© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

Together is powerful

חיפוש לפי תחום

חדשות ועדכונים

20 ביוני, 2021
וובינר: סייבר ופרטיות במשפט הבינלאומי
המועדון למשפט בין לאומי BIU INTERNATIONAL LAW CLUB GLOBAL LAW FORUM של אוניבסיטת בר-אילן עורך וובינר בנושא 'סייבר ופרטיות במשפט הבינלאומי' . במסגרת הוובינר עו"ד ענת אבן-חן, מובילת תחום הרגולציה במשרדנו תרצה על ההיבטים המשפטיים הבינלאומיים בתחום הפרטיות והסייבר.
20 ביוני, 2021
רכישת קרקע חקלאית - תקן שמאי 22
רכישת קרקע חקלאית הפכה לאפיק השקעה שכיח עם סיכויי השבחה גבוהים. לצד זה, קיימים לא מעט סיכונים שעל הרוכש הפוטנציאלי להיערך לקראתם. חגית בן-משה המרכזת את תחום המגזר ההתיישבותי במשרדנו, התראיינה ל-Ynet בכתבה שעסקה בנושא 'הסיכונים ברכישת קרקע חקלאית' והסבירה מהו תקן שמאי 22 וחשיבותו ברכישות שכאלה.
14 ביוני, 2021
גל הנפקות הולך וגובר – כיצד חברות צריכות להיערך לקראת הנפקה?
גל ההנפקות הגובר בבורסה סוחף לא מעט חברות פרטיות לשקול מעבר לחברה ציבורית. צבי גבאי, ראש מחלקת שוק ההון במשרדנו ולשעבר הממונה על האכיפה ברשות לניירות ערך, בראיון לדה-מרקר בו מסביר כיצד חברות ששוקלות הנפקה צריכות להתנהל מול הציבור ומול הרשויות כדי לצלוח את המהלך.
7 ביוני, 2021
מדינות ה G7 החליטו על הטלת מס חברות מינימלי
בסוף השבוע האחרון נחתם הסכם להטלת מס חברות גלובלי אחיד של 15%. הראל פרלמוטר, שותף וראש מחלקת המסים במשרדנו התראיין למספר כלי תקשורת והתייחס להחלטה החדשה ולהשפעה שתהיה לה על ישראל.
27 במאי, 2021
ייצוג בסכסוך מול ועד אגודה שיתופית בעפולה
בימים האחרונים עלה לכותרות סיפורו של אזרח ערבי בשם סאמר גרייב, אשר לפני כשנה רכש בית ב'שכונת הפועלים' בעפולה והגיש בקשה להתקבל כתושב השכונה ('שכונת הפועלים' הינה אגודה שיתופית). ועד השכונה דחה את בקשתו על בסיס הטענה לפיה מדובר בשכונה בעלת צביון יהודי, ציוני וחילוני.  שי אבניאלי, שותף במשרדנו, מייצג את מר גרייב בהליכים מול ועד השכונה והגיש לאחרונה ערעור על ההחלטה. במהלך השבוע הבא, צפויה להתכנס אסיפת חברים של השכונה, בה יצביעו החברים האם לקבל את החלטת הועד או לדחותה.
26 במאי, 2021
מושגי יסוד בעולם היזמות
טל פרייליך הרצתה במסגרת תכנית ליזמיות מתחילות ב"מרכז היזמות של אוניברסיטת תל אביב", שמטרתה להעניק סט כלים ליזמיות בתחילת דרכן. הרצאתה של טל עסקה במושגי יסוד בעולם היזמות שחשוב להכיר.
23 במאי, 2021
כיצד מעסיק צריך לנהוג מול התבטאויות לא לגיטימיות של עובד ברשתות החברתיות?
לאור המתיחות הביטחונית בימים האחרונים, התבטאות של עובד ברשת חברתית אשר חורגת מגבולות של הבעת דעה לגיטימית, עשויה לשבש את ההתנהלות היומית התקינה במקומות עבודה. לכן על המעסיק לפעול בהתאם. בטור דעה של נטע ברומברג, ראש מחלקת דיני עבודה במשרדנו, שפורסם בגלובס, מבהירה נטע איך וכיצד על המעסיק להגיב
23 במאי, 2021
משרדנו ייצג את קבוצת מגדל בהשקעה בחברת הפינטק Sunbit
חברת הפינטק Sunbit, שפיתחה טכנולוגיה מבוססת בינה מלאכותית המאפשרת פריסת תשלומים באופן מותאם אישית, גייסה 130 מיליון דולר בסבב D אותו הובילו Group11, Zeev Ventures ומגדל השקעות. מיקי ברנע, אריאלה דרייפוס ודניאל ארבוב ממשרדנו ייצגו את 'מגדל חברה לביטוח' בעסקת ההשקעה.
23 במאי, 2021
שבוע ראיונות ההתמחות בברנע מתקרב
שבוע ראיונות ההתמחות של הסטודנטים למשפטים במשרדי עורכי הדין השונים מתקרב. עורך הדין אילן בלומנפלד ממשרדנו בראיון לוואלה מסביר כיצד להתכונן לריאיון כדי לצלוח אותו.
20 במאי, 2021
כתבתם פוסט גזעני? תדעו שאפשר לפטר אתכם
היחסים המתוחים לאור המצב הבטחוני מגיעים לעיתים לרתיחה גם במקומות עבודה. נטע ברומברג, ראש מחלקת דיני עבודה במשרדנו, התראיינה לאור המצב הבטחוני לידיעות אחרונות, והסבירה אלו התבטאויות מותרות ואילו אסורות על עובד, בפלטפורמות חברתיות השייכות למקום עבודה.
18 במאי, 2021
כל מה שצריך לדעת בדרך לרישום פטנט
כמומחה בתחום הקניין הרוחני, התראיין דניאל לורבר, שותף במשרדנו, לגלובס והסביר ליזמים כל מה שעליהם לדעת בדרך לרישום פטנט.
15 במאי, 2021
ייצוג קבוצת מגדל בעסקת השקעה של מיליוני שקלים בחברת Behalf
משרדנו ייצג את קבוצת מגדל בעסקת השקעה של 35 מיליון דולר, בחברת  Behalf המספקת פתרונות מימון לחברות B2B. מיקי ברנע, אריאלה דרייפוס ודניאל ארבוב ייצגו את מגדל בעסקה זו.
5 במאי, 2021
הצעדים הראשונים בעולם היזמות
אריאלה דרייפוס הרצתה במסגרת תכנית 50:50 שהינה שיתוף פעולה בין אוניברסיטת Northeastern בבוסטון ובין אקסלרטור AtoB המיועדת ליזמים פלסטינים וישראלים. ההרצאה עסקה בכלים המשפטיים הבסיסים שחשוב להכיר כאשר מקימים מיזם. 
5 במאי, 2021
סדנת כלים משפטיים לעמותת החתול - בוגרי יחידת 669
משרדנו מעביר סדרת הרצאות בנושאים משפטיים עבור חברי עמותת החתול, בוגרי 669. במסגרת זו מתקיימות הרצאות של דניאל לורבר בנושא הסכם מייסדים, הסכמי השקעה וקניין רוחני. נטע ברומברג מרצה בנושא העסקת עובדים והראל פרלמוטר מרצה בנושא בניית מבנה מס נכון. 
18 באפריל, 2021
תוכניות בנייה: זכות התנגדות
פרסום תוכניות בנייה רחבות היקף מעורר לא פעם התנגדויות של תושבי הסביבה. ידיעות אחרונות פרסמו בסוף השבוע כתבה מקיפה על נושא ההתנגדות. אז איך יודעים על הגשת תוכנית? ואיך מגישים? ראיון עם אלדר אדטו בנושא התפרסם במוסף סוף השבוע של ידיעות אחרונות. 
17 באפריל, 2021
בלוקצ'יין ונדל"ן
גלובס הקדישו את מוסף הנדל"ן של יום העצמאות לעסוק בחדשנות בתחום הנדל"ן. ד"ר צבי גבאי בטור אורח עסק בהטמעת טכנולוגיית הבלוקצ'יין אשר מאפשרת רישום וביצוע של פעולות דיגיטליות באמצעות רשת מבוזרת של מחשבים בתחום הנדל"ן. לפי דבריו, ברגע שגם מרשם המקרקעין יהיה מבוסס בלוקצ'יין, ניתן יהיה לקנות נכס נדלן ולקחת משכנתא בדיוק באותו אופן בו מתקיימות עסקאות רכישה באינטרנט.
12 באפריל, 2021
האם מס החברות העולה בארה"ב ישפיע על ישראל?
העלאת מס החברות בארה"ב מדאיגה גם את המשקיעים הישראלים לגבי ההתפתחות בהמשך ומידת ההשפעה על החברות הישראליות. כמומחה בתחום המס, התראיין הראל פרלמוטר בביזפורטל, והסביר על הנושא ועל ההשלכות.
11 באפריל, 2021
משרדנו ייצג סטרטאפ בסבב השקעה של מיליוני שקלים
משרדנו ייצג את חברת IMGN, סטרטאפ בתחום ניהול פרויקטים בסבב השקעה של מיליוני שקלים. ייצגו את הלקוח דניאל לורבר ודור מרינובסקי.
8 באפריל, 2021
חברת פינטק TipRanks השלימה גיוס של 77 מיליון דולר
חברת הפינטק הישראלית TipRanks הודיעה על גיוס בסך 77 מיליון דולר אותו הוביל התאגיד הטכנולוגיה הבינלאומי Prytek ובהשתתפות של בית השקעות מור. אריאלה דרייפוס ודניאל ארבוב ייצגו את TipRanks בהשקעה זו. TipRanks מונה כיום 60 עובדים הממוקמים בעיקר בתל אביב. עם ההשקעה החדשה החברה מתכננת להכפיל את כוח העבודה שלה ולפתוח משרדים בניו יורק.
5 באפריל, 2021
עסקת השקעה ב- Crowdvocate
חברת הסטארטאפ הישראלית Crowdvocate Ltd., המפתחת פלטפורמת אוטומציה לשיווק ולקידום לקוחות עבור חברות B2B, גייסה 7 מיליון דולר מחברת Wing Three L.P. איתי גורה ועדו פרוינד ממשרדנו ייצגו את הלקוח בעסקה זו.
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: