© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

מיקי ברנע

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

מיקי ברנע

מיקי ברנע הוא השותף המנהל של משרד ברנע ג'פה לנדה. עם ניסיון של כ-30 שנים, מיקי נחשב לאחד מעורכי הדין המובילים בישראל.

מיקי בעל ניסיון ייחודי בנקודת המפגש בין דיני תאגידים, ניירות ערך ומשפט מסחרי מקומי ובינלאומי והוא מדורג בקביעות כעורך דין מוביל בתחום המסחרי ובתחום המיזוגים והרכישות.

 

הפרקטיקה המגוונת של מיקי כוללת ליווי חברות ויזמים במכלול ההיבטים של המימון התאגידי, בשלבים השונים, ממקורות מגוונים (ציבור, פרטי, קרנות, משקיעים ושותפים אסטרטגיים) ובתעשיות שונות.

בזכות השליטה במכלול התחומים האלה, למיקי מומחיות בליווי והובלת הליכים תאגידיים ועסקיים מורכבים, לרבות מאבקי שליטה בחברות ציבוריות, הפרדה וחלוקה בינדורית בחברות משפחתיות ועסקאות ממוניות חוצות גבולות.

 

בשנים האחרונות מיקי הוביל מספר עסקאות מהמשמעותיות במשק הישראלי. בין היתר, מיקי מייצג את קבוצת מגדל במגוון השקעות; ייצוג קרן ההשקעות של ג'ונסון אנד ג'ונסון בהשקעותיה בחברות סטארט-אפ ישראליות; ייצוג קבוצת דנאל בעסקאות שונות ועוד.

 

בנוסף, מיקי גם מוביל את מאמצי הגיוס הרוחביים ואת אסטרטגיית הצמיחה של המשרד.

 

דירוגים

מיקי מדורג בקביעות כעורך דין מוביל על ידי מדריכי דירוג ישראליים ובינלאומיים. מדריך הדירוג היוקרתי Chambers and Partners מדרג את מיקי בקביעות כמומחה בתחום מיזוגים ורכישות. המדריך מתאר את מיקי כ”מבריק וישר לעניין. פותר בעיות” וכ"גורם מרכזי להצלחת העסקה". גם מדריך הליגל500 מדרג את מיקי בין עורכי הדין המובילים בישראל בתחום המיזוגים והרכישות. כמו כן, מדריך הדירוג Chambers HNW מדרג את מיקי כעורך דין מוביל בתחום הלקוחות הפרטיים.

 

מיקי נמנה גם ברשימה המצומצת של עורכי הדין המובילים בישראל בתחום המיזוגים והרכישות של מדריך ה-  who's who.

 

 


השכלה:


אוניברסיטת תל אביב .LL.B שנת 1992

חברות בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין משנת 1993

חדשות ועדכונים - מיקי ברנע:


16 באפריל, 2024

על בעל שליטה, מנכ"ל ויו"ר הדירקטוריון – ראיון עם מיקי ברנע

עם כניסת האחים אמיר לחברת שופרסל, הם מינו מקורבים לתפקידי ניהול וכן דירקטורים מטעמם. מהלך זה מעורר את הדיון על שליטה וניהול בחברות ציבוריות והערבוב בין תפקידי מנכ"ל, יו"ר ובעל שליטה. כמומחה בתחום מאבקי שליטה וחברות ציבוריות, התראיין מיקי לדה מרקר בנושא.

 

19 במרץ, 2024

השיטה החדשה שמאיימת על שלטון המנהלים בבורסה - ראיון עם מיקי ברנע

כמומחה בתחום מאבקי השליטה התראיין מיקי ברנע לגלובס, לכתבה שעסקה בהשתלטות האחים אמיר על רשת שופרסל. בראיון הסביר מיקי על המשמעויות של החזקה של פחות מ- 25 אחוזים מהחברה  ועל הכלים העומדים בפני רשות ניירות ערך בעסקאות שכאלה. 

22 בפברואר, 2024

מיקי ברנע השתתף בפורום בכירי ענף המשפט של 100 DUNS

מיקי ברנע, שותף מנהל של משרדנו השתתף בפורום בכירי ענף המשפט במסגרת פורום Duns 100 ואמר בין היתר: ״ההפיכה המשטרית הייתה הסחת הדעת שנסחפנו אחריה. משמעות הרפורמה העיקרית הייתה להגיד ׳אנחנו עושים מה שאנחנו רוצים׳ ולהשיג על הדרך את שומרי הסף המשפטיים"

לכל העדכונים ממיקי ברנע >