© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

עורך דין ד”ר צבי גבאי

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

צבי גבאי

ד"ר צבי גבאי הינו ראש מחלקת שוק ההון במשרדנו ובעל ניסיון עשיר בארץ ובארצות הברית בייצוג תאגידים בתחום שוק ההון, חברות וניירות ערך וליטיגציה בינלאומית.

לצבי ניסיון של כ- 20 שנים בתחום הרגולציה הפיננסית והאכיפה, לרבות בייצוג לקוחות בפני רגולטורים בתחום דיני ניירות ערך ורגולציה פיננסית, מתן ייעוץ שוטף ללקוחות פרטיים ותאגידים מובילים במשק בנושאי שוק ההון וממשל תאגידי. כמו כן צבי מייצג לקוחות בפני גופי אכיפה שונים בקשר עם חקירות ובירורים מנהליים.

 

ד"ר צבי גבאי מתמחה בדיני ניירות ערך וייעוץ לחברות ציבוריות, בנקים, בתי השקעות ולגופים פיננסים בכל הנוגע לפעילותם בארץ ובחו"ל, ומרצה בתחום עבירות צווארון לבן, דיני תאגידים ושוק ההון במסגרות אקדמיות ומקצועיות שונות. צבי מוביל את פורום הציות של ה ACC, ארגון היועצים המשפטיים בישראל ומרצה בנושאי אכיפה פנימית והטמעת ציות בארגונים. 

 

ניסיונו הרב של צבי כולל כהונה כממונה האכיפה וחבר הנהלה ברשות לניירות ערך, כעורך דין במשרד עו"ד בינלאומי בניו-יורק וכתובע בפרקליטות ת"א.

 

מדריך הדירוג Chambers Fintech מדרג את צבי בקביעות כעורך דין מוביל בתחום הפינטק. כמו כן מדריך הצ'יימברס לשנת 2021 דירג את צבי כעורך דין מוביל גם בתחום שוק ההון. 

מדריך הדירוג היוקרתי Chambers and Partners לשנת 2021, דירג את צבי כעו"ד מומחה בתחום שוק ההון.

השכלה:


אוניברסיטת קולומביה, דוקטורט במשפטים J.S.D שנת 2006

אוניברסיטת קולומביה .LL.M בהצטיינות יתרה, שנת 2004

אוניברסיטת בר אילן, תואר שני במשפט מסחרי .LL.M בהצטיינות. שנת 2002

האוניברסיטה העברית .LL.B שנת 1999

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין משנת 1999

חבר לשכת עורכי הדין ניו יורק משנת 2005

חדשות ועדכונים - צבי גבאי:


1 בדצמבר, 2021

ניהול ESG בארגונים - הרצאה של ד"ר צבי גבאי

מאז פרוץ משבר הקורונה והחרפת משבר האקלים, גורמי ESG משפיעים יותר ויותר על שורת הרווח. תכנית ניהול ESG בארגונים של הפקולטה לניהול של אוניברסיטת תל אביב, אשר תיפתח במרץ 2022, תנתח את ההיבטים החשובים ביותר לכל מי שלפעילותו יש נגיעה בשרשרת ההשקעה: מנהלים, דירקטורים, משקיעים, אנליסטים ואנשי המגזר הציבורי. במסגרת התכנית, ד"ר צבי גבאי ירצה בנושא של "סיכונים ואחריות משפטית – איך ESG הופך לחלק משמעותי מחובות בעלי התפקידים בארגון ומה קורה כשמזניחים אותן."

18 בנובמבר, 2021

אכיפה פנימית: סדרת וובינרים לחברות ציבוריות

משרדנו השיק בשיתוף פורום החברות הציבוריות של ארגון היועצים המשפטיים בישראל, סדרת וובינרים בנושא אכיפה פנימית. בין ההרצאות בסדרה, אשר יועברו על ידי ד"ר צבי גבאי: איסור שימוש במידע פנים, מה זה תכנית אכיפה פנימית וכיצד מטמיעים אותה בארגונים. 

30 בספטמבר, 2021

מאמר דעה: דיון בכנסת סביב הקמתה של הרשות לרגולציה

ד"ר צבי גבאי, ראש מחלקת שוק ההון ורגולציה פיננסית במשרדנו, במאמר דעה לגלובס בנושא הקמתה של רשות ממשלתית חדשה – רשות הרגולציה.

לכל החדשות של צבי גבאי >

הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: