© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

חן סגל
עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

תחומי עיסוק:

חן סגל

חן היא עורכת דין במחלקת הליטיגציה במשרדנו.

עו"ד חן סגל מתמחה בייצוג יחידים וחברות ישראליות ובינלאומיות במגוון ערכאות משפטיות, בבוררויות ובגישורים.

 

חן מלווה את לקוחותיה בהליכים מסחריים ואזרחיים, בין היתר בתביעות כספיות וחוזיות שונות, מאבקי שליטה וסכסוכי בעלי מניות, תובענות כלכליות מורכבות, הליכי חדלות פירעון ועוד.

 

חן התמחתה בפרקליטות המדינה, מחוז ירושלים (אזרחי).

השכלה:


האוניברסיטה העברית .LL.B שנת 2019

חברות בלשכת עורכי דין:


חברת לשכת עורכי הדין משנת 2020

חדשות ועדכונים - חן סגל:


12 במרץ, 2024

ברנע: ייצוג לקוח במסגרת בקשת רשות ערעור

עורכי הדין זוהר לנדה, ערן וינר, לינה מחולה וחן סגל ממשרדנו, מייצגים את פנדה - חברה פרטית אשר בעקבות סכסוך יצרי בין בעלי מניותיה נקלעו מוסדותיה למבוי סתום ("דד-לוק"). המחלוקות הגיעו עד לבית המשפט העליון, אשר בהחלטה תקדימית וחשובה קיבל את עמדת החברה והתווה את האופן שבו ינוהלו ויתבררו סכסוכי בעלי מניות, כמו גם כללי אצבע להתמודדות עם מצבי מבוי סתום בחברות פרטיות.  במוקד ההחלטה נקבעה האפשרות לסווג דירקטור בחברה פרטית כבעל "עניין אישי שלילי" ואף האפשרות להימנע מהבאה של עסקה לאישור האסיפה הכללית.

8 באוגוסט, 2023

ברנע: ייצוג לקוח בתביעה של 11 מיליון ₪

משרדנו מייצג את עדי נחום, שותף בקבוצת קונטמפו, וחברות בבעלותו בתביעה לסעד כספי של 11 מיליון ש"ח, לסעדים להסרת קיפוח ולסעד הצהרתי על זכויות בעלות בחברות בקבוצת קונטמפו נגד בעלי החברה, שחר רז, וחברות נוספות בקבוצה. לחברת קונטמפו עשרות פרויקטים של התחדשות עירונית ברחובות מבוקשים במרכז תל אביב, בגבעתיים, בגבעת שמואל, ברעננה, בבת ים וברמת השרון.

לכל העדכונים מחן סגל >

תחומי עיסוק: