© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

איתי גורה
עורך דין איתי גורה

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

תחומי עיסוק:

איתי גורה

איתי הינו שותף במשרדנו המרכז את פעילות הסטארטאפים במשרד.

איתי מתמחה בייצוג וליווי חברות פרטיות וציבוריות, ישראליות וזרות, יזמים ומשקיעים בכל הקשור לתחום דיני החברות, המשפט המסחרי, קנין רוחני ורגולציה, לרבות בנושאי מימון פרטי, השקעות,

עו"ד איתי גורה בעל ניסיון רב בליווי ומתן ייעוץ משפטי בתחום המשפט מסחרי ומיזוגים ורכישות, בדגש על תעשיית ההייטק והסטרטאפים.

 

איתי מעניק שירותים משפטיים מקיפים הכוללים ליווי שוטף, הכנת כלל ההסכמים המסחריים, סוגיות קניין רוחני, רגולציה, הסכמי רישיון, הסכמי שיתופי פעולה, הסכמי שירותים, הסכמי פיתוח, הסכמי ייצור, הסכמי רכישת טכנולוגיה ועוד.

 

הליווי לחברות הייטק ולסטארטאפים כולל ליווי מהשלבים הראשונים של הקמת החברה, דרך סבבי גיוס הון ראשוניים ועד לרכישה, מכירה או מיזוג.

בין לקוחותיו  חברות פרטיות וציבוריות, ישראליות וזרות, קרנות השקעה, יזמים ומשקיעים פרטיים. 

 

איתי  מרצה ומלווה יזמים במסגרת אקסלרטורים מובילים, ביניהם הספרינט של קבוצת עזריאלי, תכניות של TAU Ventures ושל מרכז היזמות של אוניברסיטת תל אביב.

 

בשנת 2023 איתי דורג כעורך דין מוביל בתחום הסטארטאפים על ידי מדריך הדירוג  Partners  Chambers and והן כעורך דין מוביל בתחום המסחרי, תאגידים, מיזוגים ורכישות, הייטק, סטארטאפים, קניין רוחני: עסקאות ומסחור, על פי מדריך הדירוג היוקרתי The Legal 500.

השכלה:


אוניברסיטת חיפה .LL.B. ו - BA בכלכלה שנת 2011

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2012

חדשות ועדכונים - איתי גורה:


5 ביוני, 2023

סטארטאפים: שיפוט בתחרות בחוג למערכות מידע של אוניברסיטת חיפה

כמומחים בתחום ההייטק, עורכי הדין איתי גורה וענבר קציר, הוזמנו להשתתף כשופטים בתחרות הפרויקטים של סטודנטים מהחוג למערכות מידע של אוניברסיטת חיפה.

 

17 במאי, 2023

ברנע: ליווי קריפטוהאב בסבב גיוס על סך 6 מיליון דולר

עורכי הדין איתי גורה וענבר קציר ליוו את חברת קריפטוהאב, המהווה מרכז לכלים ופתרונות טכנולוגיים בעולמות הבלוקצ'יין, בהשקעה בחברה בגובה של 6 מיליון דולר. את הסבב הובילה טקטונה, החברה הציבורית היחידה הממקדת את פעילותה באימוץ טכנולוגיות בלוקצ'יין.

28 במרץ, 2023

ברנע: ייצוג הסטארט אפ Daily.dev בסבב גיוס סיד

עורכי הדין איתי גורה, עדו פרוינד וענבר קציר ייצגו את הסטארטאפ הישראלי Daily.dev בסבב גיוס בסך 11 מיליון דולר. Daily.dev הוא מיזם שמציע פלטפורמה ייעודית למפתחים, הנעזרים בפלטפורמה ללמידה ופיתוח אישי, לשיתוף ידע ולדיון בנושאים בוערים בתחום עם מפתחים אחרים.

לכל העדכונים מאיתי גורה >

תחומי עיסוק:
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: