© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

גל רוזנט
עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

גל רוזנט

גל הוא שותף וראש מחלקת הגבלים עסקיים ותחרות במשרד.

עו"ד גל רוזנט מייצג את לקוחות המשרד בפני הממונה על התחרות, בבית הדין לתחרות ובערכאות המשפטיות השונות (בתי המשפט הפליליים, האזרחיים והמינהליים). כמו כן, גל מלווה את לקוחות המשרד בהליכים רגולטוריים וחקיקתיים, לרבות בפני ועדות הכנסת ומשרדי הממשלה הרלוונטיים.

 

גל מייעץ לחברות גלובליות ומקומיות מובילות בתחומן הפועלות בכל תחומי התעשייה, וכן לגופים ציבוריים, ועובד באופן צמוד עם משרדי עורכי דין זרים כחלק בלתי נפרד מייעוץ זה.

 

גל מייעץ ללקוחות המשרד בין היתר בנוגע למיזוגים ורכישות, מיזמים משותפים, קבוצות ריכוז, מונופולים, הסדרים כובלים, בדיקות מינהליות וחקירות פליליות המבוצעות בידי רשות התחרות, שימועים מינהליים ופליליים, הטמעת תכניות אכיפה ועוד, ומעניק ייעוץ וליווי בנוגע למערכות דינים נוספות העוסקות בתחרות או משיקות לתחום, ובכלל זה חוק הריכוזיות, חוק המזון, היטלי סחר ועוד.

 

בנוסף, גל מרצה בתחום ההגבלים העסקיים והתחרות בפורומים שונים.

 

לגל ניסיון מקצועי עשיר בתחום, בו הוא עוסק 25 שנים. בתקופה זו כיהן גל בין היתר כראש הצוות המשפטי של רשות התחרות בתחומי התקשורת, ההיי טק והתעשייה המסורתית, עמד בראשות מחלקות ההגבלים העסקיים והתחרות של משרדים שונים בישראל ובשנים האחרונות ייסד וניהל את משרד הבוטיק גל רוזנט, עורכי דין.

 

גל מדורג כעורך דין מוביל בתחום ההגבלים העסקיים והתחרות כאשר מדריך הליגל 500 מדרג את גל בקביעות ב Hall of Fame בתחום התחרות.

השכלה:


האוניברסיטה העברית בירושלים, LL.M, שנת 2002

אוניברסיטת תל אביב, LL.B, שנת 1997

חברות בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין משנת 1998

חדשות ועדכונים - גל רוזנט:


7 במאי, 2024

ברנע: אירוח וובינר בשיתוף ארגון היועצים המשפטיים (ACC), בהשתתפות סגן היועצת המשפטית של רשות התחרות

משרדנו אירח וובינר בנושא: מהלכי האכיפה האחרונים של רשות התחרות, ובו עו"ד גל רוזנט, ראש מחלקת תחרות והגבלים עסקיים במשרדנו, עו"ד יונתן צויקל, סגן היועצת המשפטית של רשות התחרות (אכיפה מנהלית) ועו"ד הילה ביטון-ארגוב, סמנכל"ית ויועצת משפטית דיברו בין היתר על התבטאויות פומביות כהסדר כובל, פיקוח מוגבר על פגיעה ביבוא המקביל ועוד.


 

 

25 בינואר, 2024

מונופול: מטא תשלם עשרות מיליוני שקלים בשל אי דיווח על מיזוגים

התשלום הגבוה חוסך ממטא קביעה רשמית של הרשות כי הפרה את חוק התחרות כשלא דיווחה על מיזוג, ומהווה "תמרור אזהרה" לתאגידים בינלאומיים אחרים, שאולי אינם מכירים די הצורך לדווח על מיזוג בשל קיומו של מונופולין.
5 בדצמבר, 2023

גל רוזנט דורג כעורך דין מוביל בתחום התחרות

מדריך הדירוג WWL דירג את גל רוזנט ברשימה מצומצמת של עורכי דין מובילים בישראל בתחום התחרות וההגבלים העסקים לשנת 2024.

לכל העדכונים מגל רוזנט >