© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

שחר רוטשילד
עורכת דין שחר רוטשילד

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

תחומי עיסוק:

שחר רוטשילד

שחר היא שותפה במחלקת הליטיגציה במשרדנו, בעלת ניסיון בייצוג תאגידים ויחידים בתיקי ליטיגציה מורכבים בתחומי המשפטי המסחרי-עסקי.

עו"ד שחר רוטשילד מתמחה במגוון תחומי המשפטי המסחרי-עסקי-כלכלי, לרבות בסכסוכי בעלי מניות, מאבקי שליטה, תביעות תאגידיות, ייצוגיות, נגזרות, ניירות ערך, שותפויות, השקעות הון סיכון, הייטק, דיני תחרות ועוד.

 

במסגרת עבודתה שחר מלווה ומייצגת תאגידים ולקוחות פרטיים, מקומיים וזרים, בסכסוכים מסחריים מורכבים, בפני ערכאות השיפוט השונות, לרבות במסגרת הליכי בוררות וגישור.

 

לשחר ניסיון בייצוג חברות, אנשי עסקים, מנהלים ונושאי משרה והיא מלווה את לקוחותיה החל מבניית אסטרטגיה משפטית התואמת את צורכיהם וכלה בייצוגם בערכאות המשפטיות תוך מתן פתרונות יצירתיים ופרקטיים כאחד.

השכלה:


אוניברסיטת תל-אביב .LL.M (התמחות במשפט מסחרי-אזרחי; בהצטיינות) שנת 2020

המסלול האקדמי המכללה למנהל .LL.B ו - B.A בכלכלה שנת 2014

חברות בלשכת עורכי דין:


חברת לשכת עורכי הדין משנת 2015

חדשות ועדכונים - שחר רוטשילד:


6 בספטמבר, 2023

הצלחה תקדימית של אקטיביזם מוסדי ישראלי

בתום מאבק ארוך של בעלי המניות בחברת מגוריט, בראשות קבוצת הפניקס ומור בית השקעות, שיוצגו על ידי משרדנו, דיווחה מגוריט, על הפחתה משמעותית של דמי הניהול המשולמים לחברת הניהול. ההסכמות הושגו אחרי מאבק מוסדי אקטיביסטי, שכלל גם פנייה לבית המשפט ודרישה לכנס אסיפה מיוחדת של בעלי המניות. את הפניקס ומור ייצגו עורכי הדין זוהר לנדה וחגית רוס. כמו כן סייעו עדי שהם, שחר רוטשילד, אלון ענווה, צופיה שינפלד ורונית לרר.

23 בנובמבר, 2022

ייצוג בעלי מניות בסכסוך בחברת פאוורמט

ייצוג בעלי מניות בסכסוך בחברת הסטארט-אפ פאוורמט, אשר הייתה בין הראשונות שפיתחו טכנולוגיית טעינה אלחוטית. החברה מחזיקה בלמעלה מ- 145 פטנטים, נחשבה לשחקנית משמעותית בשוק וחתמה על עסקאות בהיקף גדול עם חברות בינלאומיות. 

 

30 ביוני, 2022

ברנע: ייצוג יזם במסגרת סכסוך בפרויקט לגידול קנאביס ברמת הגולן

עורכי הדין אייל נחשון ושחר רוטשילד ממשרדנו, ייצגו את היזם ואיש העסקים תומר סולומון, נגד שותפיו לשעבר אורי אמיתי, ניר פלטר ונדב סגל בתביעה לקבלת מניות זכויות בחברה אותה הקים סלומון. בתום בירור הטענות קבע בית המשפט כי התובע נושל מאחזקותיו שלא כדין ותוך הפרת ההסכמים עמו ועל כן זכאי הוא לאכיפת ההסכמים ולהשבת אחזקותיו במיזם.

לכל העדכונים משחר רוטשילד >

תחומי עיסוק: