© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

מאשה יודשקין
ביו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

מאשה יודשקין

מאשה היא עורכת דין בצוות הפרטיות והסייבר של המשרד.

עו"ד מאשה יודשקין מעניקה ייעוץ שוטף לחברות פרטיות וציבוריות, חברות הייטק וסטארטאפים בהיבטים שונים של דיני פרטיות, בהם דינים בישראל ובאירופה (GDPR), דיני אבטחת מידע ואסדרה של AI. בין היתר, מאשה מלווה את לקוחותיה בהכנת מסמכים הנדרשים עבור פעילות מקוונת דוגמת מדיניות פרטיות ורישום ועדכון מאגרי מידע ברשם מאגרי המידע ובהתקשרויות הכוללות שיתוף במידע אישי.

 

כמו כן, מאשה מייעצת ומלווה חברות בבנית תכניות פרטיות והטמעתן בחברה, ומסייעת לחברות לערוך סקר סיכונים בהיבטים הנוגעים לפרטיות.

בנוסף, מאשה עוסקת בהיערכות מוקדמת ותגובה לאירועי סייבר ואבטחת מידע. בכלל זאת – הערכת סיכונים, הכנת נהלים פנימיים והטמעתם, ליווי הטיפול מול הרשות להגנת הפרטיות ורגולטורים נוספים, בניית תוכנית למזעור הנזקים, וניהול חקירה פנימית.
 

מאשה מוסמכת כ – Certified Information Privacy Professional/Europe (CIPP/E).

 

מאשה סיימה קורס ממונה הגנת פרטיות של אוניברסיטת תל אביב בשנת 2021.

 

לפני הצטרפותה לברנע, שרתה מאשה בפרקליטות הצבאית ועסקה בין היתר, בפורנזיקה דיגיטלית ועבירות מחשב. ליוותה תיקי חקירה והליכים פליליים שעסקו בסוגיות טכנולוגיות מורכבות וכן תיקים והליכים שעסקו בעבירות של פגיעה בפרטיות.

השכלה:


שנת 2012 L.LM אוניברסיטת חיפה

שנת 2009 L.LB. אוניברסיטת חיפה

שנת 2006 B.A במדעי החברה, האוניברסיטה הפתוחה

חבר בלשכת עורכי דין:


חברת לשכת עורכי הדין משנת 2011

חדשות ועדכונים - מאשה יודשקין:


29 בנובמבר, 2023

בית המשפט מבקר את שימושה של משטרת ישראל בכלי בינה מלאכותית

אדם שנכנס לגבולות הארץ וסמים בכליו, ביקש לחשוף את השימוש של משטרת ישראל בכלי AI שהביאו להכללתו ברשימה של חשודים כבלדרי סמים. הביקורת שמתח בית המשפט על המשטרה מבהירה – גם אם מערכת ה-AI מובילה לזיהוי נכון או להחלטות מדוייקות – המנגנון שלה צריך להיות ברור, בר הסברה ונגיש לביקורת. 

5 בנובמבר, 2023

בריטניה מגבירה את ההגנה על ילדים באינטרנט

החוק החדש הוא חלק מגל חקיקה אירופאי המבקש להגן על ילדים מפני תכנים שאינם תואמי גיל, ניצול וסכנות אחרות הנובעות מהעולם המקוון.

5 בנובמבר, 2023

נשיא ארה"ב חתם על צו לקביעת מדיניות ביחס לשימוש ופיתוח בינה מלאכותית

ארה"ב מבקשת לקבוע כללים לפיתוח ושימוש בטוח של בינה מלאכותית כדי להסדיר את פעילות הממשל ולבסס את ההובלה שלה בתחום ה-AI והרגולציה שלו.

לכל העדכונים ממאשה יודשקין >

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: