© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

Together is powerful

פרו בונו

אנו מאמינים כי למשרד, לצד היותו גוף עסקי, יש מחויבות לפעול לטובת החברה. זאת בין אם באמצעות המיומנות המשפטית של אנשי המשרד ובין אם באמצעות היכולות השונות שיש למשרד ולשותפיו.

אנו מחפשים באופן פעיל הזדמנות לרתום את היכולות המקצועיות שלנו למטרות ראויות.

 

במסגרת זו פועל המשרד במספר ערוצים:

 

תכניות חינוכיות וחברתיות

המשרד מעורב בפעילויות השונות של עמותת 'חינוך לפסגות', הפועלת לצמצום פערים חברתיים על ידי יצירת שוויון הזדמנויות ומוביליות חברתית לילדים ונוער בעלי פוטנציאל למצוינות, החיים בפריפריה החברתית והגיאוגרפית של ישראל. משרדנו לוקח חלק מרכזי בפעילות העמותה בתיכון המקיף ביפו ומעביר שיעורי ההעשרה לתלמידים.

 

משרדנו מלווה את עמותת יזמים צעירים ישראל ושותפי ועורכי דין מטעם המשרד שימשו כמנטורים באירוע הסיום של העמותה.

 

המשרד מסייע לקליניקה לשוק ההון במרכז הבינתחומי הרצליה. במסגרת הסיוע שותפי המשרד מלווים סטודנטים למשפטים בקליניקה בניסיונות למצוא פתרונות משפטיים לאתגרים שונים בתחום הרגולציה הפיננסית.  

 

משרדנו ליווה בעבר את תכנית היזמים של 'קרן הישג' המסייעת לחיילים בודדים לאחר השירות, זאת על ידי מתן מלגות ללימודי השכלה גבוהה. תכנית היזמים מיועדת לבוגרי העמותה, ומסייעת להם להקים פרוייקטים עסקיים, זאת על ידי תמיכה מקצועית וליווי אישי.

 

סיוע משפטי

משרדנו שותף בפעילות פרו בונו בתחום סיוע משפטי לפליטים ומבקשי מקלט. הפעילות מתקיימת בשיתוף עם הקליניקה לזכויות פליטים באוניברסיטת תל אביב. הפעילות מתרכזת בייצוג משפטי בהליכים פרטניים של פליטים ומבקשי מקלט.

 

המשרד מעניק סיוע משפטי לעמותת 'בחזרה לחברה', הפועלת כדי לסייע לאסירים משוחררים בהליך השיקומי על ידי מציאת תעסוקה ושילובם בחזרה לחברה.

 

כמו כן, המשרד מעניק סיוע משפטי ל'בודו למען שלום', עמותה חינוכית ישראלית המפגישה בין בני נוער וצעירים מאזורי קונפליקט בישראל למען קידום ערכי השלום, הסובלנות והכבוד ההדדית, דרך לימוד אומנויות לחימה יפניות מסורתיות.

 

בנוסף, משרדנו סייע בעבר להורים שנתקלו באפליה ברישום למוסדות החינוך, והפעיל במשך שנתיים מרכז מענה טלפוני למטרה זו. המרכז הופעל על ידי עמותת 'הכל חינוך'.

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: