© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

דפנה קליין
עו”ד דפנה קליין

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

תחומי עיסוק:

דפנה קליין

דפנה היא שותפה במחלקת הליטיגציה במשרד ברנע ג'פה לנדה, ומרכזת את תחום הליטיגציה הנדל"נית.

עו"ד דפנה קליין בעלת ניסיון רב בייצוג חברות ישראליות ובינלאומיות בהליכי ליטיגציה מורכבים בעלי פרופיל ציבורי גבוה, בפני בתי המשפט המחוזיים, בית המשפט העליון וכן במסגרת הליכי גישור ובוררות.

 

לדפנה ניסיון ייחודי בליווי חברות נדל"ן מהמובילות בישראל, יזמים, קבלנים ונציגויות דיירים, בסכסוכים מורכבים במסגרת פרוייקטי נדל"ן רחבי היקף.

 

כמו כן, עו"ד דפנה קליין בעלת ניסיון עשיר בייצוג חברות בתובענות ייצוגיות, הליכים מנהליים ובהתדיינויות מסחריות  מורכבות, כמו גם בסכסוכים משפטיים הנוגעים להסכמי הפצה ופיתוח, לרבות אכיפתם של הסכמים אלו, מאבקי שליטה בתאגידים, תביעות כספיות אזרחיות, סכסוכי בעלי מניות, זכויות יוצרים, סודות מסחריים, הגבלים עסקיים, סוגיות נזיקיות ועוד, לרבות ניהול הליכים בהתראה קצרה (כדוגמת הליכי סעדים זמניים).

השכלה:


אוניברסיטת בר אילן .LL.B שנת 2007

חברות בלשכת עורכי דין:


חברת לשכת עורכי הדין משנת 2008

חדשות ועדכונים - דפנה קליין:


19 בספטמבר, 2023

חוזים, חתימות וסמיילי: האם לאימוג'י יש תוקף משפטי?

בתי משפט ברחבי העולם נדרשים לקבוע מה המעמד המשפטי של אימוג'ים, ולהכניס תחת דוקטרינת החוזים שפה דיגיטלית שעל משמעות הסמלים שלה עדיין אין הסכמה רחבה. 

13 בספטמבר, 2023

האימוג'ים מתחילים לקבל תוקף משפטי? טור דעה של דפנה קליין לכלכליסט

השימוש באימוג'ים הולך ומתרחב, וחוצה את גבולות התקשורת הבין אישית. דוגמה לכך היא החלטת בית המשפט בקנדה, אשר קבעה לאחרונה, כי אישור על הודעת טקסט באימוג'י.
במקרה זה הסימן Thumbs Up – (אגרוף קפוץ ואגודל המופנה למעלה), נחשב כהסכמה לכריתת חוזה עם נמען ההודעה.
לעדכון המלא של עו"ד דפנה קליין בכלכליסט.
10 במאי, 2023

פיצוי על איחור במסירת דירה: כיצד לנסח תניות ויתור

על מנת לוודא שההסדר המוסכם הוא הולם ולא כולל ויתור על זכויות קוגנטיות של הרוכש לפי החוק, יש לקחת בחשבון מספר עקרונות, כגון האם ההסכם משקף הערכה סבירה של הסיכונים הקיימים במחלוקות בין הצדדים.

לכל העדכונים מדפנה קליין >

תחומי עיסוק: