© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

Together is empowering

חיפוש לפי תחום

חדשות ועדכונים

עסקת גוגל-וויז: גל רוזנט מתראיין לדה מרקר

עורך דין גל רוזנט, מומחה בתחום התחרות התראיין לדהמרקר והסביר מה המגמה העכשווית בארה"ב ובאירופה ומה הרשויות יבקשו לבחון בשביל לאשר את העסקה. 

 

קטגוריות: תחרות והגבלים עסקיים

ד"ר צבי גבאי הרצה בסדנת מנהלים באל על

ד"ר צבי גבאי, ראש מחלקת שוק ההון במשרדנו יחד עם מר צבי רבין, הנחו סדנה בנושא "איסור שימוש במידע פנים – עשה ואל תעשה" למנהלים באל על במסגרת שבוע ציות, אכיפה וסייבר באל על.

קטגוריות: אכיפה | ציות | שוק הון

קורס בינה מלאכותית ליועצים משפטיים

משרדנו השיק קורס ייחודי ליועצים משפטיים ואמש התקיים מפגש הסיכום במשרדנו. הקורס התקיים בשיתוף שיתוף מייקרוסופט, TrusIZ ו Taylor Wessing UK ועסק ברגולציית AI, ניסוח ומשא ומתן הכולל היבטי פרטיות והסכמי בינה מלאכותית, והתמודדות עם אירועי דליפת מידע.קטגוריות: רגולציה של בינה מלאכותית

ברנע: השתתפות בכנס השנתי של ארגון היועצים המשפטיים

זוהר לנדה, ראש מחלקת הליטיגציה במשרדנו, השתתף היום בכנס השנתי של ארגון היועצים המשפטיים הפנימיים בישראל (ACC Israel). זוהר היה חלק מפאנל מרתק שעסק בנושא ניהול משבר בחברה.

קטגוריות: ליטיגציה

ברנע: ייצוג אביעד בטון בהחלטה תקדימית בנוגע לגבולות האיסור החל על מונופול להפלות בין לקוחותיו

משרדנו ייצג את יצרנית הבטון אביעד תעשיות בטון וטיט נגד יצרנית המלט נשר בטענות כי נשר ניצלה לרעה את מעמדה בשוק באופן שעלול להפחית את התחרות או לפגוע בציבור. מדובר בהחלטה תקדימית בנוגע לגבולות האיסור החל על מונופול להפלות בין לקוחותיו. את אביעד ייצגו עורכי הדין גל רוזנט ורן כרמי.

 

קטגוריות: תחרות והגבלים עסקיים

חדלות פירעון: עו"ד עידן מילר הרצה בקורס של התאחדות הקבלנים

עו"ד עידן מילר, מנהל תחום חדלות פירעון במשרדנו, הרצה בקורס ניהול פיננסי של התאחדות הקבלנים בנושא התנהלות והיערכות באירועי חדלות פירעון.

קטגוריות: חדלות פירעון

ברנע: ייצוג קבוצת עזריאלי בעסקת שכירות מול נת"ע

משרדנו ייצג את קבוצת עזריאלי בעסקת שכירות בין נת"ע לעזריאלי בפארק העסקים חולון. החוזה, מוערך במיליוני שקלים במסגרתו תרחיב נת"ע את שטח משרדיה מ8000 מ"ר ל- 12,000 מ"ר. את עזריאלי ייצגו עורכי הדין אלון וולנר והילי מיכאלי.

 

קטגוריות: נדל"ן | עסקאות נדל"ן

עתידן של הלוואות קבלן: ראיון בגלובס עם טרי אלמוזלינו ארנון

טרי אלמוזלינו ארנון, ראש מחלקת הנדל"ן במשרד, מדברת עם גלובס על עתידן של הלוואות הקבלן.

קטגוריות: נדל"ן | עסקאות נדל"ן

וואלה: עו"ד מאיה כרמי לוברטובסקי מדברת על הפרטים החשובים בהענקת דירה במתנה

בלי לבקש בחזרה, בלי תמורה, עם תקופת צינון - להענקת דירה במתנה לקרוב משפחה יש יתרונות מיסוי משמעותיים, אבל חשוב להבין היטב מה הן השלכות המהלך על נותני ועל מקבלי המתנה.

קטגוריות: מיסוי | מיסוי נדל"ן | מיסוי נדל"ן | נדל"ן

עסקה: סולרום מתמזגת לחברה הבורסאית 3DM

חגית רוס, אלעד רשטיק, עומרי אורן ואלון ענוה ממשרדנו ייצגו את החברה הציבורית, 3DM, בעסקת מיזוג, במסגרתה 3DM תרכוש את סולרום אלקטרוניקה בע"מ, העוסקת בפיתוח, תכנון, ייצור ושיווק מוצרים, שעיקרם לשימוש בשוק הבטחוני.

קטגוריות: ליווי חברות ציבוריות | שוק הון

תקדים: שירות מילואים קרבי הוכר על ידי הממונה על חדלות פירעון

עו"ד עידן מילר, מנהל תחום חדלות פירעון והבראת חברות במשרדנו, המשמש כנאמן של חברת ואייט דרס שיווק שמלות כלה (ובשמה הקודם - קבוצת ריקי דלאל), המצויה בהליכי חדלות פירעון, הגיש במסגרת תפקידו, בקשה לאישור תוכנית שיקום כלכלי לחברה ובעלי מניותיה. כמפורט בבקשה שהוגשה על ידו ועל ידי עו"ד הדר אילון, שירותו של בעל השליטה כקצין קרבי המילואים, הוכר כ"תרומת בעלים", לצורך הקלה בזכויותיו ושילוב של הסדר החוב בענייננו עם זה של החברה. עמדה זו התקבלה על ידי הממונה על חדלות פירעון.

קטגוריות: חדלות פרעון והסדרי חוב

גלובס: דיירים מוגנים ודמי מפתח

כל מה שצריך לדעת על עסקאות בדמי מפתח – היתרונות, החסרונות והחוק.

קטגוריות: נדל"ן

ברנע: אירוח “Demo Day” של אקסלרטור ATOBE של מכללת עזריאלי להנדסה

שמחנו לארח את אירוע ה-Demo Day של אקסלרטור ATOBE ממכללת עזריאלי להנדסה. במהלך האירוע, יזמים הציגו את המיזמים החדשניים שלהם בפני קהל משקיעים.

קטגוריות: הייטק

העדכונים הצפויים בתחום מיסוי נדל"ן: ריאיון של מאיה כרמי לביזפורטל

 מאיה כרמי לוברטובסקי, ראש תחום מיסוי נדל"ן במשרדנו, מתראיינת לאתר ביזפורטל על העדכונים הצפויים בתחום מיסוי הנדל"ן. בראיון היא מתייחסת גם לנגזרת השנייה של מדרגות מס רכישה בנוגע לדירה במתנה, מסבירה את ההשלכות ומפרטת מה נכון לעשות כאשר רוצים להעביר דירה במתנה.

קטגוריות: מיסוי | מיסוי נדל"ן

ייצוג QDM בעסקה עם חברת החשמל

עורכי הדין חן שקד וניר אלתר ייצגו את  QDM (Quantum Designed Materials) בעסקת השקעה של כמיליון דולר עם חברת החשמל. בנוסף לעסקה, נחתם הסכם לשיתוף פעולה שיאפשר לחברת החשמל לבצע פיילוט לבחינת הטכנולוגיה של החברה והתאמתה לצרכיה.

קטגוריות: סטארטאפים

סטארטאפים: ליווי תכנית מעוף טק צפון הנגב

משרדנו גאה להעניק ליווי משפטי למעוף טק, מאיץ הסטארטאפים בצפון הנגב, ולהעניק שירותים משפטיים למיזמים השונים. "מעוף טק" היא תוכנית שמופעלת על ידי הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה, שמטרתה, בין היתר – עידוד, קידום ופיתוח עסקים בשדרות וביישובי עוטף עזה (חבל תקומה).

קטגוריות: סטארטאפים

סימני התאוששות בענף עריכת הדין: ריאיון של מיקי ברנע לגלובס

בראיון לגלובס סיפר מיקי ברנע, השותף המנהל של משרדנו, על המורכבות שאפיינה את שנת 2023 ועל ההתחזקות בתחומי הפעילות של המשרד בעת האחרונה.

ברנע: כנס בנושא מעילה והונאה במקום העבודה

עורכי הדין נטע ברומברג, הדר ישראלי וערן וינר ביחד עם רו"ח עופר אלקלעי וארגון היועצים המשפטיים ה- ACC, קיימו כנס בנושא מעילה והונאה במקום העבודה ודיברו על היערכות, מניעה, טיפול וניהול משבר במצבים אלו.

קטגוריות: דיני עבודה | ליטיגציה | צווארון לבן

פרופסור עמיחי כהן התראיין לפודקסט: "אחד ביום"

כמומחה למשפט בינלאומי, פרופסור עמיחי כהן ממשרדנו, התראיין לפודקאסט "אחד ביום" עם אלעד שמחיוף, בפרק שעסק בשאלה: "מה אומרת ההכרה במדינה פלסטינית?"

קטגוריות: משפט בינלאומי

התאוששות בתחום המיזוגים והרכישות: ריאיון של מיקי ברנע לדה מרקר

שוק המיזוגים והרכישות מתחיל להראות סימני התאוששות. מיקי ברנע, שותף מנהל של משרדנו התראיין לדה מרקר ואמר: "בינתיים מתבצעות יותר עסקות בחברות פרטיות, אבל אם לא תהיה פה הסלמה ביטחונית חמורה, זה יגיע גם לחברות ציבוריות".

קטגוריות: מיזוגים ורכישות | תאגידים