© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

אלון וולנר
עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

תחומי עיסוק:

אלון וולנר

אלון מלווה עסקאות ומיזמי נדל"ן מניב ונדל"ן למגורים, ובמסגרת זו מעניק ייעוץ משפטי שוטף ליזמים, חברות נדל"ן ציבוריות ופרטיות, חברות קבלניות ועוד.

עו"ד אלון וולנר בעל ידע נרחב בייעוץ ובליווי משא ומתן בעסקאות מכר ושכירות מורכבות ומגוונות. אלון מלווה את לקוחותיו בתכנון, בניה והשכרה של נכסים מניבים, לרבות קניונים ומרכזים מסחריים, בנייני משרדים ומסחר, מרכזים לוגיסטיים וכן פרויקטי נדל"ן למגורים למיניהם.

 

אלון מפקח על כלל ההסכמים הרלוונטיים בכל פרויקט נדל"ן שהוא מלווה – בין אם הסכמי רכישה, מכירה או שכירות, ובין אם הסכמי התקשרות עם יועצים, קבלנים ואדריכלים.

 

ניסיונו העשיר של אלון בתחום הנדל"ן מאפשר לו להעניק שירות משפטי מקיף, יצירתי ומקצועי, ולייצג בהצלחה שחקנים בכירים בשוק הנדל"ן הישראלי, הן באופן שוטף והן בעסקאות הגדולות, המשמעותיות והמורכבות ביותר.

השכלה:


המרכז הבינתחומי הרצליה .LL.B ו - BA התמחות בנדל"ן, שנת 2012

חברות בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2013

חדשות ועדכונים - אלון וולנר:


3 ביולי, 2024

ברנע: ייצוג קבוצת עזריאלי בעסקת שכירות מול נת"ע

משרדנו ייצג את קבוצת עזריאלי בעסקת שכירות בין נת"ע לעזריאלי בפארק העסקים חולון. החוזה, מוערך במיליוני שקלים במסגרתו תרחיב נת"ע את שטח משרדיה מ8000 מ"ר ל- 12,000 מ"ר. את עזריאלי ייצגו עורכי הדין אלון וולנר והילי מיכאלי.

 

31 במרץ, 2024

פינוי ובינוי: בצעד חריג, בית המשפט פסק לטובת "דיירים סרבנים" בפרויקט פינוי בינוי

בית המשפט דחה את תביעתם של 243 דיירים נגד בני זוג בני 70, שסירבו לחתום על הסכם לפרויקט פינוי-בינוי, בין היתר בגלל גילם.
עו"ד אלון וולנר ממחלקת הנדל"ן במשרדנו, התראיין לגלובס ואמר: "במקרה הזה, ביהמ"ש הולך עם המתנגדים, למרות שהם לא עומדים בהגדרה של החוק, ולא אמורים לתת להם את החלופה של הקשישים. פסק הדין נותן פתח מילוט, כך שיכלילו אותם להגדרת הקשיש, ובכך יאפשרו לפרויקט לצאת לדרך".

25 בדצמבר, 2023

ברנע: ייצוג קבוצת אביב בעסקת השקעה

עורכי הדין אילן בלומנפלד, טרי אלמוזלינו-ארנון, אלון וולנר ודניאל קלינמן, ייצגו את חברת אביב ייזום בעסקת השקעה של מנורה, בהיקף של 45 מיליון ₪ בפרויקט קריית שחקים בהרצליה.

לכל העדכונים מאלון וולנר >

תחומי עיסוק: