© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

ביקל מורן

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

תחומי עיסוק:

מורן ביקל

מורן הינו שותף במחלקת הליטיגציה במשרדנו ובעל ניסיון רב בייצוג לקוחות בסכסוכים מסחריים.

מורן מייצג תאגידים ולקוחות פרטיים, מקומיים וזרים, בתיקי ליטיגציה מורכבים במגוון רחב של היבטים משפטיים בתחום המסחרי-עסקי, לרבות סכסוכים בין בעלי מניות, מאבקי שליטה, חוזים, הגבלים עסקיים, תובענות ייצוגיות ודיני ניירות ערך.  

 

במסגרת זאת, מורן מלווה לקוחות, החל מבניית אסטרטגיה משפטית התואמת את צרכי הלקוח, ועד לייצוגם בכל הערכאות השיפוטיות, הן בבתי משפט והן בהליכי בוררות וגישור, תוך מתן פתרונות מגוונים ופרקטיים בהתאם לצרכיהם המתפתחים.

 

השכלה:


אוניברסיטת תל אביב .LL.B שנת 2008

אוניברסיטת תל אביב MA פילוסופיה בהצטיינות שנת 2006

אוניברסיטת תל אביב B.A בפילוסופיה וספרות כללית שנת 2002

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין משנת 2010

חבר לשכת עורכי הדין ניו יורק משנת 2013

חדשות ועדכונים - מורן ביקל:


6 ביולי, 2021

זהירות, גבול לפניך? הרחבת סמכות השיפוט של בתי המשפט בישראל על נתבעים זרים

החלטה תקדימית חשובה של בית המשפט המחוזי בתל-אביב יפו מרחיבה את זהותו של ה'מורשה לעסקים'  - אותו גורם אשר ניתן למסור לידיו את כתב התביעה ובכך להחיל על הנתבע הזר את סמכות בית המשפט בישראל. סוגיית סמכות השיפוט מתעוררת לא פעם כאשר בעלי הדין מגיעים ממדינות שונות עם שיטות משפט שונות. לרוב, ההכרעה איזה בית משפט ידון במחלוקת נגזרת משאלת תוקף המצאת כתב התביעה לנתבע הזר.

16 בדצמבר, 2019

נדחתה על הסף תביעת דודי אפל נגד מיכאל צ'רנוי וזאב רום

בית המשפט המחוזי תל-אביב דחה על הסף את התביעה על סך 239 מיליון שקל שהגיש דודי אפל נגד מיכאל צ'רנוי והלקוח שלנו זאם רום מחמת התיישנות וחייב אותו בתשלום שכר טרחה. את זאב רום ייצגו עוה"ד זוהר לנדה ומורן ביקל ממחלקת הליטיגציה.

9 ביולי, 2019

ניצחון לזאב רום – גד זאבי ישלם עוד 1.5 מיליון דולר דמי תיווך

בעקבות דיון בבית המשפט העליון, החליטו גד זאבי וזאב רום למשוך את הערעורים ההדדיים שהגישו ולהשאיר על כנה את פסק דינו של בית המשפט המחוזי לפיה גד זאבי ישלם לזאב רום סך של 1.5 מיליון דולר בקשר עם עסקת המימון לרכישת מניות בזק בשנת 2000. זאב רום מיוצג על ידי עוה"ד זוהר לנדה ומורן ביקל ממחלקת הליטיגציה במשרדנו.

לכל החדשות של מורן ביקל >

תחומי עיסוק:
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: