© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

גל ליפשיץ
עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

תחומי עיסוק:

גל ליפשיץ

גל הינה שותפה במחלקת הליטיגציה, המתמחה בליווי תיקי ליטיגציה מורכבים בתחום המסחרי והעסקי.

עו"ד גל ליפשיץ מתמחה בליווי וייצוג תאגידים ולקוחות פרטיים, מקומיים וזרים, בתיקי ליטיגציה מורכבים במגוון רחב של היבטים משפטיים, לרבות בפרויקטי תשתית, חוזים, הגבלים עסקיים, קניין רוחני, משפט בינלאומי, ירושה ועוד.

 

גל מעניקה ייעוץ משפטי הכולל בניית אסטרטגיה משפטית המתאימה לצרכי הלקוח, כולל ייצוגו בכל הערכאות השיפוטיות, הן בבתי משפט והן בהליכי בוררות וגישור.

 

גל בעלת נסיון עשיר בליווי וייצוג לקוחות בסכסוכים מורכבים בפרויקטים רחבי היקף, בדגש על סכסוכים בתחום התשתיות והבניה. בין לקוחותיה יזמים, זכיינים, קבלני EPC, קבלני O&M, חברות ממשלתיות, חברות פרטיות ועוד.

 

בנוסף, גל בעלת ניסיון בליווי ובייצוג לקוחות פרטיים בסכסוכי ירושה והון משפחתי רחבי היקף, המערבים היבטים כלכליים-מסחריים, והיבטים חוצי גבולות.

 

בשנת 2023, דורגה גל על ידי מדריך הדירוג The Legal 500 בתחום הליטיגציה.

 

השכלה:


אוניברסיטת חיפה .LL.B שנת 2009

חבר בלשכת עורכי דין:


חברת לשכת עורכי הדין משנת 2010

חדשות ועדכונים - גל ליפשיץ:


20 בספטמבר, 2023

התיקון המוצע לחוק החוזים - עד כמה הוא דרמטי?

בניגוד לכותרות, בחינה שקולה של התיקון מראה שמדובר בעיגון בחקיקה של הלכה של בית המשפט העליון, וביצירת וודאות רבה יותר לגבי פרשנות חוזים במגזר העסקי.

30 ביולי, 2023

תיקונים בחוק הירושה

לאחרונה נכנסו לתוקף תיקונים בחוק הירושה, שמרחיבים את סמכויות הרשם לענייני ירושה ומפחיתים את מספר העניינים שיועברו לבתי המשפט לענייני משפחה, ומצמצמים את הפיקוח של האפוטרופוס הכללי על מנהלי עיזבון.

28 ביוני, 2023

ייצוג מיליארדר בסכסוך עם חתנו לשעבר

שבע שנים של סכסוך משפחתי מלא תהפוכות הסתיימו עם מתן פסק דין של בית המשפט העליון, אשר פסק כי כספים שהקצה אדם לטובת בתו ואשר נוהלו על-ידי חתנו (בעלה לשעבר של בתו) בהשקעות שונות - הוחזקו על-ידי החתן בנאמנות, כפי שטען האב, ולא ניתנו במתנה כפי שטען החתן. בית המשפט העליון קבע כי ימונה נאמן שינהל את הנאמנות בהתאם למטרותיה, כי החתן צריך להשיב את הכספים לאותה נאמנות, וכי הנאמן יהיה רשאי לנקוט בכל פעולה לצורך קבלת כלל נכסי הנאמנות לידיו, לרבות ביחס לכספים שנטען שהחתן גזל מהנאמנות. בנוסף נקבע כי החתן יישא בשכר טרחה והוצאות בהיקף של 1.25 מיליון ₪. את האב ייצגו עורכי הדין זוהר לנדה, גל ליפשיץ, עדי שהם, זוהר חיים לוינגר ולירון דהן.

לכל העדכונים מגל ליפשיץ >

תחומי עיסוק:
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: