© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

עידו וקשי
עידו וקשי

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

תחומי עיסוק:

עידו וקשי

עידו הוא עורך דין במחלקת הליטיגציה.

עו"ד עידו וקשי מלווה לקוחות במגוון הליכים משפטיים, ביניהם תביעות כספיות וחוזיות שונות, תובענות ייצוגיות מורכבות, תביעות נגזרות והליכים מנהליים.

 

עידו ממתמחה בייצוג לקוחות בפני מגוון רחב של ערכאות שיפוטיות.

 

כמו כן במהלך השנים האחרונות עובד עו"ד עידו וקשי כמתרגל ומרצה בקורסים אקדמיים שונים באוניברסיטת רייכמן (המרכז הבינתחומי), ביניהם דיני חוזים, משפט מינהלי, דיני עסקים, והמשפט המבויים.

 

טרם הצטרפותו למשרדנו, שימש עידו כעוזר משפטי בבית המשפט המחוזי בתל-אביב, בלשכתה של כבוד השופטת אסתר נחליאלי חיאט.

השכלה:


אוניברסיטת רייכמן,L.L.B + B.A (משפטים וממשל) בהצטיינות יתרה, שנת 2015

מוסמך תואר מחקרי במשפט עסקי (LL.M) בהצטיינות יתרה.

חברות בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2017

חדשות ועדכונים - עידו וקשי:


5 ביולי, 2023

ברנע: ייצוג RGE בעתירה לבג"ץ שהגישה חברת HOT נגד הקמת מיזם FREETV

משרדנו מייצג את RGE בעתירה לבג"ץ שהגישה חברת הוט נגד החלטת הרשות השנייה לאשר את הקמת מיזם FREETV, מיזם המשותף של RGE וקשת. בעתירה טענה הוט כי אישור המיזם הוא פסול, בין היתר בגלל פגיעה נטענת בתחרות וההשלכות של המהלך על הריכוזיות בתחום התקשורת. בג"ץ דחה את העתירה וקבע כי לא עלה בידי HOT להצביע על פגם משפטי בתהליכי קבלת ההחלטה או בתוכנה. את RGE ייצגו עורכי הדין זוהר לנדה, ערן וינר, עידו וקשי ולינה מחולה.

16 בדצמבר, 2021

ייצוג קבוצת עזריאלי נגד מתווה הצמידים שמבקש משרד הבריאות להחיל

משרד הבריאות ביקש להחיל החל מיום שישי הקרוב צמידים ללא מחוסנים בקניונים משרד. קבוצת עזריאלי שלחה באמצעות עורכי הדין זוהר לנדה, ערן וינר, ענת אבן-חן, עידו וקשי וגאיה צרפתי פנייה דחופה לראש הממשלה ולשרי האוצר, הבריאות, הכלכלה, המשפטים וליועמ"ש. בפנייה טענו כי המתווה שאמור להיכנס לתוקף "מפלה, פוגעני, בלתי סביר ובלתי מידתי". לאור הביקורת החליט ראש הממשלה ושר הבריאות כי מתווה הקניונים שיובא לאישור הממשלה לא יכלול הנחיה לסמן בצמידים את המבקרים שיש להם תו ירוק.

14 באוקטובר, 2021

משרדנו ייצג את חברת ISI בתביעה נגד משרד הבריאות בבית המשפט המחוזי

משרדנו ייצג את חברת אי.אס.אי מכשור מדעי (ISI) בתביעה שהגישה לביה"מ המחוזי בירושלים כנגד משרד הבריאות, בטענה כי המכרז לרכישת בדיקות קורונה שערך משרד הבריאות, התנהל בחוסר שוויון ועם מתן יתרון בלתי הוגן למתחרות.

עורכי הדין ערן וינר, עידו וקשי וגאיה צרפתי ייצגו את הלקוח בעתירה וביקשו מביה"מ להורות על משרד הבריאות לבטל את המכרז ולפרסם מכרז חדש.

לכל העדכונים מעידו וקשי >

תחומי עיסוק: