© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

עידן מילר
עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

עידן מילר

עידן מילר הינו מנהל תחום חדלות הפירעון והבראת חברות של המשרד.

עו"ד עידן מילר בעל ניסיון של למעלה מ-15 שנה בייצוג ומתן ייעוץ משפטי בתחומים הנוגעים לחדלות פירעון, הכוללים בין היתר שיקום כלכלי של חברות, הסדרי חוב, פירוקים, הליכי כינוס, תביעות ליטיגציה מורכבות, הנוגעות לחבות בעלי תפקיד, נושאי משרה ובעלי מניות ומתן חוות דעת לחברות ונושאי משרה בנושאים הקשורים לחדלות פירעון.   

 

עידן מייצג חברות, עמותות, בעלי שליטה, נושים, משקיעים, נושאי משרה ובעלי תפקיד ואף היה מעורב בהסדרי חוב והבראה, מהגדולים והמורכבים בארץ, הכוללים חדלות פירעון של חברות קמעונאות, תשתית, תעשייה, טכנולוגיה ונדל"ן.

עידן נמנה ברשימה הארצית האקסקלוסיבית של נאמנים מפעילים בהליכי חדלות פירעון של תאגידים, שנבחרה על ידי ועדה ציבורית ומקרבה ממנים בתי המשפט בעלי תפקיד בתיקי חדלות פירעון מורכבים, הכרוכים בהפעלת התאגיד כ"עסק חי".

 

קודם להצטרפותו למשרד, עידן שימש כשותף במשרד עורכי דין גדול בתחום חדלות הפירעון וההבראה. כמו כן, עידן שימש כעוזר הוראה ומתרגל באוניברסיטת חיפה.

השכלה:


אוניברסיטת חיפה, .LL.B. ו - BA בכלכלה (בהצטיינות) שנת 2003

אוניברסיטת בן גוריון, MBA (בהצטיינות) שנת 2013

חברות בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי דין משנת 2004

חדשות ועדכונים - עידן מילר:


3 בינואר, 2024

חדלות פירעון: הטלת אחריות אישית על נושאי משרה בשל חוב שנצבר לרשם החברות

בית משפט המחוזי קבע כי יש להטיל אחריות אישית על מנהל כללי ודירקטור בחברה, לחוב שצברה החברה לרשם החברות בגין אגרות שנתיות, לאחר הפסקת פעילותה, כתוצאה מהימנעותו מנקיטת הליכים לפירוק החברה.
28 באוגוסט, 2023

חדלות פירעון: ריבוי הבקשות לקבלת הסדר חוב

עו"ד עידן מילר, מנהל תחום חדלות פירעון והבראת חברות במשרדנו, מתראיין לגלובס ומבהיר כי "מה שרואים בעיתון זה רק קצה הקרחון".
לדבריו ישנם כיום הסדרי חוב שקטים שלא מתפרסמים של חברות קבלניות, הייטק, רכש בטחוני ועוד המתרחשים מתחת לפני השטח.

7 באוגוסט, 2023

ברנע: ליווי רשת "אניס" בהליך הבראה ושיקום כללי

עורכי הדין עידן מילר ולירון דהן ממשרדנו, ליוו את רשת מוצרי הטבע "אניס" בתוכנית הבראה והסדר חוב, לאחר שהרשת נקלעה לחובות של
22.9 מיליון ש"ח
. במסגרת הליך זה, הגישו עוה"ד בקשה לבית המשפט המחוזי, למנות לה נאמן. בבקשה עלה כי החובות, שצברה הרשת הם בין היתר תוצאה של הרחבת הסניפים ועליית אחוז הריבית וכי הרשת פועלת כבר ליישום תוכנית ההבאה הכוללת - צמצום של סניפים הפסדיים, סגירתו של מפעל אריזה בקריית ענבים, התייעלות וצמצום ועוד. החברה מבקשת מינוי נאמן וגיבוש הסדר לחובותיה.

לכל העדכונים מעידן מילר >