© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

אירית ברודסקי
אירית ברודסקי

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

אירית ברודסקי

אירית היא שותפה במחלקת התחרות ההגבלים העסקיים במשרד.

עו"ד אירית ברודסקי מלווה חברות ישראליות וזרות בתחום דיני התחרות (הגבלים עסקיים), ובכלל זה בסוגיות הנוגעות להסדרים כובלים, מיזוגים ורכישות, מיזמים משותפים, דיני מונופולין, מכרזים, חוק הריכוזיות ועוד.

 

אירית מייעצת ללקוחות המשרד גם במגוון נושאים רגולטוריים, ובפרט בתחומי הרגולציה הפיננסית.

 

במסגרת עבודתה עוסקת אירית במתן ייעוץ וליווי שוטף, הכנת חוות דעת, עריכת תוכניות ציות ואכיפה פנימיות וליווי לקוחות בשאלות של דיני תחרות ורגולציה בהסכמים מסחריים ועסקאות מורכבות.

כמו כן אירית מייצגת חברות מקומיות ובינלאומיות בפני רשות התחרות ורגולטורים אחרים, בית הדין לתחרות, בתי משפט, ועדות ממשלתיות ועוד.

אירית מדורגת על ידי מדריך הדירוג The Legal 500 בתחום התחרות וההגבלים העסקיים.

לפני הצטרפותה למשרד, עבדה במשרד מסחרי מוביל, שם העניקה ייעוץ משפטי בדיני תחרות ובנושאים רגולטוריים לחברות גדולות בארץ ובעולם. אירית התמחתה בבית המשפט העליון אצל כבוד השופט יורם דנציגר ובמחלקת הליטיגציה של משרד מסחרי מוביל. בתקופת לימודיה שימשה כעורכת של כתב העת "עיוני משפט" וכעוזרת מחקר בתחום הניתוח הכלכלי של המשפט.

השכלה:


אוניברסיטת שיקגו, LL.M, מלגת Gruss Lipper, שנת 2012

אוניברסיטת תל אביב, LL.B (בהצטיינות) ו-BA בכלכלה, שנת 2009

חברות בלשכת עורכי דין:


חברת לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2011

חדשות ועדכונים - אירית ברודסקי:


10 ביוני, 2024

לראשונה – צדדים למיזוג יקנסו בגין חילופי מידע רגיש במהלך גיבוש העסקה

הממונה על התחרות פרסמה להערות הציבור צו מוסכם הקובע כי החברות מזרע וזילבר ישלמו יחד 1.5 מיליון ₪ לקופת המדינה, בשל הפרת חוק התחרות על ידי העברה של מידע עסקי רגיש במהלך מו"מ על עסקה.
28 בפברואר, 2024

ברנע: ליווי תכנית חילופי הסטודנטים של אוניברסיטת ת"א

עורכי הדין אייל נחשון ואירית ברודסקי ביחד עם צוות המנהלה של משרדנו, מלווים את תכנית חילופי הסטודנטים של אוניברסיטת ת"א. במסגרת הליווי הצוות נפגש עם דיקאן הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת ת"א – פרופסור ישי בלנק.

25 בינואר, 2024

מונופול: מטא תשלם עשרות מיליוני שקלים בשל אי דיווח על מיזוגים

התשלום הגבוה חוסך ממטא קביעה רשמית של הרשות כי הפרה את חוק התחרות כשלא דיווחה על מיזוג, ומהווה "תמרור אזהרה" לתאגידים בינלאומיים אחרים, שאולי אינם מכירים די הצורך לדווח על מיזוג בשל קיומו של מונופולין.

לכל העדכונים מאירית ברודסקי >