© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

מאיה זיסר
עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

תחומי עיסוק:

מאיה זיסר

מאיה שותפה במחלקת הנדל”ן של המשרד.  

עו"ד מאיה זיסר מעניקה ייעוץ משפטי שוטף לחברות פרטיות וציבוריות, יזמים, קבלנים וחברות בנייה וכן ייצוג של קבוצות רכישה בעסקאות נדל"ן של פרויקטים מורכבים ורחבי היקף בכל אחד משלבי הפרויקט.

 

מאיה מלווה את לקוחותיה מול בעלי הקרקע, הרוכשים, רשויות המס, רשויות התכנון, מוסדות פיננסיים, קבלנים, נותני שירותים ויועצים.

 

כמו כן, מאיה מלווה פרויקטים של התחדשות עירונית, פינוי ובינוי ותמ"א 38, בהם היא מייצגת הן את בעלי הדירות והן יזמים וקבלנים.

 

בתחומי עיסוקה של מאיה נכללים טיפול בהסכמים והליכים מסוגים שונים לרבות מכר, שכירות, קומבינציה, מכרזים, הליכי כינוס, הליכי מיסוי והליכי רישום, הן במגזר העסקי והמסחרי, מרכזי קניות, קניונים ומגדלי משרדים והן במגזר הפרטי.

 

מאיה הצטרפה למשרד ברנע בשנת 2010 ומונתה לשותפה בשנת 2014.

השכלה:


אוניברסיטת תל אביב .LL.B שנת 1998

חברות בלשכת עורכי דין:


חברת לשכת עורכי הדין משנת 1999

חדשות ועדכונים - מאיה זיסר:


26 בספטמבר, 2023

זכותו של דייר בבית משותף להתקין תשתית לעמדת טעינה לרכב חשמלי

המפקחת על רישום מקרקעין בתל-אביב דחתה תביעה להסרת תשתית לעמדת טעינה לרכב חשמלי אשר הותקנה בחניה הצמודה לדירה בבית משותף.

1 בינואר, 2023

2022: מגמות משפטיות בשוק הנדל"ן

מגמת עליית מחירי הדיור המשיכה ב-2022, ונראה שצעדי הממשלה היוצאת מתחילים לתת את אותותיהם רק עתה. בזירה הרגולטורית, שינויים בחוק מכר דירות עתידים להשפיע על יחסי הכוחות בין קונים למוכרים של דירות חדשות.

21 בנובמבר, 2022

מהי תקרת הפטור ממס שבח?

פסק דין חדש של וועדת ערר מיסוי מקרקעין עוסק בעניין מיסוי דירת יוקרה ודן בשאלה האם במכירה של דירת יוקרה על-ידי מספר מוכרים, זכאי כל אחד מהמוכרים לפטור ממס שבח בגובה מלוא סכום תקרת הפטור הקבועה בחוק לדירה יחידה, כטענת המוכרים, או שמא תקרת הפטור היא אחת ביחס לשווי המכירה של הדירה כולה.

לכל העדכונים ממאיה זיסר >

תחומי עיסוק: