© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

אלון ענוה
עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

תחומי עיסוק:

אלון ענוה

אלון הוא שותף במחלקת שוק ההון במשרד, ומתמחה במתן ייעוץ משפטי לחברות ציבוריות ופרטיות בכל הנוגע לגיוסי הון וחוב, הנפקות ועסקאות השקעה ומימון.

עו"ד אלון ענוה עוסק בתחום התאגידים, ניירות ערך ורגולציה פיננסית ומלווה באופן שוטף חברות ותאגידים מדווחים בתחומי הטכנולוגיה, קאנביס ותעשייה. זאת בכל ההיבטים הקשורים לדיני חברות, דיני ניירות ערך, לרבות הכנת תשקיפים ודוחות מיידים, ליווי הנפקות, הליכי מחיקה מהבורסה, גיוסי הון וייצוג מול רשות שוק הון.

 

לאלון התמחות ייחודית בכל התחום של מימון המונים. אלון מייצג רכזי הצעה וחברות פינטק אחרות בהליכי רישוי מול רשות ניירות ערך ורשות שוק ההון, ובסוגיות רגולטוריות שונות.

 

טרם הצטרפותו למשרד, אלון עבד במשרד עורכי דין  המתמחה בשוק ההון, רגולציה פיננסית ומשפט מסחרי.

השכלה:


המסלול האקדמי המכללה למנהל .LL.B שנת 2013

חברות בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין משנת 2014

חדשות ועדכונים - אלון ענוה:


3 בינואר, 2024

הסכם מיזוג בין הספאק Israel Acquisitions Corp לבין Pomvom Ltd

משרדנו ליווה את פוםוום בע"מ – חברת טכנולוגיה המפתחת תוכן לפארקי שעשועים ואטרקציות, בהסכם המיזוג בינה לבין Israel Acquisitions Corp, אשר נוסדה כחברת ספאק. החברות הודיעו על הסכם מיזוג מחייב, והחברה הממוזגת תיסחר בנאסד"ק. עורכי הדין חגית רוס, אלון ענוה ורונית לרר ליוו את פוםוום.

19 בנובמבר, 2023

גיוס משקיעים לחברה פרטית וחובת פרסום תשקיף

חברות המגייסות משקיעים צריכות להכיר את החובות החלות עליהם בהקשר לדיני ניירות ערך, ובעיקר את הוא האיסור להציע ניירות ערך לציבור, ללא תשקיף, כדי לא למצוא עצמן חשופות לחקירה. 

6 בספטמבר, 2023

הצלחה תקדימית של אקטיביזם מוסדי ישראלי

בתום מאבק ארוך של בעלי המניות בחברת מגוריט, בראשות קבוצת הפניקס ומור בית השקעות, שיוצגו על ידי משרדנו, דיווחה מגוריט, על הפחתה משמעותית של דמי הניהול המשולמים לחברת הניהול. ההסכמות הושגו אחרי מאבק מוסדי אקטיביסטי, שכלל גם פנייה לבית המשפט ודרישה לכנס אסיפה מיוחדת של בעלי המניות. את הפניקס ומור ייצגו עורכי הדין זוהר לנדה וחגית רוס. כמו כן סייעו עדי שהם, שחר רוטשילד, אלון ענווה, צופיה שינפלד ורונית לרר.

לכל העדכונים מאלון ענוה >

תחומי עיסוק: