© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

אבישי קליין

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

אבישי קליין

ד"ר אבישי קליין הוא שותף ומוביל את פרקטיקת הפרטיות והסייבר במשרד. 

אבישי מחזיק בניסיון ומיומנויות ייחודיים בתחומי הפרטיות ואבטחת המידע. ניסיונו כולל עבודה מקיפה הן במגזר הפרטי והן באקדמיה, והוא מביא עמו היכרות עמוקה עם הפרקטיקות, הרגולציות והמחקר בתחומי ההתמחות שלו. לאבישי גישה פרקטית וצופה פני-עתיד לסוגיות המורכבות העולות מהשינויים התכופים בנושאי משפט וטכנולוגיה, אותה הוא מעמיד לשירות לקוחות המשרד.

 

אבישי הוא דוקטור למשפטים, עם התמחות במשפט וטכנולוגיה. טרם הצטרפותו למשרדנו, אבישי שימש כקצין אבטחת המידע של קבוצת אמדוקס. ניסיונו המגוון מאפשר לאבישי להתבונן בסוגיות משפטיות מנקודת מבט ייחודית, המתייחסת לכלל היבטי הציות של הפעילות העסקית של לקוחותיו, כולל מומחיות בדרישות רגולציות בתחום הבינה המלאכותית ודיני הפרטיות בישראל ובעולם, לרבות  ה- GDPR, CCPA/CPRA, LGPD ועוד.

 

אבישי מתמחה בבניית תכניות ציות מקיפות ללקוחותיו, בניהול משברי סייבר, בייעוץ בסוגיות שונות בתחומי הפרטיות ואבטחת המידע, לרבות ביחס להסכמים מסחריים ועסקאות מיזוג ורכישה. בנוסף, הוא מייעץ ללקוחות בקשר לבנית תכניות היערכות ותגובה לאירועי סייבר ואבטחת מידע, משמש כ-DPO, מנהל סקרי פרטיות, ומספק ליווי והדרכה לצוותי פרטיות ולמנהלים ודירקטורים בתאגידים שונים.

 

ד"ר אבישי קליין הוא אחד המייסדים של פורום ה- DPO הישראלי, חבר בוועדה המייעצת של המכון הישראלי למדיניות טכנולוגית ומרצה בתחומי משפט ואינטרנט, פרטיות ורגולציות סייבר.

 

אבישי הינו חבר ב- Future of privacy Forum (FPF) ומחזיק בשתיים מההסמכות המקצועיות היוקרתיות בתחומי הפרטיות, מטעם האיגוד הבינלאומי של מומחי הפרטיות (IAPP):

 

  • CIPP/E certification –  (Certified Information Privacy Professional Europe)
  •  CIPT certification – (Certified Information Privacy Technologist)

 

השכלה:


תואר שלישי במשפטים (PhD), התמחות בטכנולוגיה ומשפט, אוניברסיטת בר-אילן, 2015.

תואר שני במשפטים, LL.M, אוניברסיטת בר-אילן, 2008.

תואר ראשון במשפטים, LL.B, אוניברסיטת בר-אילן, 2007.

חברות בלשכת עורכי דין:


חבר בלשכת עורכי הדין משנת 2010

חדשות ועדכונים - אבישי קליין:


17 ביולי, 2024

פרטיות: העברה של מידע אישי מותרת רק למדינה שמבטיחה הגנה על מידע

הרשות להגנת הפרטיות פרסמה טיוטת גילוי דעת בה היא מבהירה את פרשנותה לגבי העברת מידע אישי מישראל למדינה אחרת. לפי פרשנות זו – ככלל, העברה כאמור של מידע אישי מותרת רק אם המדינה אליה מועבר המידע מבטיחה רמת הגנת מידע שוות ערך לישראל.
11 ביולי, 2024

קורס בינה מלאכותית ליועצים משפטיים

משרדנו השיק קורס ייחודי ליועצים משפטיים ואמש התקיים מפגש הסיכום במשרדנו. הקורס התקיים בשיתוף שיתוף מייקרוסופט, TrusIZ ו Taylor Wessing UK ועסק ברגולציית AI, ניסוח ומשא ומתן הכולל היבטי פרטיות והסכמי בינה מלאכותית, והתמודדות עם אירועי דליפת מידע.8 ביולי, 2024

פרשנות חדשה של בית המשפט בנוגע לפרטיות מידע רפואי מקוון

עד כה, הנחיית משרד הבריאות האמריקאי החילה פרשנות רחבה מאוד על מה שהוגדר "מידע רפואי אישי". הפרשנות הגבילה מאוד את יכולתם של ספקי ניתוח נתונים מקוונים להציע שירותים לבתי חולים, ולאחרונים לנהל נכסים דיגיטליים, וחשפה אותם לתביעות ייצוגיות. בטלות ההנחיה צפויה להקל על הפעילות המקוונת של ספקי מידע רפואי ובתי חולים.

לכל העדכונים מאבישי קליין >