© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

רועי אנגל
עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

תחומי עיסוק:

רועי אנגל

רועי בעל ניסיון בינלאומי עשיר במתן ייעוץ משפטי לקרנות השקעה פרטיות בכל שלבי פעילותן, וכן למשקיעים מוסדיים המשקיעים בקרנות אלה.

עו"ד רועי אנגל מעניק ייעוץ משפטי למנהלי הקרנות בעיקר בנוגע להקמתן ובמסגרת פעילותן השוטפת ובסוגיות של מימון ורגולציה. כמו כן, רועי בעל ניסיון רחב בכל ההיבטים של ההשקעות אותן מבצעות הקרנות ובמגוון העסקאות.

 

רועי משמש כיועץ המשפטי של אחד המשקיעים המוסדיים הגדולים בישראל ומייצג אותו בתחום ההשקעות בקרנות פרייבט אקוויטי וקרנות הון סיכון. במסגרת זו רועי סייע לאותו משקיע מוסדי לבנות את פורטפוליו הקרנות הגדול בישראל. 

 

לאורך השנים רועי בנה רשת גלובלית של ספקי שירותים בתחום זה, כולל באיים הקאריביים ובמדינות אחרות, הן  אופשור (חף-מס) והן אונשור.

 

רועי צבר את ניסיונו הייחודי כשעבד כ-10 שנים בניו-יורק במספר משרדים מובילים. במשרד עורכי הדין Debevoise & Plimpton LLP רועי התמחה בייצוג קרנות במיזוגים ורכישות, ובמשרד עורכי הדין Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom LLP התמחה בהקמת קרנות ובדיני ניהול השקעות.

 

רועי מדורג על ידי מדריך הדירוג היוקרתי The Legal 500 בתחום קרנות ההשקעה וההון סיכון.

 

כמו כן, לפני הצטרפותו למשרד ברנע, רועי היה שותף במשרד עו"ד גדול בישראל (שם הקים את מחלקת הקרנות) וכן שותף מייסד במשרד בוטיק בתחום.

השכלה:


אוניברסיטת ניו יורק .LL.M שנת 1997

האוניברסיטה העברית .LL.M (משפט מסחרי) שנת 1994

האוניברסיטה העברית .LL.B שנת 1994

חברות בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין בניו יורק משנת 1996

חבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 1994

חדשות ועדכונים - רועי אנגל:


26 בפברואר, 2024

הרגולטורים בארצות הברית מקדמים שקיפות ויציבות של קרנות גידור וקרנות פרטיות אחרות

הכללים החדשים יחייבו את מנהלי קרנות הגידור הגדולות לחשוף יותר מידע על הפעילויות ועל האסטרטגיות שלהם ולספק פרטים נוספים על ההשקעות שלהם, לרבות המדינות והתעשיות בהן הן מושקעות, חשיפות מינוף ועוד. מנהלי הקרנות, כצפוי, מתנגדים לכללים אלה וטוענים שחובות הגילוי החדשות יובילו להעמסת מידע מיותר.
1 בפברואר, 2024

משקיעים מוסדיים, קרנות השקעה ו-ESG

הרגולציה האירופאית החלה על קרנות השקעה מתרחבת לתחומי ESG. משקיעים מוסדיים ישראלים צריכים להכיר את התקנות, ולהתכונן ליישום של רגולציה דומה בישראל.

9 ביולי, 2023

משקיעים מוסדיים וזכויות עבירות – בעיות ופתרונות

קרנות השקעה נוהגות להתנות העברת יחידות בקרן לצדדים שלישיים באישור של מנהלי הקרנות. נוהג זה עשוי לפגוע ביכולת של המשקיע המוסדי להוכיח בעלות ושליטה מוחלטת ביחידה, כפי שדורשת הרגולציה הרלוונטית.

לכל העדכונים מרועי אנגל >

תחומי עיסוק: