© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

Together is powerful

חיפוש לפי תחום

חדשות ועדכונים

21 ביולי, 2021
משרדנו ייצג את קבוצת עזריאלי ברכישת חברת דאטה סנטרס ב 2.8 מיליארד ש"ח
משרדנו ייצג את קבוצת עזריאלי, חברת הנדל"ן המניב הגדולה בישראל, בעסקת רכישת מניות חברת גרין מאונטיין הנורווגית תמורת 2.8 מיליארד שקל.החברה הנורווגית מפעילה שלוש חוות שרתים בנורווגיה ומחזיקה בחוזים בהיקף כולל של 24 מגה-וואט.
19 ביולי, 2021
הביקוש הגובר לדירקטורים בחברות בורסאיות
הביקוש לדירקטורים בחברות בורסאיות גדל נוכח גל ההנפקות בשוק.  כמומחה בתחום שוק ההון, התראיין מיקי ברנע לגלובס והסביר את משמעות משרת הדירקטור בחברות, הסיכונים והאחריות בצידה.
18 ביולי, 2021
פאנל מומחים - האתגרים בכניסה לשוק האמריקאי
דניאל לורבר, שותף במשרד ומומחה בתחום ההייטק והסטרטאפים ישתתף השבוע בפאנל מומחים שיעסוק באחת הסוגיות הכואבות של סטארטאפים צעירים - האתגרים בחדירה לשוק האמריקאי.
13 ביולי, 2021
עסקאות נדל"ן במטבעות דיגיטליים – אתגרים רגולטוריים
היקף עסקאות הנדל"ן הנעשות במטבעות דיגיטליים צפוי לגדול בשנים הקרובות, בעיקר בקרב מתעשרי הייטק צעירים מעודכני טכנולוגיה. ד"ר צבי גבאי, ראש מחלקת שוק ההון במשרדנו ולשעבר הממונה על האכיפה ברשות לניירות ערך, בראיון לגלובס בנושא, בו הוא מסביר על האתגרים הרגולטוריים שקיימים בעסקאות מהסוג הזה.
13 ביולי, 2021
וובינר: אחריות קציני ציות בארגונים
פורום ה Compliance של  ACCI (ארגון היועצים המשפטיים הפנימיים בישראל) קיים הבוקר וובינר בנושא אחריות קציני ציות בארגונים. במסגרת הוובינר ד"ר צבי גבאי הרצה על המגמות, ההתפתחות והבסיס הנורמטיבי להטלת אחריות אישית על קציני ציות בארגונים.
1 ביולי, 2021
אופציות לרכישת מניות בחברה – דברים שחשוב לדעת
מתן אופציות לרכישת מניות בחברה בהנחה, הפכה להטבה לגיטימית גם בחברות שאינן מתחום ההייטק. כמומחה בתחום, דניאל לורבר שותף במשרדנו, התראיין לגלובס בנושא ומסביר מה המשמעות של קבלת אופציות בחברות.
30 ביוני, 2021
החזרה לשוק העבודה בגילאים מבוגרים
אנו נמצאים בפתחה של תקופה מאתגרת, מאות אלפי דורשי עבודה מנסים לחזור למעגלי התעסוקה. עבור רבים מהם, בייחוד בקרב הגילאים הבוגרים (55 ומעלה) זוהי משימה מתסכלת. נטע ברומברג, ראש מחלקת דיני עבודה במשרדנו, התראיינה בנושא לתכנית "צבע הכסף" והתייחסה להיבטים המשפטיים של העסקת עובדים בגילאי 55 ומעלה.
28 ביוני, 2021
פניה למשקיעים: עשה ואל תעשה
היום נקיים בשיתוף קרנות הגידור בישראל (IHFA) וובינר בנושא: פניה למשקיעים – עשה ואל תעשה. ד"ר צבי גבאי ירצה במסגרת הוובינר על התשתית המשפטית הנדרשת בפניה למשקיעים.
27 ביוני, 2021
ייצוג בסכסוך עסקי משפחתי - "בית הפנקייק"
בימים האחרונים עלה לכותרות סיפורו של סכסוך משפחתי-עסקי בין בני משפחתו של מייסד רשת "בית הפנקייק". הסכסוך ניטש על טענת בנו של המייסד כי נכדיו הפרו את סימני המסחר של הרשת כשהקימו רשת תל אביבית חדשה בשם "בית הפנקייק TLV" כהמשך למורשתו של סבם . עורכי הדין אייל נחשון ונעמה משה ממשרדנו, מייצגים את "בית הפנקייק TLV" ואת הנכד בהליכים המשפטיים.
24 ביוני, 2021
משרדנו ייצג את קבוצת דנאל בהשקעה בחברת טכנולוגיה רפואית
מיקי ברנע, איתי גורה ועידו פרוינד ממשרדנו, ייצגו את דנאל, חברת משאבי אנוש, סיעוד ושירותי רפואה ברכישת 22% מחברת אביב סיינטיפיק, המובילה בשיפורי ביצועי מוח וטיפול בתהליך ההזדקנות. שווי העסקה 22 מיליון דולר.
20 ביוני, 2021
וובינר: סייבר ופרטיות במשפט הבינלאומי
המועדון למשפט בין לאומי BIU INTERNATIONAL LAW CLUB GLOBAL LAW FORUM של אוניבסיטת בר-אילן עורך וובינר בנושא 'סייבר ופרטיות במשפט הבינלאומי' . במסגרת הוובינר עו"ד ענת אבן-חן, מובילת תחום הרגולציה במשרדנו תרצה על ההיבטים המשפטיים הבינלאומיים בתחום הפרטיות והסייבר.
20 ביוני, 2021
רכישת קרקע חקלאית - תקן שמאי 22
רכישת קרקע חקלאית הפכה לאפיק השקעה שכיח עם סיכויי השבחה גבוהים. לצד זה, קיימים לא מעט סיכונים שעל הרוכש הפוטנציאלי להיערך לקראתם. חגית בן-משה המרכזת את תחום המגזר ההתיישבותי במשרדנו, התראיינה ל-Ynet בכתבה שעסקה בנושא 'הסיכונים ברכישת קרקע חקלאית' והסבירה מהו תקן שמאי 22 וחשיבותו ברכישות שכאלה.
14 ביוני, 2021
גל הנפקות הולך וגובר – כיצד חברות צריכות להיערך לקראת הנפקה?
גל ההנפקות הגובר בבורסה סוחף לא מעט חברות פרטיות לשקול מעבר לחברה ציבורית. צבי גבאי, ראש מחלקת שוק ההון במשרדנו ולשעבר הממונה על האכיפה ברשות לניירות ערך, בראיון לדה-מרקר בו מסביר כיצד חברות ששוקלות הנפקה צריכות להתנהל מול הציבור ומול הרשויות כדי לצלוח את המהלך.
7 ביוני, 2021
מדינות ה G7 החליטו על הטלת מס חברות מינימלי
בסוף השבוע האחרון נחתם הסכם להטלת מס חברות גלובלי אחיד של 15%. הראל פרלמוטר, שותף וראש מחלקת המסים במשרדנו התראיין למספר כלי תקשורת והתייחס להחלטה החדשה ולהשפעה שתהיה לה על ישראל.
27 במאי, 2021
ייצוג בסכסוך מול ועד אגודה שיתופית בעפולה
בימים האחרונים עלה לכותרות סיפורו של אזרח ערבי בשם סאמר גרייב, אשר לפני כשנה רכש בית ב'שכונת הפועלים' בעפולה והגיש בקשה להתקבל כתושב השכונה ('שכונת הפועלים' הינה אגודה שיתופית). ועד השכונה דחה את בקשתו על בסיס הטענה לפיה מדובר בשכונה בעלת צביון יהודי, ציוני וחילוני.  שי אבניאלי, שותף במשרדנו, מייצג את מר גרייב בהליכים מול ועד השכונה והגיש לאחרונה ערעור על ההחלטה. במהלך השבוע הבא, צפויה להתכנס אסיפת חברים של השכונה, בה יצביעו החברים האם לקבל את החלטת הועד או לדחותה.
26 במאי, 2021
מושגי יסוד בעולם היזמות
טל פרייליך הרצתה במסגרת תכנית ליזמיות מתחילות ב"מרכז היזמות של אוניברסיטת תל אביב", שמטרתה להעניק סט כלים ליזמיות בתחילת דרכן. הרצאתה של טל עסקה במושגי יסוד בעולם היזמות שחשוב להכיר.
23 במאי, 2021
כיצד מעסיק צריך לנהוג מול התבטאויות לא לגיטימיות של עובד ברשתות החברתיות?
לאור המתיחות הביטחונית בימים האחרונים, התבטאות של עובד ברשת חברתית אשר חורגת מגבולות של הבעת דעה לגיטימית, עשויה לשבש את ההתנהלות היומית התקינה במקומות עבודה. לכן על המעסיק לפעול בהתאם. בטור דעה של נטע ברומברג, ראש מחלקת דיני עבודה במשרדנו, שפורסם בגלובס, מבהירה נטע איך וכיצד על המעסיק להגיב
23 במאי, 2021
משרדנו ייצג את קבוצת מגדל בהשקעה בחברת הפינטק Sunbit
חברת הפינטק Sunbit, שפיתחה טכנולוגיה מבוססת בינה מלאכותית המאפשרת פריסת תשלומים באופן מותאם אישית, גייסה 130 מיליון דולר בסבב D אותו הובילו Group11, Zeev Ventures ומגדל השקעות. מיקי ברנע, אריאלה דרייפוס ודניאל ארבוב ממשרדנו ייצגו את 'מגדל חברה לביטוח' בעסקת ההשקעה.
23 במאי, 2021
שבוע ראיונות ההתמחות בברנע מתקרב
שבוע ראיונות ההתמחות של הסטודנטים למשפטים במשרדי עורכי הדין השונים מתקרב. עורך הדין אילן בלומנפלד ממשרדנו בראיון לוואלה מסביר כיצד להתכונן לריאיון כדי לצלוח אותו.
20 במאי, 2021
כתבתם פוסט גזעני? תדעו שאפשר לפטר אתכם
היחסים המתוחים לאור המצב הבטחוני מגיעים לעיתים לרתיחה גם במקומות עבודה. נטע ברומברג, ראש מחלקת דיני עבודה במשרדנו, התראיינה לאור המצב הבטחוני לידיעות אחרונות, והסבירה אלו התבטאויות מותרות ואילו אסורות על עובד, בפלטפורמות חברתיות השייכות למקום עבודה.
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: