© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

דניאל לורבר

דניאל בעל ניסיון רב בליווי חברות הייטק מתחומי הטכנולוגיה ומדעי החיים וכן קרנות הון סיכון ישראליות וזרות במגוון רחב של עסקאות, בדגש על מיזוגים ורכישות, עסקאות מימון ומסחור טכנולוגיה.

דניאל, שותף במחלקה המסחרית של המשרד, מייעץ ללקוחותיו החל משלב הרעיון ועד למכירת החברה בכל קשת הנושאים המסחריים, לרבות הסכמי מייסדים, הסכמי רישוי טכנולוגיה, מענקי מו"פ מקומיים ובינלאומיים, הסכמי הפצה, סוכנות וייצור, גיוס הון ומיזוגים ורכישות. כמו כן, לדניאל ניסיון עשיר בליווי וקידום עסקאות מסחריות מורכבות, מכירת נכסים ופעילות וסכסוכי בעלי מניות.

 

בנוסף, דניאל מנהל את פעילות המשרד בתחום האופציות ותמריצים הוניים לעובדים, ובכובעו זה הינו בעל ניסיון רב במתן ייעוץ לסטרטאפים, חברות טכנולוגיה ומנהלים בכירים בעיצוב ויישום תכניות תגמול הוניות ומענקים פרטניים לעובדים ובכירים.

 

לקוחותיו של דניאל כוללים קרנות הון סיכון, קרנות פרטיות, משקיעים זרים ומקומיים, חברות טכנולוגיה מובילות, חברות תעשיה מסורתית וכן סטרטאפים במגוון תחומים כגון פודטק, מכשור רפואי, מציאות מדומה, אינטרנט, סייבר, פינטק ועוד.

 

מדריך הדירוגים Legal500 לשנת 2020, דירג את דניאל כעורך דין מוביל בתחום ההייטק והסטארטאפים.

 

 

 

 

 

 

השכלה:


המרכז הבינתחומי .LL.B ו -BA במנהל עסקים שנת 2009

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין משנת 2010

חדשות ועדכונים - דניאל לורבר:


4 בינואר, 2022

jumpTau וברנע - מחזור חדש

מחזור חדש של תכנית האקסלרטור jumpTAU, מבית אוניברסיטת תל אביב, יצא לדרך. האקסלרטור תומך במיזמים רב תרבותיים, לקידום שיתוף פעולה בין יזמים ויזמיות ערבים ויהודים.
משרדנו מלווה את האקסלרטור במסגרת שיתוף פעולה רחב עם אוניברסיטת תל אביב.  במפגש שנערך היום הרצו בפני היזמים והיזמיות ארבעה משותפינו:
עו"ד דניאל לורבר הרצה על הסכם מייסדים, עו"ד איתי גורה הרצה על מימון סטארטאפים, עו"ד ענת אבן-חן הרצתה על תקנון אתר ופרטיות ועו"ד עידו פרוינד הרצה על קניין רוחני.

5 בדצמבר, 2021

ייצוג חברת משוב בעסקת מכירה

משרדנו ייצג את חברת משוב אשר פיתחה אפליקציה לניהול בתי ספר, במכירתה לחברת פריוריטי. כמיליון הורים ותלמידים משתמשים באפליקציה על בסיס יומי כדי לתקשר עם הצוותים הפדגוגיים. משוב היא חברה רווחית שמעסיקה 25 עובדים. את החברה ייצגו עורכי הדין דניאל לורבר, דור מרינובסקי ואביחי אסולין.

1 ביולי, 2021

אופציות לרכישת מניות בחברה – דברים שחשוב לדעת

מתן אופציות לרכישת מניות בחברה בהנחה, הפכה להטבה לגיטימית גם בחברות שאינן מתחום ההייטק.
כמומחה בתחום, דניאל לורבר שותף במשרדנו, התראיין לגלובס בנושא ומסביר מה המשמעות של קבלת אופציות בחברות.

לכל החדשות של דניאל לורבר >

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: