© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

Together is empowering

חיפוש לפי תחום

חדשות ועדכונים /  משפט בינלאומי

1 בינואר, 1970

משפט בינלאומי: עמיחי כהן התראיין לפודקאסט "אחד" ביום

כמומחה למשפט הבינלאומי, פרופסור עמיחי כהן ממשרדנו, והכתב המדיני ירון אברהם, התראיינו לפודקאסט "אחד ביום" עם אלעד שמחיוף ודיבר על הסנקציות נגד המתנחלים.

24 בינואר, 2024

פרופסור עמיחי כהן מפרסם סדרת מאמרים באתר Law.com

פרופסור עמיחי כהן, יועץ מיוחד למשפט בינלאומי במשרדנו, פרסם סדרת מאמרים באתר Law.com על המלחמה בישראל והשלכותיה.

8 בינואר, 2024

פרופסור עמיחי כהן בפודקאסט "אחד ביום" עם אלעד שמחיוף

פרופסור עמיחי כהן, יועץ מיוחד במשרדנו ומומחה למשפט בינלאומי, התראיין לפודקסט שדן בסוגית האשמת ישראל ברצח עם בבית הדין הבינלאומי בהאג.

6 בדצמבר, 2023

מידתיות במלחמה: מאמר של עמיחי כהן

הסכסוך הנוכחי בין ישראל לחמאס מעלה שורה של שאלות משפטיות בתחום דיני שימוש בכח. כדי שעורכי דין יעסקו ברצינות בדיון, חשוב להבין את החוקים בצורה ברורה ומדויקת, טוען פרופ' עמיחי כהן, מומחה ישראלי למשפט בינלאומי במאמר דעה שהתפרסם ב - Law.com.

9 באוגוסט, 2023

ראיון עם מיקי ברנע ב- Law.com בנוגע להשלכות הרפורמה המשפטית

לאור המהלכים של ממשלת ישראל במער5כת המשפט, האתר המוביל Law.com שוחח עם דמויות מפתח בהקילה העסקית והמשפטית הישראלית,  כדי להבין את ההשפעות הפוטנציאליות של השינויים על עולם המשפט ועשיית עסקים בישראל. מיקי ברנע, התראיין לכתבה והבהיר אילו שינויים הוא רואה באופן בו משקיעים זרים מנהלים כיום עסקאות בהן מעורבות חברות ישראליות.

22 בפברואר, 2023

פרופסור עמיחי כהן מדבר על הרפורמה המשפטית בישראל

פרופסור עמיחי כהן, יועץ מיוחד לענייני משפט בינלאומי במשרדנו וחבר בכיר במכון הישראלי לדמוקרטיה, הוזמן לכתוב סדרת מאמרים על הצעת הרפורמה השיפוטית החדשה והשלכותיה על מערכת המשפט בישראל.

26 בינואר, 2023

עמיחי כהן, התארח בפודקאסט של BDO בנושא: משלוש ברמודה – ישראל, סין, ארה"ב

בפודקאסט, פרופ' עמיחי כהן ניתח את מערכת היחסים המורכבת בין ישראל, סין, וארה"ב מהפן המשפטי, העסקי והפיננסי.

19 בדצמבר, 2022

לאילו סנקציות חדשות עשויות להיות חשופות חברות ישראליות שעושות עסקים עם סין?

החבל הדק עליו הלכה ישראל במערכת היחסים שבין ארה"ב לסין נמתח לאחרונה עוד יותר, כאשר ארצות הברית ממשיכה לנקוט במדיניות שמטרתה להקשות על שיתוף הפעולה של בעלות בריתה עם סין. עמיחי כהן, יועץ לענייני משפט בינלאומי במשרדנו, מסביר בהרחבה על הקשיים והמגבלות של חברות ישראליות בעשיית עסקים עם סין, בראיון לג'רוזלם פוסט.

1 בדצמבר, 2022

ההשפעות של הסכם הסחר בין ישראל ויפן - פרופסור עמיחי כהן במעריב

ישראל ויפן הודיעו על משא ומתן לחתימת הסכם סחר חופשי. כמומחה בתחום המשפט הבינלאומי, פרופסור עמיחי כהן הסביר למעריב כיצד הסכם הסחר יכול להשפיע על הכלכלה הישראלית.

21 ביולי, 2022

רפורמת היבוא יוצאת לדרך- מי ירוויח ממנה, ומי לא? עמיחי כהן לג'רוזלם פוסט

כחלק מהתוכנית הכלכלית של ישראל לשנים 2021-2022, נכנסה בחודש יוני לתוקף הרפורמה הגדולה ביבוא. רפורמה זו נועדה בין היתר לעודד תחרות בין יצרנים ישראלים, על ידי מתן אפשרות ליבוא זול יותר של מוצרים מחו"ל. מה הם שלבי כניסתה, ומי אמור להרוויח? קראו את טור הדעה של פרופ' עמיחי כהן, יועץ מומחה במשפטיים בינלאומיים במשרדינו, בג'רוזלם פוסט.  

27 במרץ, 2022

הפרות שניוניות וסוגיות נוספות – פרופסור עמיחי כהן בטור דעה בגלובס

פרופסור כהן מפרט על המעגלים הרחבים שמשטר הסנקציות כנגד רוסיה מייצר, ועל מה שחשוב שאנשי עסקים ישראלים ידעו.

2 בפברואר, 2021

יחסי ארה"ב- סין והחברות הישראליות

חברות ישראליות, אשר רואות בארה"ב שוק רלוונטי - למכירת מוצרים, קבלת השקעות או עסקת מכירה או מיזוג עתידית - צריכות להיות מודעות לוועדה להשקעות זרות בארה"ב (CFIUS). ועדת CFIUS פועלת תחת "החוק להשקעות זרות וביטחון לאומי" (FINSA), והיא מפקחת על כלל המיזוגים, ההשקעות והרכישות, המתבצעות על ידי גורמים זרים.
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: