© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

אלון וולנר
עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

תחומי עיסוק:

אלון וולנר

אלון מלווה עסקאות ומיזמי נדל"ן מניב ונדל"ן למגורים, ובמסגרת זו מעניק ייעוץ משפטי שוטף ליזמים, חברות נדל"ן ציבוריות ופרטיות, חברות קבלניות ועוד.

עו"ד אלון וולנר בעל ידע נרחב בייעוץ ובליווי משא ומתן בעסקאות מכר ושכירות מורכבות ומגוונות. אלון מלווה את לקוחותיו בתכנון, בניה והשכרה של נכסים מניבים, לרבות קניונים ומרכזים מסחריים, בנייני משרדים ומסחר, מרכזים לוגיסטיים וכן פרויקטי נדל"ן למגורים למיניהם.

אלון מפקח על כלל ההסכמים הרלוונטיים בכל פרויקט נדל"ן שהוא מלווה – בין אם הסכמי רכישה, מכירה או שכירות, ובין אם הסכמי התקשרות עם יועצים, קבלנים ואדריכלים.

 

ניסיונו העשיר של אלון בתחום הנדל"ן מאפשר לו להעניק שירות משפטי מקיף, יצירתי ומקצועי, ולייצג בהצלחה שחקנים בכירים בשוק הנדל"ן הישראלי, הן באופן שוטף והן בעסקאות הגדולות, המשמעותיות והמורכבות ביותר.

 

השכלה:


המרכז הבינתחומי הרצליה .LL.B ו - BA התמחות בנדל"ן, שנת 2012

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2013

חדשות ועדכונים - אלון וולנר:


5 באוקטובר, 2023

פטור מהיטל השבחה למלכ"רים

בית המשפט קבע כי במקרה של מכירת נכס מקרקעין ע"י מלכ"ר, די שהתמורה מהמכירה תשמש למטרות הציבוריות שהוגדרו בחוק, כדי שהמלכ"ר יקבל פטור מהיטל השבחה.

13 בספטמבר, 2023

מחירי הדיור עולים וקבוצות הרכישה חוזרות. אז מה צריך לדעת לפני שנכנסים לקבוצת רכישה? אלון וולנר בביזפורטל

במשך שנים טרנד קבוצות הרכישה הפך את עסקאות רכישת הדירות לכדאיות יותר, ונראה שהיום, כחלק מהשאיפה להתמודד עם יוקר המחיה והוזלת המחירים, ישנה התעוררות בתחום ויש ביקוש לקבוצות רכישה. כמומחה בתחום הנדל"ן, התראיין אלון וולנר, ואמר בין היתר כי: "מטבע הדברים, כשיש ניסיון להוזיל מחירים מחפשים פתרונות יצירתיים, אבל בסוף קבוצת רכישה מגלמת בתוכה סיכונים."

31 באוגוסט, 2023

למי שייכות זכויות הבנייה?

פסק דין חשוב שניתן על-ידי בית המשפט העליון מחדד את חשיבות עריכת הסכמות חוזיות באופן ברור ומפורש, כדי להימנע ממחלוקות בקשר להקניית זכויות בנייה נוספות או עתידיות לבעלי זכויות ספציפיים במקרקעין.

לכל העדכונים מאלון וולנר >

תחומי עיסוק:
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: