© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

תחומי עיסוק:

מאיה זיסר

מאיה שותפה במחלקת הנדל”ן של המשרד.  

מאיה מעניקה ייעוץ משפטי שוטף לחברות פרטיות וציבוריות, יזמים, קבלנים וחברות בנייה וכן ייצוג של קבוצות רכישה בעסקאות נדל"ן של פרויקטים מורכבים ורחבי היקף בכל אחד משלבי הפרויקט.

מאיה מלווה את לקוחותיה מול בעלי הקרקע, הרוכשים, רשויות המס, רשויות התכנון, מוסדות פיננסיים, קבלנים, נותני שירותים ויועצים.

כמו כן, מאיה מלווה פרויקטים של התחדשות עירונית, פינוי ובינוי ותמ"א 38, בהם היא מייצגת הן את בעלי הדירות והן יזמים וקבלנים.

בתחומי עיסוקה של מאיה נכללים טיפול בהסכמים והליכים מסוגים שונים לרבות מכר, שכירות, קומבינציה, מכרזים, הליכי כינוס, הליכי מיסוי והליכי רישום, הן במגזר העסקי והמסחרי, מרכזי קניות, קניונים ומגדלי משרדים והן במגזר הפרטי.

מאיה הצטרפה למשרד ברנע בשנת 2010 ומונתה לשותפה בשנת 2014.

השכלה:


אוניברסיטת תל אביב .LL.B שנת 1998

חבר בלשכת עורכי דין:


חברת לשכת עורכי הדין משנת 1999

חדשות ועדכונים - מאיה זיסר:


7 במרץ, 2021

רוכש זכויות במקרקעין שלא השלים רישום זכויות בנכס על שמו ולכל הפחות רשם הערת אזהרה לטובתו עלול לאבד את הזכויות בנכס

בשנת 1987, התובעת חתמה על הסכם מכר לפיו רכשה את זכויות במקרקעין. העסקה לא נרשמה בלשכת רישום המקרקעין והתובעת אף לא רשמה הערת אזהרה לטובתה.

בשנת 2006, נפטר המוכר והנתבע, בנו של המוכר, רשם את הזכויות במקרקעין על שמו. בשנת 2016, הנתבע מכר את זכויותיו במקרקעין לצד שלישי ונרשמה הערת אזהרה על זכויותיו במקרקעין לטובת הצד השלישי.

7 במרץ, 2021

בית המשפט העליון קבע: מעמדו של מוטב הערת אזהרה בדבר הימנעות מעשיית עסקה הינו כמעמד נושה מובטח

הרקע להליכים: בשנת 2015, אלימלך רייכמן ויצחק יפה חתמו על הסכם הלוואה, לפיו רייכמן יעמיד אשראי וילווה כספים ליפה בהתאם לתנאי ההסכם. בכדי להבטיח את מעמדו של רייכמן נרשמה לטובתו "הערת אזהרה שלילית", קרי הערה בדבר הימנעות מעשיית עסקה במקרקעין של יפה. בשנת 2016, יפה הוכרז כפושט רגל ורייכמן ביקש להכיר בו כנושה מובטח מכוח הערת האזהרה.

4 במרץ, 2021

הממונה על חוק המכר מחזק את ההגנה על רוכשי דירות ואוסר על מחיקת הערת האזהרה לטובת הרוכש ללא השבת כספים

באחרונה, הממונה על חוק המכר פתח בשני הליכים מנהליים כנגד שתי חברות יזמיות. ההליך הראשון היה כנגד יזם אשר מחק הערת אזהרה שנרשמה לטובת רוכש, מבלי שהשיב לו את כספי התמורה ששילם. לטענת היזם, הרוכש הפר את חוזה הרכישה ולכן מחק היזם את הערת האזהרה שנרשמה.

לכל החדשות של מאיה זיסר >

תחומי עיסוק:
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: