© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

גל ליפשיץ
עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

תחומי עיסוק:

גל ליפשיץ

גל הינה שותפה במחלקת הליטיגציה, המתמחה בליווי תיקי ליטיגציה מורכבים בתחום המסחרי והעסקי.

עו"ד גל ליפשיץ מתמחה בליווי וייצוג תאגידים ולקוחות פרטיים, מקומיים וזרים, בתיקי ליטיגציה מורכבים במגוון רחב של היבטים משפטיים, לרבות בפרויקטי תשתית, חוזים, הגבלים עסקיים, קניין רוחני, משפט בינלאומי, ירושה ועוד.

 

גל מעניקה ייעוץ משפטי הכולל בניית אסטרטגיה משפטית המתאימה לצרכי הלקוח, כולל ייצוגו בכל הערכאות השיפוטיות, הן בבתי משפט והן בהליכי בוררות וגישור.

 

גל בעלת נסיון עשיר בליווי וייצוג לקוחות בסכסוכים מורכבים בפרויקטים רחבי היקף, בדגש על סכסוכים בתחום התשתיות והבניה. בין לקוחותיה יזמים, זכיינים, קבלני EPC, קבלני O&M, חברות ממשלתיות, חברות פרטיות ועוד.

 

בנוסף, גל בעלת ניסיון בליווי ובייצוג לקוחות פרטיים בסכסוכי ירושה והון משפחתי רחבי היקף, המערבים היבטים כלכליים-מסחריים, והיבטים חוצי גבולות.

 

בשנת 2023, דורגה גל על ידי מדריך הדירוג The Legal 500 בתחום הליטיגציה.

 

השכלה:


אוניברסיטת חיפה .LL.B שנת 2009

חברות בלשכת עורכי דין:


חברת לשכת עורכי הדין משנת 2010

חדשות ועדכונים - גל ליפשיץ:


11 במרץ, 2024

הסכמות בלתי פורמליות או חוזה מחייב?

פסק דין חדש של בית המשפט העליון משרטט מחדש את גבולות הגזרה להכרה בהסכמים ומסמן כי גם להסכמים לא פורמליים עשוי להיות תוקף משפטי.
7 במרץ, 2024

ברנע: ייצוג ג'נסל בתביעה על סך 16 מיליון ₪

עורכי הדין גל ליפשיץ, יתיר מדר ולירון דהן ממחלקת הליטיגציה של משרדנו מייצגים את חברת ג'נסל בתביעה על סך 16 מיליון ₪ נגד יבואנית הרכב אי.וי מוטורס וכן חברת חולון מוטורס, בגין הפרת הסכמים וחוב כספי בסך כ- 4.5 מיליון דולר, עבור מערכות וציוד.

20 בספטמבר, 2023

האם התיקון המוצע לחוק החוזים מבטל את הלכת אפרופים?

בניגוד לכותרות, בחינה שקולה של התיקון מראה שמדובר בעיגון בחקיקה של הלכה של בית המשפט העליון, וביצירת וודאות רבה יותר לגבי פרשנות חוזים במגזר העסקי.

לכל העדכונים מגל ליפשיץ >

תחומי עיסוק: