© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

מיטל רחים בכר
עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

תחומי עיסוק:

מיטל רחים בכר

מיטל מלווה חברות ציבוריות ופרטיות, יזמים, קבלנים ודיירים בפרויקטים של פינוי בינוי ותמ”א 38.

עו"ד מיטל רחים בכר מעניקה ייעוץ משפטי החל משלב ההתקשרות בהסכם ועד השלמתו של הפרויקט ורישום הזכויות. במסגרת זו היא מטפלת במו"מ בין היזם לדיירים, דיווח לרשויות המס, התנהלות מול גורמי התכנון והרישוי, מימון בנקאי, הוצאת היתרים, תיקון צו בית משותף ועוד.

 

מיטל מלווה באופן שוטף עשרות פרויקטים של התחדשות עירונית ברחבי הארץ ומעניקה ייעוץ משפטי מקיף לאורך כל שלבי העסקה.

 

מיטל מייצגת ומלווה בעלי קרקע פרטיים, דיירים, חברות בעסקאות מכר ורכישה כולל מול רשויות המס, עסקאות קומבינציה, שכירות, הסכמי שיתוף, הסכמי מימון והלוואה, נדל”ן מסחרי, קבוצות רוכשים, אופציות במקרקעין ומטפלת ברישום בתים משותפים ורישום בעלויות של פרויקטים למגורים ועוד.

השכלה:


המרכז האקדמי שערי משפט, LL.B., שנת 2006

חבר בלשכת עורכי דין:


חברת לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2007

חדשות ועדכונים - מיטל רחים בכר:


12 ביולי, 2020

ניתן להכיר ב"חברת מדף" כנהנה לצורך מתן פטור ממס רכישה וממס שבח

ועדת הערר לפי חוק מיסוי מקרקעין (שבח ורכישה) פסקה לאחרונה כי מכירת זכות במקרקעין מחייבת את המוכר במס שבח ואת הקונה במס רכישה, אך חיובים אלה לא יחולו על מכירת זכות במקרקעין מנאמן לנהנה.

21 באפריל, 2020

היטל השבחה בפרויקטים של פינוי בינוי, יחושב אך ורק ביחס לבעלי הדירות (דירה ישנה לעומת דירה חדשה) ולא ביחס ליזם

החלטה תקדימית של ועדת הערר לתכנון ובנייה פיצויים והיטלי השבחה במחוז תל אביב קבעה כי חישוב היטל השבחה בפרויקטים של פינוי בינוי יבוצע באמצעות כימות התועלת שתוכנית הפינוי בינוי מקנה לבעלי הדירות הישנות בלבד (דירה חדשה מול דירה ישנה) וכי יש להתעלם מהדירות העודפות שמקבל היזם ומכל תמורה אחרת שמקבל היזם ולא מקבלים בעלי הדירות הישנות.

20 בנובמבר, 2019

כנס: התחדשות עירונית

משרדנו ארח היום כנס בנושא ההתחדשות העירונית. הכנס עסק בסקירה של שנת 2019 בתחום ובתחזיות לשנת 2020. אלדר אדטו ומיטל רחים בכר ממשרדנו נתנו סקירה של התיקונים החדשים והחידושים המיסויים בתחום. כמו כן, ארחנו את יו"ר הרשות להתחדשות עירונית וקיימנו פאנל מומחים.

לכל העדכונים ממיטל רחים בכר >

תחומי עיסוק:
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: