© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

עורך דין סיימון ג'פה

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב

סיימון ג'פה

סיימון, שותף מייסד וראש מחלקת התאגידים במשרדנו, הינו מומחה בליווי חברות זרות הפועלות בישראל. בין לקוחותיו, חברות הפועלות בכל תחומי התשתיות, לרבות תחבורה, חשמל, מים, אנרגיה סולרית וגז טבעי.

סיימון בעל שם עולמי בליווי עסקאות מיזוגים ורכישות חוצות גבולות, ומומחה במימון פרויקטים.

 

במהלך שנת 2019, סיימון ליווה עסקאות משמעותיות בשוק הישראלי, ביניהן ייצוג חברת Sartorius בעסקה לרכישת השליטה בחברת תעשיות ביולוגיות של קיבוץ בית העמק, ייצוג קבוצת ISS הדנית במכירת פעילותה בישראל, ייצוג חברת Exclusive Networks בעסקת הרכישה של החברה הישראלית Securewave וייצוג חברת הפרייבט אקוויטי Axcel בעסקת הרכישה של חברת Phase One.

 

את הסמכתו כעורך דין סיימון קיבל בלונדון, שם צבר ניסיון ומומחיות בעסקאות מיזוגים ורכישות ובמגוון רחב של עסקאות בתחום ההון סיכון.

 

סיימון אחראי על הקשרים הבינלאומיים של המשרד ובעל קשרים ענפים עם משרדי עורכי הדין מובילים בעולם. כמו כן, הוא מדורג באופן קבוע במדריגי הדירוג הבינלאומיים והמקומיים.

 

מדריך הדירוג הבינלאומי היוקרתי IFLR 1000 מדרג את סיימון באופן קבוע כעורך דין מוביל בתחומי הבנקאות, מימון פרויקטים, PPP/PFI ומיזוגים ורכישות.

 

מדריך הדירוג היוקרתי, Chambers and Partners, לשנת 2018 דירג את סיימון כמומחה בתחום הפרויקטים והאנרגיה וההייטק (התאגידי). המדריך מתאר אותו כ"עורך דין המעורב בפרויקטי תשתית בולטים, שנבחר לעתים קרובות בשל מיומנותו במימון פרויקטים". כמו כן, מדריך הדירוג Chambers HNW לשנת 2018 דירג אותו כעורך דין מוביל בתחום הלקוחות הפרטיים.

 

סיימון הינו אוהד שרוף של מועדון הכדורגל West Bromwich Albion FC וחבר ב- MCC.

השכלה:


London Guildhall University שנת 1991

אוניברסיטת מנצ'סטר, אנגליה .LL.B שנת 1990

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין משנת 1999

חבר לשכת עורכי הדין, אנגליה, משנת 1994

חדשות ועדכונים - סיימון ג'פה:


7 באוקטובר, 2021

משרדנו ייצג את חברת האופנה Gap ברכישת סטארטאפ ישראלי

משרדנו ייעץ לענקית האופנה Gap inc. בעסקת רכישה של סטרטאפ טכנולוגי ישראלי. עורכי הדין סיימון ג'פה ואריאלה דרייפוס הובילו את העסקה. מוצר החברה הנרכשת מבוסס על בינה מלאכותית, ומאפשר לקמעונאיות לשפר את חוויית הלקוח ולהגדיל מכירות.

29 בספטמבר, 2021

משרדנו מייצג את הסטרטאפ Niio בהסכם מימון ושותפות עם Samsung העולמית

משרדנו מלווה את Niio, פלטפורמת אמנות דיגיטלית ייחודית, מיום הקמתה. לאחרונה, ליווינו את החברה בסבב גיוס ראשון של 15 מיליון דולר.  

עורכי הדין סיימון ג'פה ואריאלה דרייפוס ממשרדנו ייצגו את הלקוח גם בהסכם מימון ושותפות אסטרטגית עם חברת Samsung Displays העולמית שתציג על מאות ממסכיה את האומנות הדיגיטלית שמציעה Niio.

23 בספטמבר, 2021

ייצוג חברת RSBG במכירת מניותיה לענקית האלקטרוניקה LG

משרדנו ייצג את חברת RSBG Ventures GmbH במכירת 65% ממניותיה (בשווי 140 מיליון דולר) בחברת הסייבר סייבלום לענקית האלקטרוניקה LG בישראל.

עורכי הדין סיימון ג'פה ואריאלה דרייפוס ייצגו את הלקוח בעסקה.

לכל החדשות של סיימון ג'פה >

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: