© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב

תחומי עיסוק:

אנדרי ינאי

אנדרי הינו שותף במחלקת שוק הון של המשרד, המתמחה בייעוץ וליווי חברות פרטיות וציבוריות, בדגש על חברות דואליות. בנוסף, אנדרי מלווה קרנות השקעה פרטיות הפועלות בישראל ובחו"ל.

עו"ד אנדרי ינאי מלווה באופן שוטף חברות ישראליות וזרות בתחומי שוק ההון, הנפקות לציבור, מיזוגים ורכישות, תכניות תגמול ותכניות אכיפה פנימיות. אנדרי מייעץ בנושאים של ממשל תאגידי ומייצג לקוחות המשרד מול רשות ניירות ערך.

 

אנדרי מטפל בקרנות השקעות פרטיות החל משלב הגיוס וההקמה ולאורך כל חיי הקרן במגוון תחומים: קרנות הון סיכון, קרנות פרייבט אקוויטי, קרנות גידור וקרנות נדל"ן.

 

בנוסף, אנדרי מלווה חברות הפועלות בתחום טכנולוגיית הבלוקצ’יין והמטבעות הדיגיטליים בכל הקשור לענייניהן הרגולטוריים והמסחריים, תהליכי הנפקת המטבעות (TGE/STO), קניין רוחני, מסחור טכנולוגיה והגנה על פרטיות.

 

טרם הצטרפותו למשרד, אנדרי התמחה אצל היועץ המשפטי לממשלה, יהודה וינשטיין. אנדרי עבד גם בבנק ישראל, שם ליווה רפורמות מבניות ותהליכי רגולציה בתחום הבנקאות ושוק ההון.

השכלה:


אוניברסיטת תל אביב .LL.B ו - BA בכלכלה שנת 2010

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין משנת 2011

חדשות ועדכונים - אנדרי ינאי:


22 ביוני, 2021

חברות דואליות – אחריות בדין הישראלי לדיווחים

פסק דין מחוזי שניתן לאחרונה בעניין Ceragon Networks Ltd קבע כי חברות דואליות תהיינה חשופות לתביעות לפי כללי האחריות של הדין הישראלי.

 

 

3 ביוני, 2021

העקרונות והתנאים להנפקת SPAC בישראל לפי הרשות לניירות ערך

בשנה האחרונה תחום הגיוס באמצעות חברות SPAC  - חברות ללא פעילות שנוצרו רק למטרות מיזוג - הפך לטרנד לוהט בוול סטריט. לאחרונה פרסמה רשות ניירות ערך את התנאים והעקרונות בנוגע להנפקת חברות  SPAC בדרך המסורתית, כלומר הנפקה ראשונה לציבור.

 

 

 

25 בינואר, 2021

רשות ניירות ערך: ניתן לסווג מטבע קריפטוגרפי כנייר ערך

לאחרונה, רשות ניירות ערך קבעה קווים מנחים מתי מטבע קריפטוגרפי (טוקן) ייחשב נייר ערך.  

הרשות קבעה כי הטוקנים של חברת קירובו, עונים על ההגדרה של נייר ערך. זאת בעיקר משום שהרשות סבורה כי יהיו משקיעים שירכשו טוקנים למטרות פיננסיות, ומתוך ציפייה לעליית ערך בגין החזקה זו.

לכל החדשות של אנדרי ינאי >

תחומי עיסוק:
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: