שבע שנים של סכסוך משפחתי מלא תהפוכות הסתיימו עם מתן פסק דין של בית המשפט העליון, אשר פסק כי כספים שהקצה אדם לטובת בתו ואשר נוהלו על-ידי חתנו (בעלה לשעבר של בתו) בהשקעות שונות - הוחזקו על-ידי החתן בנאמנות, כפי שטען האב, ולא ניתנו במתנה כפי שטען החתן. בית המשפט העליון קבע כי ימונה נאמן שינהל את הנאמנות בהתאם למטרותיה, כי החתן צריך להשיב את הכספים לאותה נאמנות, וכי הנאמן יהיה רשאי לנקוט בכל פעולה לצורך קבלת כלל נכסי הנאמנות לידיו, לרבות ביחס לכספים שנטען שהחתן גזל מהנאמנות. בנוסף נקבע כי החתן יישא בשכר טרחה והוצאות בהיקף של 1.25 מיליון ₪. את האב ייצגו עורכי הדין זוהר לנדה, גל ליפשיץ, עדי שהם, זוהר חיים לוינגר ולירון דהן.

לכל העדכונים מלירון דהן >

תחומי עיסוק: