© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

עורך דין שגיא גרוס

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

שגיא גרוס

שגיא בעל ניסיון רב ומגוון בתחומי המשפט המסחרי, דיני תאגידים, מיזוגים ורכישות, קניין רוחני ורגולציה. שגיא מעניק ייעוץ וליווי משפטי שוטף למגוון תאגידים ובפרט עמותות, אגודות שיתופיות ושותפויות.

שגיא עוסק במתן יעוץ משפטי ללקוחות המשרד בתחום המשפט המסחרי והתאגידי. במסגרת זו, מייעץ שגיא בנושאים הקשורים לניסוח הסכמים מסחריים, הסכמי שירותים, הסכמי הלוואה ובטחונות, הפצה, זיכיון, ייצור, מכר ואספקה.

כמו כן, שגיא עוסק במתן חוות דעת משפטיות במגוון תחומים, לרבות הגבלים עסקיים, דיני הגנת הצרכן, דיני מכרזים ודיני הגנת הסביבה.

בנוסף, שגיא מייצג את לקוחות המשרד במגוון של עסקאות מסחריות שונות, הקמת מיזמים משותפים, מיזוגים ורכישות, תהליכי רה-ארגון והסדרי מימון.

השכלה:


אוניברסיטת תל אביב .LL.M., שנת 2020

המרכז הבינתחומי הרצליה .LL.B ו-BA במנהל עסקים, שנת 2010

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין משנת 2011

חדשות ועדכונים - שגיא גרוס:


5 בינואר, 2022

מהלך משמעותי של המשרד להגנת הסביבה – הבטחת שיקום סביבתי בהתאם לעיקרון "המזהם משלם"

ועדת הכספים של הכנסת, בראשות חבר הכנסת אלכס קושניר (ישראל ביתנו), אישרה לאחרונה מנגנון בטוחות לצרכי שיקום נזקי הפסולת התעשייתית של רותם אמפרט (מקבוצת כימיקלים לישראל), כחלק מהדיון בעניין המשך הזיכיון לכריית פוספטים שמוענק כיום לחברה.

12 בדצמבר, 2021

ברנע מייצגים את קבוצת נתון ובעלי מניותיה במכירת השליטה בקבוצה בסכום של יותר מ- 90 מיליון שקל

עורכי הדין שגיא גרוס, דניאל קלינמן ואיזבל פשייב מייצגים את קבוצת נתון ובעלי מניותיה בעסקה למכירת 70% מההחזקות בקבוצה לאפקון החזקות, חברה ציבורית. הקבוצה עוסקת בניהול, שיווק, תפעול ואחזקת נכסים ובטיחות אש.

5 בדצמבר, 2021

המשרד להגנת הסביבה: עיצום כספי של מיליוני שקלים על חברת שופרסל

משרד להגנת הסביבה פירסם השבוע כי הוא מטיל עיצום כספי בגובה 3 מיליון ש"ח על חברת שופרסל בגין הפרה של הוראות חוק אוויר נקי (בדגש על מניעה וצמצום של זיהום אוויר מצי כלי הרכב של החברה).

לכל החדשות של שגיא גרוס >

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: