© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

יובל לזי
עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

יובל לזי

יובל בעל ניסיון עשיר בליווי עסקאות מיזוגים ורכישות בדגש על עסקאות מסחריות בינלאומיות, השקעות הון פרטיות והשקעות הון סיכון.

עו"ד יובל לזי מעניק ללקוחותיו ייעוץ משפטי במגוון נושאים מסחריים הנוגעים לפעילות החברה, החל ממימון, קניין רוחני, סייבר ופרטיות, גיוסי הון, שינויים מבניים, מיזמים אסטרטגים ועסקאות תאגידיות ומסחריות מורכבות הכוללות בין השאר העברות טכנולוגיה, מכירת פעילות ונכסים, רישוי והפצה. יובל מייצג לקוחות גם בסוגיות שונות מול המדען הראשי.

 

על לקוחותיו של יובל נמנים חברות ישראליות וזרות, יזמים, משקיעים וחברות סטארטאפ, ממגוון תחומי עיסוק לרבות תקשורת, אינטרנט, תעשיית רכב, מזון, מדיקל, וכן טכנולוגיות תעשייתיות וירוקות.

 

יובל מייעץ גם לעשרות סטארטאפים בכל אחד משלבי ההשקעה השונים, בהליכי גיוס, מימון ומיזמים משותפים ועד להנפקות ואקזיט. כמו כן, מלווה קרנות הון סיכון וקרנות השקעה פרטיות בהליך הקמתן, לרבות היבטים מסחריים שונים והשקעה בחברות סטארט-אפ.

 

יובל מדורג על ידי מדריך הדירוג היוקרתי The Legal 500 בתחום המיזוגים ורכישות.

השכלה:


אוניברסיטת ברונל, אנגליה .LL.B בהצטיינות שנת 2001

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין, ניו יורק משנת 2004

חבר לשכת עורכי הדין, ישראל משנת 2003

חדשות ועדכונים - יובל לזי:


21 בינואר, 2024

אסם מעבירה את זכויות הקניין הרוחני שלה לנסטלה הבינלאומית

עורכי הדין יובל לזי והראל פרלמוטר התראיינו לגלובס לכתבה בנושא העברת זכויות הקניין הרוחני של אוסם לנסטלה, והצביעו על השלכות אפשריות של המהלך על הכלכלה הישראלית.

2 בינואר, 2024

ברנע: אירוח תוכנית לאומית בשיתוף מנהל הספורט, הוועד האולימפי ומכון וינגייט

משרדנו אירח את חברי הוועד האולימפי במסגרת תוכנית פודיום - תוכנית לאומית יוקרתית בשיתוף מנהל הספורט, הוועד האולימפי וביה"ס למאמנים של מכון וינגייט שמטרתה לקדם את הספורט האולימפי בישראל ע"י העלאת סטנדרט אימון והכשרת מאמני העתיד. יובל לזי, שותף וראש המחלקה המסחרית בינלאומית במשרדנו, שוחח עם המשתתפים על האתגרים וההזדמנויות בתחום הבריאות-טק.

19 בדצמבר, 2023

חובות הדיווח בארה"ב ובאנגליה: חוק השקיפות התאגידית וחוק הפשיעה הכלכלית

המאבק הגלובלי בעבירות הלבנת הון ומימון טרור מוביל גם את ארה"ב ואנגליה לאמץ רגולציה מחמירה בתחום חובות הדיווח ורישום הבעלות של תאגידים, לטובת הגברת השקיפות.

לכל העדכונים מ יובל לזי >

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: