© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

אביחי אסולין
Adv. Avihay Asulin

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

תחומי עיסוק:

אביחי אסולין

אביחי הוא עו"ד במחלקה המסחרית.

עו"ד אביחי אסולין מעורב בייצוג יזמים לאורך כל שלבי המיזם, החל בהליכי הקמת חברה, מתן ליווי שוטף  ועובר לעסקאות השקעה ומיזוגים ורכישות. הייעוץ המשפטי כולל מגוון היבטים מסחריים הקשורים בעסקאות מימון, מיזוגים ורכישות, עסקאות מסחריות ופעילותן השוטפת של החברות.

כמו כן העבודה כוללת הכנת הסכמי מייסדים, חוזים מסחריים, אופציות, הסכמים מסחריים מול מפיצים וספקים, הסכמי השקעה ועוד.

 

השכלה:


אוניברסיטת חיפה, LL.B, שנת 2018

חברות בלשכת עורכי דין:


חבר בלשכה משנת 2019

חדשות ועדכונים - אביחי אסולין:


8 במאי, 2024

ברנע: ייצוג שינז ברכשיתה על ידי Team Internet Group plc

עורכי הדין סיימון ג'פה, איתי גורה, ענבר קציר ואביחי אסולין ליוו את שיניז בעסקה במסגרתה נרכשו כל מניותיה על ידי Team Internet Group plc, תאגיד שיווק ומדיה מקוונים בינלאומי מוביל. שיניז נרכשה בסכום של 41.8 מיליון דולר. 

5 בדצמבר, 2021

ייצוג חברת משוב בעסקת מכירה

משרדנו ייצג את חברת משוב אשר פיתחה אפליקציה לניהול בתי ספר, במכירתה לחברת פריוריטי. כמיליון הורים ותלמידים משתמשים באפליקציה על בסיס יומי כדי לתקשר עם הצוותים הפדגוגיים. משוב היא חברה רווחית שמעסיקה 25 עובדים. 

10 בנובמבר, 2021

ייצוג קבוצת ספירה במכירת אחזקותיה לחברת DL Software

משרדנו ייצג את קבוצת החברות הצרפתיות והישראליות Sephira, המובילה בפתרונות תוכנה לאנשי מקצוע בתחום הבריאות, במכירת אחזקותיה לקבוצת DL Software שנרכשה לאחרונה על ידי קרן ה-PE האמריקאית TA Associates.
את העסקה הובילו עוה"ד סמואל הנרי סמואל ואביחי אסולין. נטע ברומברג ליוותה את העסקה בכל הנוגע לדיני עבודה והראל פרלמוטר וניר זימן ייצגו בכל סוגיות המס.

לכל העדכונים מאביחי אסולין >

תחומי עיסוק: