© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

אלעד רשטיק
עורך דין אלעד רשטיק

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

אלעד רשטיק

אלעד רשטיק הינו שותף במחלקת המימון והתאגידים הציבוריים של המשרד.

עו"ד אלעד רשטיק בעל ניסיון רב בליווי תאגידים, ובכללם חברות ציבוריות, חברות פרטיות, חברות חיתום וגופים מוסדיים. במסגרת זו, אלעד מייעץ בהיבטים מורכבים של דיני ניירות ערך ודיני התאגידים בקשר עם ביצוע עסקאות מקומיות ובינלאומיות של מיזוגים ורכישות, מימון, גיוסי הון וחוב, השקעות וכיוב'.

אלעד מומחה בתחומי הפעילות בשוק ההון, כולל, בין היתר, הובלת הנפקות ראשוניות לציבור, הנפקות משניות ופרטיות, הנפקות מכשירים פיננסים שונים, וכן מומחיות ייחודית בממשל תאגידי, לרבות ליווי משפטי לדירקטוריונים שונים על וועדותיו, טיפול בעסקאות בעלי עניין, ניהול סכסוכים בין בעלי מניות, מדיניות תגמול בכירים, ובכל הנוגע לממשק מול הרגולטורים השונים, כולל רשות ניירות ערך והבורסה לניירות ערך בתל אביב.

בנוסף, אלעד מלווה גם סטארטאפים וחברות בתחילת דרכן ועד לחברות מבוססות עם פעילות מקומית ובינלאומית ומעניק ליווי שוטף לכל צרכי לקוחותיו.

בעברו כיהן אלעד כדירקטור עצמאי וחיצוני בחברות שונות משוק ההון הישראלי, וכיום הוא מכהן כחבר בוועדת ניירות ערך ושוק ההון של לשכת עורכי הדין.

כיום, בנוסף לכל תחומי אחריותו, אלעד מעביר השתלמויות לדירקטורים ונושאי משרה בקורסים שונים וכן מעביר, מעת לעת, הרצאות בתחומי עיסוקיו באקדמיה.

השכלה:


בוגר התכנית ללימודי משפט אירופי עסקי, הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת היינריך היינה (דיסלדורף, גרמניה), 2010

המרכזי הבינתחומי הרצליה, LL.M., התמחות במשפט עסקי, 2009

המרכז הבינתחומי הרצליה, LL.B. עם חטיבת לימודים בממשל, 2009

חברות בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי דין משנת 2011

חדשות ועדכונים - אלעד רשטיק:


26 ביוני, 2024

עסקה: סולרום מתמזגת לחברה הבורסאית 3DM

חגית רוס, אלעד רשטיק, עומרי אורן ואלון ענוה ממשרדנו ייצגו את החברה הציבורית, 3DM, בעסקת מיזוג, במסגרתה 3DM תרכוש את סולרום אלקטרוניקה בע"מ, העוסקת בפיתוח, תכנון, ייצור ושיווק מוצרים, שעיקרם לשימוש בשוק הבטחוני.

5 בדצמבר, 2023

ליווי לקוח בתחום הרגולציה הפיננסית

ליווי חברת סומה טכנולוגיות הפועלת בתחום הבנקאות הפתוחה בקבלת רישיון שירות מידע פיננסי מרשות ניירות ערך. זוהי החברה השביעית בישראל שקיבלה רישיון זה. ליוו את הלקוח ענת אבן חן ואלעד רשטיק ואורי רודריגז.

30 באוגוסט, 2023

מגדלי הים התיכון: ביקושי יתר בהנפקת אגרות החוב

רשת הדיור המוגן, מגדלי הים התיכון, השלימה השבוע בהצלחה את השלב המוסדי של הנפקת אגרות חוב וזכתה לביקושים בהיקף של כ-533 מיליון שקל. מתוכם בחרה לגייס בשלב זה סכום של כ-300 מיליון שקל. את החברה ייצגו אלעד רשטיק, עמרי אורן ורז לנדאו.

לכל העדכונים מאלעד רשטיק >