© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

הראל פרלמוטר
עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

תחומי עיסוק:

הראל פרלמוטר

הראל מתמחה בליווי, תכנון ומתן ייעוץ בכל ספקטרום המס, תוך שימת דגש על תחום המיסוי בינלאומי, מיסוי חברות, מחירי העברה, מיסוי יחידים, מיסוי מקרקעין ומיסים עקיפים.

עו"ד הראל פרלמוטר הוא ראש מחלקת המיסים של המשרד. במסגרת עבודתו, הראל מטפל בכל הקשור לניסוח בקשות פרה-רולינג עבור רשויות המס. הוא מנהל משא ומתן עם רשויות המס, מטפל בהשגת אישורים הנדרשים לקיומן של עסקאות מורכבות, מנהל דיוני שומה עם רשויות המס ותיקי ליטיגציה מיסויית.

בנוסף הוא מלווה לקוחות בהליכי גילוי מרצון, מניעת כפל מס, פרשנות ויישום אמנות מס בילטרליות ומולטיטרליות.

 

הראל התבקש לערוך את הפרק של חוקי המס בישראל עבור הלשכה הבינלאומית לענייני תיעוד פיסקלי (International Bureau for Fiscal Documentation).

 

הראל חבר ועדת המיסים של לשכת עורכי הדין.

 

לפני הצטרפותו לברנע, הראל עבד במחלקות המיסים במשרדים מובילים ושימש כמתרגל לקורסי מיסוי מקרקעין לתואר ראשון ושני באוניברסיטת בר אילן.

 

מדריך הדירוג ITR, המדרג פירמות בתחום המסים בלבד, דירג את הראל כ-Rising Star לשנת 2024.

השכלה:


אוניברסיטת בר אילן .LL.B ו- BA בכלכלה שנת 2009

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר בלשכת עורכי הדין משנת 2010

חדשות ועדכונים - הראל פרלמוטר:


19 באוקטובר, 2023

הקלות מס - מלחמת "חרבות ברזל"

רשות המסים מפרסמת שורה של הקלות הנוגעות בענייני מיסוי - על מנת להקל על חברות ויחידים ועל המאמץ הבטחוני והאזרחי בימים אלה.

15 במאי, 2023

כנס: עולם העבודה בהייטק

אירחנו כנס ליועצים משפטיים מארגון ה-ACC בנושא עולם העבודה בהייטק. הכנס התמקד בסוגיות מרכזיות בשוק העבודה בהייטק הישראלי וכלל הרצאות מגוונות בנושאים כמו: סעיפי איסור תחרות בהסכמי עבודה, צוות העובדים כמרכיב קריטי במקומות העבודה ועוד. בין דוברי הכנס היו מיקי ברנע, שותף מנהל של משרדנו, נני מעוז, מייסד, יו"ר ומנכ"ל אוורסט, הראל פרלמוטר, נטע ברומברג, ענבר גורליק ועמוס א. רוזנצויג.

13 בדצמבר, 2022

מדריך מס לעולה החדש - ראיון עם הראל פרלמוטר

הראל פרלמוטר, ראש מיסים במשרדנו, התראיין לאתר חדשות בשפה הרוסית- MIGNEWS ועשה סדר בכל הקשור לחובות ולזכויות של עולים חדשים מבחינת מס.

 

לכל העדכונים מהראל פרלמוטר >

תחומי עיסוק:
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: