© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

עמרי אורן
עורך דין עמרי אורן

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

עמרי אורן

עמרי הינו שותף במחלקת המימון והתאגידים הציבוריים של המשרד.

עו"ד עמרי אורן מעניק ייעוץ משפטי בתחום המשפט המסחרי, דיני ניירות ערך ודיני חברות ומלווה גיוסי הון וחוב פרטיים וציבוריים של חברות הפועלות בתחומים שונים.

עמרי מלווה חברות בפעילותן המסחרית השוטפת, ובתהליכים מורכבים בשוק ההון, לרבות בנושאי ממשל תאגידי, היבטי דיווח ואישור מורכבים, עסקאות בעלי שליטה, עסקאות מיזוג ורכישה ועוד.

בנוסף, עמרי מלווה את החברות המגייסות הון וחוב בבורסה לניירות ערך בתל אביב, לכל אורך הליך ההנפקה ומייצג אותם מול גופים רגולטוריים ומוסדיים ישראליים בהנפקות מורכבות, בניהול משא ומתן עם משקיעים, חתמים, רשות ניירות ערך, הנהלת הבורסה בתל אביב ועוד.

השכלה:


אוניברסיטת תל אביב בשיתוף עם אוניברסיטת ברקלי, LL.M. בהצטיינות יתרה, שנת 2019

המרכז הבינתחומי הרצליה, LL.B בהצטיינות, שנת 2011.

המרכז הבינתחומי הרצליה, BA במנהל עסקים בהצטיינות, התמחות במשפט עסקי בינלאומי, שנת 2011.

חברות בלשכת עורכי דין:


חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2012

חדשות ועדכונים - עמרי אורן:


9 בינואר, 2024

מגדלי הים התיכון וכלל ביטוח ופיננסים חתמו על הסכם להקמת מיזם משותף לאיתור הזדמנויות להקמת פרויקטים של דיור מוגן או רכישת בתי דיור מוגן קיימים בישראל

מגדלי הים התיכון, ממובילות תחום ייזום והפעלה של בתי דיור מוגן לגיל השלישי בישראל, תשקיע 200 מיליון שקלים במיזם המשותף (מתוך 500 מיליון סה"כ), ותחזיק ב-51% בזכויות ובהון השותפות. הסכום יהווה את ההון העצמי שיעמידו החברות עבור מימון שיגיע עד 3.3 מיליארד ₪. את מגדלי הים התיכון ליוו עו"ד דוד (דודי) כהן ועו"ד עמרי אורן.

30 באוגוסט, 2023

מגדלי הים התיכון: ביקושי יתר בהנפקת אגרות החוב

רשת הדיור המוגן, מגדלי הים התיכון, השלימה השבוע בהצלחה את השלב המוסדי של הנפקת אגרות חוב וזכתה לביקושים בהיקף של כ-533 מיליון שקל. מתוכם בחרה לגייס בשלב זה סכום של כ-300 מיליון שקל. את החברה ייצגו אלעד רשטיק, עמרי אורן ורז לנדאו.

10 ביולי, 2023

ברנע: ייצוג בש גל ספורט מקבוצת מובמנט וולנס בעסקת רכישה

עורכי הדין מישה גיטרמן ועמרי אורן ליוו את בש גל ספורט מקבוצת מובמנט וולנס - החברה המובילה בישראל בתחום קידום הבריאות בארגונים הגדולים בארץ - בעסקת רכישה של אנרג'ים, יבואנית ציוד הכושר, ב-30 מיליון ₪

לכל העדכונים מעמרי אורן >