© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

צבי גבאי
ד

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

צבי גבאי

ד"ר צבי גבאי הינו ראש מחלקת שוק ההון במשרדנו ובעל ניסיון עשיר בארץ ובארצות הברית בייצוג תאגידים בתחום שוק ההון, חברות וניירות ערך וליטיגציה בינלאומית.

לצבי ניסיון של למעלה מ- 20 שנים בתחום הרגולציה הפיננסית והאכיפה, לרבות בייצוג לקוחות בפני רגולטורים בתחום דיני ניירות ערך ורגולציה פיננסית, מתן ייעוץ שוטף ללקוחות פרטיים ותאגידים מובילים במשק בנושאי שוק ההון וממשל תאגידי. כמו כן צבי מייצג לקוחות בפני גופי אכיפה שונים בקשר עם חקירות ובירורים מנהליים.

 

ד"ר צבי גבאי מתמחה בדיני ניירות ערך וייעוץ לחברות ציבוריות, בנקים, בתי השקעות ולגופים פיננסים בכל הנוגע לפעילותם בארץ ובחו"ל, ומרצה בתחום עבירות צווארון לבן, דיני תאגידים ושוק ההון במסגרות אקדמיות ומקצועיות שונות. צבי מוביל את פורום הציות של ה ACC, ארגון היועצים המשפטיים בישראל ומרצה בנושאי אכיפה פנימית והטמעת ציות בארגונים. 

 

ניסיונו הרב של צבי כולל כהונה כממונה על האכיפה וחבר הנהלה ברשות לניירות ערך, כעורך דין במשרד עו"ד בינלאומי בניו-יורק וכתובע בפרקליטות ת"א.

 

מדריך הדירוג Chambers Fintech מדרג את צבי בקביעות כעורך דין מוביל בתחום הפינטק ומדריך Chambers and Partners כעו"ד מומחה בתחום שוק ההון ובתחום הצווארון הלבן.

השכלה:


אוניברסיטת קולומביה, דוקטורט במשפטים J.S.D שנת 2006

אוניברסיטת קולומביה .LL.M בהצטיינות יתרה, שנת 2004

אוניברסיטת בר אילן, תואר שני במשפט מסחרי .LL.M בהצטיינות. שנת 2002

האוניברסיטה העברית .LL.B שנת 1999

חברות בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין משנת 1999

חבר לשכת עורכי הדין ניו יורק משנת 2005

חדשות ועדכונים - צבי גבאי:


8 במאי, 2024

ברנע: השתתפות בהאקתון בנושא משפט וסביבה של אוניברסיטת בר-אילן

עו"ד ענת אבן-חן הציגה את ההאקתון בנושאי משפט וסביבה וליוותה את הסטודנטים בתהליך גיבוש ההצעות לפרויקטים שלהם, שהוצגו היום בפני חבר השופטים, ביהם ד"ר צבי גבאי ממשרדנו.

10 באפריל, 2024

ברנע: וובינר בנושא חוק הסדרת העיסוק בשירותי תשלום או שירותים פיננסיים מוסדרים

משרדנו אירח וובינר שעסק בשירותי תשלום. הוובינר התקיים במסגרת פורום נותני שירותים פיננסים שהשקנו ביחדד עם עו"ד אורית יוסף. בוובינר הרצו ד"ר צבי גבאי ועו"ד ענת אבן חן ודנו בין היתר בתנאי קבלת רישיון, הקשר בין שירותי תשלום ושירותי בנקאות פתוח ועוד. 

2 באפריל, 2024

ברנע: אירוח כנס קשרי משקיעים ועתיד המסחר בשוק ההון

שמחנו לארח את הפורום הישראלי לקשרי משקיעים, במסגרתו התקיימה שיחה אחד על אחד עם מיכה סטוקס - יוטיובר פיננסי וארמי רוזן -  מנהל קשרי משקיעים, AppsFlyer וחבר בועדת ההיגוי של הפורום הישראלי לקשרי משקיעים. כמו כן, בכנס זה הרצה גם ד"ר צבי גבאי - ראש מחלקת שוק ההון במשרדנו.

לכל העדכונים מצבי גבאי >