© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

זוהר לנדה
עורך דין זוהר לנדה

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

זוהר לנדה

זוהר הוא ממייסדי המשרד וראש מחלקת הליטיגציה. זוהר נחשב לאחד מעורכי הדין הבולטים ביותר בארץ בתחום הליטיגציה. זוהר מעורב במספר הליכי התדיינות, בוררות וגישור מהמורכבים והרגישים ביותר בישראל. זאת הודות למומחיותו המעמיקה בתחומי המשפט המסחרי ויכולתו לרתום את הבנתו למען לקוחותיו. 

עו"ד זוהר לנדה בעל 20 שנות ניסיון בהשגת התוצאות הרצויות ללקוחותיו – חברות ויחידים (זרים ומקומיים) – בסכסוכים מסחריים

 

זוהר מייעץ בסכסוכים הנוגעים לבעלי מניות, מאבקי שליטה, ייצוג תאגידים בינלאומיים בהתדיינויות מסחריות ומנהליות בישראל לרבות זכויות בעלי המיעוט, תביעות נגזרות, תובענות ייצוגיות, סכסוכי קניין רוחני, בפני כל הערכאות המשפטיות, מבתי משפט מנהליים ועד לבג"צ.

 

בנוסף מעורב זוהר בפעילותן של עמותות ללא כוונת רווח הפועלות לקידום החינוך בישראל.

 

בשנת 2004 נבחר זוהר על-ידי "פורבס ישראל" כאחד מעשרת עורכי הדין המבטיחים ביותר בתחום המשפט המסחרי בארץ. 

 

זוהר מדורג על ידי מדריכי דירוג זרים וישראלים כעו"ד מוביל בתחומו. במדריך הדירוג היוקרתי Chambers and Partners הוא מתואר כבעל ניסיון עשיר בייצוג חברות בסכסוכים מתוקשרים ומורכבים ואף דורג במהדורת 2022 של המדריך כעו"ד מוביל בתחומו.

מדריך ה-Legal 500 מתאר את זוהר כ"אחד מעורכי הדין הבכירים בתחום הליטיגציה בישראל. זוהר יצירתי מאוד, שולט באולם בית המשפט ומספק תוצאות מעולות".

השכלה:


האוניברסיטה העברית .LL.M בהצטיינות שנת 2000

האוניברסיטה העברית .LL.B בהצטיינות שנת 1998

חברות בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין משנת 1999

חדשות ועדכונים - זוהר לנדה:


10 ביולי, 2024

ברנע: השתתפות בכנס השנתי של ארגון היועצים המשפטיים

זוהר לנדה, ראש מחלקת הליטיגציה במשרדנו, השתתף היום בכנס השנתי של ארגון היועצים המשפטיים הפנימיים בישראל (ACC Israel). זוהר היה חלק מפאנל מרתק שעסק בנושא ניהול משבר בחברה.

9 במאי, 2024

בית המשפט העליון: ניצחון למטפרו ד.מ.י בערעור שהוגש נגד זכייתה במכרז לניהול ותכנון קו המטרו M1.

זוהר לנדה ושי אבניאלי ייצגו את מטפרו בערעור שהוגש לבית המשפט העליון על עתירה מינהלית במסגרתה ניסתה מתמודדת אחרת במכרז לטעון כי יש לפסול את זכייתה של מטפרו. בית המשפט קיבל את עמדת בית המשפט המחוזי ואת עמדתנו, והמליץ למערערת למשוך את הערעור ולהגיע להסכמות עם מטפרו לגבי הוצאות המשפט.

12 במרץ, 2024

ברנע: ייצוג לקוח במסגרת בקשת רשות ערעור

עורכי הדין זוהר לנדה, ערן וינר, לינה מחולה וחן סגל ממשרדנו, מייצגים את פנדה - חברה פרטית אשר בעקבות סכסוך יצרי בין בעלי מניותיה נקלעו מוסדותיה למבוי סתום ("דד-לוק"). המחלוקות הגיעו עד לבית המשפט העליון, אשר בהחלטה תקדימית וחשובה קיבל את עמדת החברה והתווה את האופן שבו ינוהלו ויתבררו סכסוכי בעלי מניות, כמו גם כללי אצבע להתמודדות עם מצבי מבוי סתום בחברות פרטיות.  במוקד ההחלטה נקבעה האפשרות לסווג דירקטור בחברה פרטית כבעל "עניין אישי שלילי" ואף האפשרות להימנע מהבאה של עסקה לאישור האסיפה הכללית.

לכל העדכונים מזוהר לנדה >