© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

ליאת קיסרי יהלומי
עורכת דין ליאת קיסרי יהלומי

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

תחומי עיסוק:

ליאת קיסרי יהלומי

למעלה מעשור, ליאת מלווה לקוחות בכל הקשור לשימור, הגנה ותכנון ההון המשפחתי

ליאת מעניקה ייעוץ משפטי לאנשי עסקים עתירי הון, מקומיים וזרים ולבני משפחותיהם. כמו כן ליאת מייעצת לנאמנים ואפוטרופוסים –מקומיים או תושבי חוץ – קרנות צדקה פרטיות וחברות משפחתיות.

במסגרת זו, ליאת מלווה לקוחות פרטיים וחברות בעסקאות מקרקעין מגוונות, הכוללות, בין היתר, רכישה/מכירה של נכסי יוקרה וכן השכרה של נכסי יוקרה ו/או נכסים מסחריים.

ליאת מעניקה ייעוץ בכל הקשור לתכנון העברות בין דוריות, תכנון מס וניהול נאמנויות ועיזבונות, לרבות אישור וקיום צוואות וכלל ההליכים הנלווים המתנהלים ברשויות הרלבנטיות. בנוסף, ליאת מתמחה בניהול משא ומתן ובעריכת הסכמי קדם-נישואין, הסכמי ממון מורכבים, הסכמי חיים משותפים והסכמי יפויי כוח מתמשכים מורכבים.

ליאת מייצגת לקוחות ברכישה של פריטים יקרי ערך, כגון דירות יוקרה להשקעה ופריטי אמנות, ומסייעת להם בתהליך התרומה למוסדות ציבוריים ופרטיים.

מדריך הדירוג היוקרתי Chambers and Partners, מדרג את ליאת, החל משנת 2018 ועד היום, כעורכת הדין מובילה בתחום הלקוחות הפרטיים (Chambers High Net Worth – HNW).

השכלה:


המרכז הבינתחומי .LL.B ו- BA התמחות בנדל"ן שנת 2005

חבר בלשכת עורכי דין:


חברת לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2007

חדשות ועדכונים - ליאת קיסרי יהלומי:


14 בספטמבר, 2021

מאבק האפוטרופסות על הילד איתן בירן – כל מה שצריך לדעת על צוואה

בימים האחרונים שוב נמצא בכותרות מאבק האפוטרופסות על הילד איתן בירן שהוריו ואחיו הקטן נהרגו באסון הרכבל באיטליה. הנושא הרגיש עורר התעניינות סביב שאלת כתיבת צוואה בגיל צעיר. עו"ד ליאת קיסרי, שותפה במשרדנו המרכזת את תחום הלקוחות הפרטיים, מתייחסת לסוגיה המטרידה הורים רבים, בראיון לישראל היום.

6 במאי, 2021

הסכם ממון – החלטה חדשה של בית המשפט העליון

עד עתה, רשות המיסים פירשה את חוק מיסוי מקרקעין (שבח ורכישה) כך שבני זוג אשר חתמו על הסכם ממון ומקיימים הפרדה רכושית נחשבו כיחידה אחת לעניין מיסוי מקרקעין ועליהם נטל ההוכחה להוכיח קיומה של הפרדה רכושית ביניהם. פסיקתו האחרונה של בית המשפט העליון בעניין, מנסה להתאים את החוק למציאות ולא חוסכת ביקורת מפרשנותה של רשות המיסים  האם זה ישים סוף למדיניות חסרת ההיגיון? 

10 באוגוסט, 2020

מה צריך לדעת על דירה להשקעה לאחר הורדת המס

משרד האוצר מפחית את המס על רכישת דירה להשקעה. כמה תשלמו ואיך תבחרו את מסלול תשלום המס הנכון עבורכם. מדריך למשקיע מאת ליאת קיסרי התפרסם במאקו

לכל החדשות של ליאת קיסרי יהלומי >

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: