© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

עורך דין רועי אנגל

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

תחומי עיסוק:

רועי אנגל

רועי בעל ניסיון בינלאומי עשיר במתן ייעוץ משפטי לקרנות השקעה פרטיות בכל שלבי פעילותן, וכן למשקיעים מוסדיים המשקיעים בקרנות אלה.

עו"ד רועי אנגל מעניק ייעוץ משפטי למנהלי הקרנות בעיקר בנוגע להקמתן ובמסגרת פעילותן השוטפת ובסוגיות של מימון ורגולציה. כמו כן, רועי בעל ניסיון רחב בכל ההיבטים של ההשקעות אותן מבצעות הקרנות ובמגוון העסקאות.

 

רועי משמש כיועץ המשפטי של אחד המשקיעים המוסדיים הגדולים בישראל ומייצג אותו בתחום ההשקעות בקרנות פרייבט אקוויטי וקרנות הון סיכון. במסגרת זו רועי סייע לאותו משקיע מוסדי לבנות את פורטפוליו הקרנות הגדול בישראל. 

 

לאורך השנים רועי בנה רשת גלובלית של ספקי שירותים בתחום זה, כולל באיים הקאריביים ובמדינות אחרות, הן  אופשור (חף-מס) והן אונשור.

 

רועי צבר את ניסיונו הייחודי כשעבד כ-10 שנים בניו-יורק במספר משרדים מובילים. במשרד עורכי הדין Debevoise & Plimpton LLP רועי התמחה בייצוג קרנות במיזוגים ורכישות, ובמשרד עורכי הדין Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom LLP התמחה בהקמת קרנות ובדיני ניהול השקעות.

כמו כן, לפני הצטרפותו למשרד ברנע, רועי היה שותף במשרד עו"ד גדול בישראל (שם הקים את מחלקת הקרנות) וכן שותף מייסד במשרד בוטיק בתחום.

השכלה:


אוניברסיטת ניו יורק .LL.M שנת 1997

האוניברסיטה העברית .LL.M (משפט מסחרי) שנת 1994

האוניברסיטה העברית .LL.B שנת 1994

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין בניו יורק משנת 1996

חבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 1994

חדשות ועדכונים - רועי אנגל:


17 בנובמבר, 2020

עו"ד רועי אנגל ממשרדנו ייצג את חברת מנורה מבטחים, בהשקעתה בסך של 30 מיליון דולר בחברת התקשורת הגדולה בהודו

JIO - חברת התקשורת הגדולה בהודו השלימה לאחרונה סבב גיוס במסגרתו השקיעו בחברה ענקיות כמו גוגל ופייסבוק. במסגרת גיוס זה השקיעה גם חברת מנורה מבטחים כ - 30 מיליון דולר. עו״ד רועי אנגל ממשרדנו ליווה את מנורה מבטחים בהשקעתה בחברה ההודית.

15 באוקטובר, 2020

איי קיימן הוסרה מהרשימה השחורה של האיחוד האירופי בעניין ״אזורי מס סרבנים״

כשמונה חודשים לאחר ההודעה של המועצה לענייני כלכלה ופיננסים של האיחוד האירופאי, ECOFIN, כי איי קיימן נכנסה לרשימה השחורה של מקלטי מס, הודיע האיחוד כי איי קיימן הוסרה מהרשימה השחורה. 

10 באוגוסט, 2020

משרדנו ליווה הקמת קרן השקעות חדשה באסיה

קרן ליקווידיטי מבית מיטב דש תקים עם MUFG Bank - הבנק היפני הגדול בעולם – קרן השקעות פרטית חדשה באסיה. הקרן החדש תתאגד בסינגפור, תעסוק במתן אשראי לחברות באזור אסיה, באמצעות עסקות איגוח של תזרימי מזומנים עתידיים. משרדנו ליווה באמצעות עורכי הדין רועי אנגל ויובל לזי את ליקווידיטי אשר במסגרת ההסכם תעניק לחברה המשותפת שירותי ניהול וחיתום.

 

לכל החדשות של רועי אנגל >

תחומי עיסוק:
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: