© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

מיקי ברנע

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

מיקי ברנע

מיקי ברנע הוא השותף המנהל של משרד ברנע ג'פה לנדה. עם ניסיון של כ-30 שנים, מיקי נחשב לאחד מעורכי הדין המובילים בישראל.

מיקי בעל ניסיון ייחודי בנקודת המפגש בין דיני תאגידים, ניירות ערך ומשפט מסחרי מקומי ובינלאומי והוא מדורג בקביעות כעורך דין מוביל בתחום המסחרי ובתחום המיזוגים והרכישות.

 

הפרקטיקה המגוונת של מיקי כוללת ליווי חברות ויזמים במכלול ההיבטים של המימון התאגידי, בשלבים השונים, ממקורות מגוונים (ציבור, פרטי, קרנות, משקיעים ושותפים אסטרטגיים) ובתעשיות שונות.

בזכות השליטה במכלול התחומים האלה, למיקי מומחיות בליווי והובלת הליכים תאגידיים ועסקיים מורכבים, לרבות מאבקי שליטה בחברות ציבוריות, הפרדה וחלוקה בינדורית בחברות משפחתיות ועסקאות ממוניות חוצות גבולות.

 

בשנים האחרונות מיקי הוביל מספר עסקאות מהמשמעותיות במשק הישראלי. בין היתר, מיקי מייצג את קבוצת מגדל במגוון השקעות; ייצוג קרן ההשקעות של ג'ונסון אנד ג'ונסון בהשקעותיה בחברות סטארט-אפ ישראליות; ייצוג קבוצת דנאל בעסקאות שונות ועוד.

 

בנוסף, מיקי גם מוביל את מאמצי הגיוס הרוחביים ואת אסטרטגיית הצמיחה של המשרד.

 

דירוגים

מיקי מדורג בקביעות כעורך דין מוביל על ידי מדריכי דירוג ישראליים ובינלאומיים. מדריך הדירוג היוקרתי Chambers and Partners מדרג את מיקי בקביעות כמומחה בתחום מיזוגים ורכישות. המדריך מתאר את מיקי כ”מבריק וישר לעניין. פותר בעיות” וכ"גורם מרכזי להצלחת העסקה". גם מדריך הליגל500 מדרג את מיקי בין עורכי הדין המובילים בישראל בתחום המיזוגים והרכישות. כמו כן, מדריך הדירוג Chambers HNW מדרג את מיקי כעורך דין מוביל בתחום הלקוחות הפרטיים.

 

מיקי נמנה גם ברשימה המצומצת של עורכי הדין המובילים בישראל בתחום המיזוגים והרכישות של מדריך ה-  who's who.

 

 


השכלה:


אוניברסיטת תל אביב .LL.B שנת 1992

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין משנת 1993

חדשות ועדכונים - מיקי ברנע:


26 בדצמבר, 2023

אקטיביזם מוסדי - ראיון עם מיקי ברנע וזוהר לנדה

בשנה האחרונה נראו יותר מוסדיים המבקשים להשפיע על חברות בהן יש להן אחזקות. כמשרד מוביל בתחום זה, מיקי ברנע וזוהר לנדה התראיינו לדה מרקר ודיברו על ההתעוררות של המוסדיים בשורה של חברות. 

9 באוגוסט, 2023

ראיון עם מיקי ברנע ב- Law.com בנוגע להשלכות הרפורמה המשפטית

לאור המהלכים של ממשלת ישראל במער5כת המשפט, האתר המוביל Law.com שוחח עם דמויות מפתח בהקילה העסקית והמשפטית הישראלית,  כדי להבין את ההשפעות הפוטנציאליות של השינויים על עולם המשפט ועשיית עסקים בישראל. מיקי ברנע, התראיין לכתבה והבהיר אילו שינויים הוא רואה באופן בו משקיעים זרים מנהלים כיום עסקאות בהן מעורבות חברות ישראליות.

15 במאי, 2023

כנס: עולם העבודה בהייטק

אירחנו כנס ליועצים משפטיים מארגון ה-ACC בנושא עולם העבודה בהייטק. הכנס התמקד בסוגיות מרכזיות בשוק העבודה בהייטק הישראלי וכלל הרצאות מגוונות בנושאים כמו: סעיפי איסור תחרות בהסכמי עבודה, צוות העובדים כמרכיב קריטי במקומות העבודה ועוד. בין דוברי הכנס היו מיקי ברנע, שותף מנהל של משרדנו, נני מעוז, מייסד, יו"ר ומנכ"ל אוורסט, הראל פרלמוטר, נטע ברומברג, ענבר גורליק ועמוס א. רוזנצויג.

לכל העדכונים מ מיקי ברנע >

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: