© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

מיקי ברנע

מיקי ברנע הוא השותף המנהל של משרד ברנע ג'פה לנדה. עם ניסיון של כ- 30 שנים, מיקי נחשב לאחד מעורכי הדין המובילים בישראל.

מיקי בעל ניסיון ייחודי בנקודת המפגש בין דיני תאגידים, ניירות ערך ומשפט מסחרי מקומי ובינלאומי. הפרקטיקה המגוונת של מיקי כוללת ליווי חברות ויזמים במכלול ההיבטים של המימון התאגידי, בשלבים השונים, ממקורות מגוונים (ציבור, פרטי, קרנות, משקיעים ושותפים אסטרטגיים) ובתעשיות שונות.

 

בזכות השליטה במכלול התחומים האלה, למיקי מומחיות בליווי והובלת הליכים תאגידיים ועסקיים מורכבים, לרבות מאבקי שליטה בחברות ציבוריות, הפרדה וחלוקה בינדורית בחברות משפחתיות ועסקאות ממוניות חוצות גבולות.

 

בשנים האחרונות ליווה מיקי ברנע עסקאות משמעותיות בשוק הישראלי. ביניהן, ייצוג קבוצת עזריאלי במכירת אחזקותיה בחברת סופרגז, ייצוג חברת Cryolife בעסקה אסטרטגית עם חברת אנדוספן הישראלית בהיקף של כחצי מילארד דולר, ייצוג קבוצת הפרייוט אקוויטי Bridgepoint ברכישת השליטה בחברה הישראלית Qualitest בהיקף של כחצי מיליארד דולר. מיקי מייצג את ג'ונסון אנד ג'ונסון בהשקעותיה בחברות ישראליות ומלווה את קבוצת דנאל בעסקאותיה השונות לרבות רכישת קבוצת מנור ורכישת אביב סיינטיפיק.

 

מיקי גם מייעץ ומלווה בין השאר חברות טכנולוגיות בכל שלבי חייהן. זאת החל משלבי הפיתוח, הייצור, רישום הקניין הרוחני, דרך הפצה ועד לסוגיות הרגולטוריות הייחודיות לחברות מסוג זה. כמו כן, מיקי בעל ניסיון רב בניהול והובלה של עסקאות מיזוגים ורכישות וגיוסי הון מורכבים ורחבי היקף עבור חברות טכנולוגיה.

 

מיקי מלווה באופן אישי את החממות והאקסלרטורים המובילים בישראל והוא מרצה בתחומים רלוונטיים הנוגעים לעולם ההייטק ומשמש כמנטור ליזמים צעירים.

 

דירוגים

מיקי מדורג בקביעות כעורך דין מוביל על ידי מדריכי דירוג ישראליים ובינלאומיים. מדריך הדירוג היוקרתי Chambers and Partners  מדרג את מיקי בקביעות כמומחה בתחום מיזוגים ורכישות ובתחום ההייטק. המדריך מתאר את מיקי כ”מבריק וישר לעניין. פותר בעיות” וכ"גורם מרכזי להצלחת העסקה". כמו כן, מדריך הדירוג Chambers HNW מדרג את מיקי כעורך דין מוביל בתחום הלקוחות הפרטיים.

 

מיקי נמנה גם ברשימה המצומצת של עורכי הדין המובילים בתחום המיזוגים והרכישות (16 עורכי דין בלבד) אשר מדרג מדריך ה-  who's who.

 

מדריך הדירוג המשפטי הבינלאומי היוקרתי ה- IFLR 1000 לשנת 2020 דירג את מיקי כעורך דין מוביל בתחומי שוק הון ומיזוגים ורכישות ותיאר אותו כ”מקצוען, יודע לסגור עסקאות ופותח דלתות".

 

מיקי הינו חבר בוועדת Law Firm Management Committee של ה- IBA.

השכלה:


אוניברסיטת תל אביב .LL.B שנת 1992

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין משנת 1993

חדשות ועדכונים - מיקי ברנע:


21 בדצמבר, 2021

ברנע: ייצוג חברת נס ברכישת הפעילות של DXC ב- 65 מיליון דולר

משרדנו מייצג את חברת נס טכנולוגיות שבבעלות חברת חילן הציבורית בעסקה לרכישת 100% מהון המניות של חברת DXC Technology ישראל (לשעבר EDS). היקף העסקה 65 מיליון דולר והשלמתה צפויה בתום הרבעון הראשון של שנת 2022. עורכי הדין מיקי ברנע, יובל לזי, מאיר וינקלר ודנה בן יהודה ייצגו את נס

17 באוקטובר, 2021

ראיון עם מיקי ברנע: התעשייה הקיבוצית סוגרת שנתיים של אקזיטים מוצלחים

בחצי שנה האחרונה נחתמו עשר עסקאות ענק תמורת מאות מיליוני דולרים. איך ומתי, הפכה התעשייה הקיבוצית לכל כך אטרקטיבית? מה קרה בעשור האחרון שגרם להתפוצצות הזו בתעשייה הקיבוצית והאם מדובר בתופעה חולפת? במסגרת כתבה נרחבת בנושא של גלובס, התראיינו מומחים בתחום וביניהם מיקי ברנע.

10 באוקטובר, 2021

משרדנו ייצג את ריף טכנולוגיה בעסקת רכישה של חברת הסטארטאפ הישראלית בונד

משרדנו ייעץ לריף טכנולוגיה, אחת המפעילות הגדולות של מרכזי שילוח לוגיסטיים ומטבחים שכונתיים ניידים בארצות הברית, בעסקת רכישה של הסטארט-אפ הלוגיסטי הישראלי 'בונד', לשעבר Shookit, סטארט-אפ של מכולת ישירה לצרכן. את העסקה הובילו עוה"ד מיקי ברנע, אריאלה דרייפוס וטל פרייליך. נטע ברומברג ייעצה בהיבטי דיני עבודה. הראל פרלמוטר וחנא דאהר ייעצו בהיבטי המס וענת אבן-חן ייעצה בנושא פרטיות ואבטחת מידע ועניינים רגולטוריים שונים.

לכל החדשות של מיקי ברנע >

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: