© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

עדי שהם
עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

תחומי עיסוק:

עדי שהם

עדי מתמחה במתן ייעוץ משפטי בבתחום הליטיגציה האזרחית, המסחרית והמנהלית ובפני ערכאות ורשויות רגולטוריות שונות בארץ. 

עו"ד עדי שהם בעלת ניסיון רב בהליכי ליטיגציה מורכבים בפני ערכאות שיפוטיות שונות, לרבות בתי משפט מחוזיים, בית המשפט העליון וכן במסגרת הליכי גישור ובוררות.

 

עדי מעורבת בהליכים מנהליים שונים המתנהלים מול רשויות המדינה, הן בבתי המשפט המנהליים ברחבי הארץ והן בבית המשפט העליון.

 

עדי מטפלת בתיקים הכוללים, בין היתר, סכסוכים חוזיים, סכסוכי מקרקעין, תובענות ייצוגיות, תביעות נגזרות, עתירות מנהליות, עתירות לבג"ץ ועוד. כמו כן עדי מספקת ייעוץ משפטי ללקוחות המשרד, לרבות בניית אסטרטגיה משפטית מתאימה לצרכי הלקוח.

 

עדי מדורגת על ידי מדריך הדירוג The Legal 500 בתחום הליטיגציה (שנת 2023).

 

טרם הצטרפותה למשרד ברנע, עדי עבדה במשך מספר שנים במחלקת הליטיגציה במשרדי עורכי דין מובילים.

השכלה:


אוניברסיטת תל אביב .LL.B ו.B.A במדע המדינה (בהצטיינות), 2008

חברות בלשכת עורכי דין:


חברת לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2009

חדשות ועדכונים - עדי שהם:


6 בספטמבר, 2023

הצלחה תקדימית של אקטיביזם מוסדי ישראלי

בתום מאבק ארוך של בעלי המניות בחברת מגוריט, בראשות קבוצת הפניקס ומור בית השקעות, שיוצגו על ידי משרדנו, דיווחה מגוריט, על הפחתה משמעותית של דמי הניהול המשולמים לחברת הניהול. ההסכמות הושגו אחרי מאבק מוסדי אקטיביסטי, שכלל גם פנייה לבית המשפט ודרישה לכנס אסיפה מיוחדת של בעלי המניות. את הפניקס ומור ייצגו עורכי הדין זוהר לנדה וחגית רוס. כמו כן סייעו עדי שהם, שחר רוטשילד, אלון ענווה, צופיה שינפלד ורונית לרר.

28 ביוני, 2023

ייצוג מיליארדר בסכסוך עם חתנו לשעבר

שבע שנים של סכסוך משפחתי מלא תהפוכות הסתיימו עם מתן פסק דין של בית המשפט העליון, אשר פסק כי כספים שהקצה אדם לטובת בתו ואשר נוהלו על-ידי חתנו (בעלה לשעבר של בתו) בהשקעות שונות - הוחזקו על-ידי החתן בנאמנות, כפי שטען האב, ולא ניתנו במתנה כפי שטען החתן. בית המשפט העליון קבע כי ימונה נאמן שינהל את הנאמנות בהתאם למטרותיה, כי החתן צריך להשיב את הכספים לאותה נאמנות, וכי הנאמן יהיה רשאי לנקוט בכל פעולה לצורך קבלת כלל נכסי הנאמנות לידיו, לרבות ביחס לכספים שנטען שהחתן גזל מהנאמנות. בנוסף נקבע כי החתן יישא בשכר טרחה והוצאות בהיקף של 1.25 מיליון ₪. את האב ייצגו עורכי הדין זוהר לנדה, גל ליפשיץ, עדי שהם, זוהר חיים לוינגר ולירון דהן.

4 בינואר, 2023

ברנע: ייצוג הפניקס ומור בסכסוך מול קרן מגוריט

משרדנו ממשיך לייצג את הגופים המוסדיים הפניקס ומור, בקשר לסכסוך הנוגע להתנהלותה - שלא כדין - של חברת מגוריט ישראל בע"מ (בה מהווים שני הגופים המוסדיים בעלי מניות). לטענת הפניקס ומור, קרן הריט אישרה - בניגוד להוראות הדין - את הארכת ההסכם עם חברת הניהול (חברת ריט אינדקס ניהול בע"מ) באופן שמהווה פגיעה בחברה עצמה (וכתוצאה מכך גם בבעלי המניות שלה). החברה גם נמנעה מלהעביר מסמכים שנדרשו על-ידי הפניקס ומור בהקשר זה, וגררה רגליים בניסיון להתחמק מקיום דיון ושיח אופרטיבי בסוגיה שיהיה בו כדי להביא לפתרון שייטיב עם החברה ובעלי מניותיה כולם. בשבוע האחרון שלחו עורכי הדין זוהר לנדה ועדי שהם מכתב ובו הבהירו למגוריט, כי בכוונת הפניקס ומור לעמוד על זכויותיהן, לרבות באמצעות הליך של הגשת תביעה נגזרת כנגד החברה וגורמים נוספים, וביקשו לראות במכתבם זה כפנייה מוקדמת לפני הגשת תביעה נגזרת.

לכל העדכונים מעדי שהם >

תחומי עיסוק: