© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

אבישי קליין

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

תחומי עיסוק:

אבישי קליין

ד"ר אבישי קליין הוא שותף ומוביל את פרקטיקת הפרטיות והסייבר במשרד. 

אבישי מחזיק בניסיון ומיומנויות ייחודיים בתחומי הפרטיות ואבטחת המידע. ניסיונו כולל עבודה מקיפה הן במגזר הפרטי והן באקדמיה, והוא מביא עמו היכרות עמוקה עם הפרקטיקות, הרגולציות והמחקר בתחומי ההתמחות שלו. לאבישי גישה פרקטית וצופה פני-עתיד לסוגיות המורכבות העולות מהשינויים התכופים בנושאי משפט וטכנולוגיה, אותה הוא מעמיד לשירות לקוחות המשרד.

 

אבישי הוא דוקטור למשפטים, עם התמחות במשפט וטכנולוגיה. טרם הצטרפותו למשרדנו, אבישי שימש כקצין אבטחת המידע של קבוצת אמדוקס. ניסיונו המגוון מאפשר לאבישי להתבונן בסוגיות משפטיות מנקודת מבט ייחודית, המתייחסת לכלל היבטי הציות של הפעילות העסקית של לקוחותיו, כולל מומחיות בדרישות רגולציות בתחום הבינה המלאכותית ודיני הפרטיות בישראל ובעולם, לרבות  ה- GDPR, CCPA/CPRA, LGPD ועוד.

 

אבישי מתמחה בבניית תכניות ציות מקיפות ללקוחותיו, בניהול משברי סייבר, בייעוץ בסוגיות שונות בתחומי הפרטיות ואבטחת המידע, לרבות ביחס להסכמים מסחריים ועסקאות מיזוג ורכישה. בנוסף, הוא מייעץ ללקוחות בקשר לבנית תכניות היערכות ותגובה לאירועי סייבר ואבטחת מידע, משמש כ-DPO, מנהל סקרי פרטיות, ומספק ליווי והדרכה לצוותי פרטיות ולמנהלים ודירקטורים בתאגידים שונים.

 

ד"ר אבישי קליין הוא אחד המייסדים של פורום ה- DPO הישראלי, חבר בוועדה המייעצת של המכון הישראלי למדיניות טכנולוגית ומרצה בתחומי משפט ואינטרנט, פרטיות ורגולציות סייבר.

 

אבישי הינו חבר ב- Future of privacy Forum (FPF) ומחזיק בשתיים מההסמכות המקצועיות היוקרתיות בתחומי הפרטיות, מטעם האיגוד הבינלאומי של מומחי הפרטיות (IAPP):

 

  • CIPP/E certification –  (Certified Information Privacy Professional Europe)
  •  CIPT certification – (Certified Information Privacy Technologist)

 

השכלה:


תואר שלישי במשפטים (PhD), התמחות בטכנולוגיה ומשפט, אוניברסיטת בר-אילן, 2015.

תואר שני במשפטים, LL.M, אוניברסיטת בר-אילן, 2008.

תואר ראשון במשפטים, LL.B, אוניברסיטת בר-אילן, 2007.

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר בלשכת עורכי הדין משנת 2010

חדשות ועדכונים - אבישי קליין:


30 בנובמבר, 2023

חרבות ברזל: התמודדות עם מתקפת סייבר

תקנות חדשות נוסחו על רקע מצב המלחמה בו נמצאת מדינת ישראל, ועל רקע עליה בהיקף ובאיכות מתקפות הסייבר כנגד גופים אזרחיים.

29 בנובמבר, 2023

בית המשפט מבקר את שימושה של משטרת ישראל בכלי בינה מלאכותית

אדם שנכנס לגבולות הארץ וסמים בכליו, ביקש לחשוף את השימוש של משטרת ישראל בכלי AI שהביאו להכללתו ברשימה של חשודים כבלדרי סמים. הביקורת שמתח בית המשפט על המשטרה מבהירה – גם אם מערכת ה-AI מובילה לזיהוי נכון או להחלטות מדוייקות – המנגנון שלה צריך להיות ברור, בר הסברה ונגיש לביקורת. 

5 בנובמבר, 2023

בריטניה מגבירה את ההגנה על ילדים באינטרנט

החוק החדש הוא חלק מגל חקיקה אירופאי המבקש להגן על ילדים מפני תכנים שאינם תואמי גיל, ניצול וסכנות אחרות הנובעות מהעולם המקוון.

לכל העדכונים מאבישי קליין >

תחומי עיסוק:
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: