© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

יובל לזי
עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

יובל לזי

יובל בעל ניסיון עשיר בליווי עסקאות מיזוגים ורכישות בדגש על עסקאות מסחריות בינלאומיות, השקעות הון פרטיות והשקעות הון סיכון.

עו"ד יובל לזי מעניק ללקוחותיו ייעוץ משפטי במגוון נושאים מסחריים הנוגעים לפעילות החברה, החל ממימון, קניין רוחני, סייבר ופרטיות, גיוסי הון, שינויים מבניים, מיזמים אסטרטגים ועסקאות תאגידיות ומסחריות מורכבות הכוללות בין השאר העברות טכנולוגיה, מכירת פעילות ונכסים, רישוי והפצה. יובל מייצג לקוחות גם בסוגיות שונות מול המדען הראשי.

 

על לקוחותיו של יובל נמנים חברות ישראליות וזרות, יזמים, משקיעים וחברות סטארטאפ, ממגוון תחומי עיסוק לרבות תקשורת, אינטרנט, תעשיית רכב, מזון, מדיקל, וכן טכנולוגיות תעשייתיות וירוקות.

 

יובל מייעץ גם לעשרות סטארטאפים בכל אחד משלבי ההשקעה השונים, בהליכי גיוס, מימון ומיזמים משותפים ועד להנפקות ואקזיט. כמו כן, מלווה קרנות הון סיכון וקרנות השקעה פרטיות בהליך הקמתן, לרבות היבטים מסחריים שונים והשקעה בחברות סטארט-אפ.

 

יובל מדורג על ידי מדריך הדירוג היוקרתי The Legal 500 בתחום המיזוגים ורכישות.

השכלה:


אוניברסיטת ברונל, אנגליה .LL.B בהצטיינות שנת 2001

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין, ניו יורק משנת 2004

חבר לשכת עורכי הדין, ישראל משנת 2003

חדשות ועדכונים - יובל לזי:


13 באוגוסט, 2023

Business Today - עורכי הדין המשפיעים בתחום הסטארטאפים

איתי גורה נבחר ברשימת עשרת עורכי הדין המשפיעים בתחום הסטארטאפים והחברות בצמיחה, של Business Today שסקרו את התחום בישראל.

13 באוגוסט, 2023

ברנע: ייצוג Chargeflow בגיוס של 14 מיליון דולר

עורכי הדין יובל לזי ונופר דוד-רוז ייצגו את את Chargeflow, סטארטאפ שמשתמש בבינה מלאכותית כדי להילחם בהונאת חיוב חוזר, בסבב סיד של 14 מיליון דולר. את ההשקעה הובילה חברת הון סיכון OpenView Venture Partners.

29 ביוני, 2023

הרצאה ליזמים במסגרת משלחת של משרד החוץ

משרדנו אירח הבוקר משלחת של יזמים שהגיעו לישראל לשמוע על האקו סיסטם בישראל וללמוד מיזמים וגופים הפעילים בתחום ההייטק. במסגרת האירוע, יובל לזי הרצה על היבטים משפטיים יחודיים בעולם היזמות, ועל איך לעשות עסקים בישראל ולהמנע מטעויות משפטיות.

לכל העדכונים מיובל לזי >

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: