© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

אסף גלזנר
עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

תחומי עיסוק:

אסף גלזנר

אסף הינו עורך דין במחלקת ליטיגציה 

עו"ד אסף גלזנר עוסק בייצוג לקוחות בסכסוכים בתחומי המשפט המסחריים, תביעות נגזרת, תובענות ייצוגיות, ובפני מגוון של ערכאות שיפוטיות לרבות בייצוג בהליכי גישור ובוררות.

 

אסף מייצג בהליכים משפטיים הכוללים בין היתר סכסוכים בתחום החברות, סכסוכים חוזיים בתחום הנדל"ן, סכסוכים הנוגעים לתחום המטבעות הדיגטיליים, מחלוקות בין בעלי מניות, סכסוכים בתחום הקניין הרוחני, הליכי הוצאה לפועל ועוד. 

 

אסף התמחה במשרד ברנע.

השכלה:


האוניברסיטה העברית בירושלים .LL.B שנת 2017

חברות בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין משנת 2018

חדשות ועדכונים - אסף גלזנר:


7 בפברואר, 2023

ברנע: ייצוג חברת די לוק בתביעה בסך של 20 מיליון ש"ח

עו"ד זוהר לנדה, מורן ביקל, אסף גלזנר וענבל עמית ממשרדנו, מייצגים את חברת די לוק בתביעה בסך של 20 מיליון ש"ח, אשר הוגשה נגד סייף קאר בסכסוך עסקי אשר כלל, בין היתר, ריגול תעשייתי, איומים כנגד התובעת ונושאי משרה בה בניסיון לחסל את פעילותה של דילוק.

לאחר הליכים ארוכים שהתבררו אף בבית המשפט העליון, עלו סעיפים אשר משנים את פני התביעה.
14 ביולי, 2022

ברנע: ייצוג איש עסקים אמריקאי בתביעה בסך של 20 מיליון ש"ח

עורכי הדין זוהר לנדה, מורן ביקל ואסף גלזנר מייצגים איש עסקים אמריקאי בתביעה בסך של 20 מיליון ש"ח, אשר הוגשה נגד משה חוגג, עדי שלג, קבוצת סינגולריטים ונתבעים נוספים. במסגרת התביעה טוען התובע, בין היתר, כי הנתבעים גרמו לו להשקיע במיזם של מטבע קריפטוגרפי בשם סטוקס, כאשר בפועל מיזם זה כלל לא יצא אל הפועל והכספים שימשו את הנתבעים לשימושם הפרטי ולמטרות אישיות, תוך ביצוע מעשי תרמית חמורים.

23 ביוני, 2022

ייצוג מאיר ארביב בסכסוך מול נוחי דנקנר

עורכי הדין זוהר לנדה, מורן ביקל ואסף גלזנר מייצגים את מאיר ארביב, יזם אשר טוען כי המיזם החדש של נוחי דנקנר לגידול נבטים, מבוסס על סודות מסחריים שהוא העביר לדנקנר אחרי שזה שכנע אותו כי ייכנס איתו לשותפות ויביא משקיעים.

לכל העדכונים מאסף גלזנר >

תחומי עיסוק: