© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

צופיה שינפלד
צופיה שינפלד

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

תחומי עיסוק:

צופיה שינפלד

צופיה הינה עורכת דין במחלקת הליטיגציה במשרדנו.

עו"ד צופיה שינפלד מלווה חברות ויחידים במגוון תביעות בהיקפים גדולים ומורכבים, הכוללים סוגיות מורכבות מתחום דיני החברות, בין היתר מאבקי שליטה וסכסוכי בעלי מניות, וסוגיות חוזיות מורכבות, עתירות מנהליות וסכסוכים אזרחיים ומסחריים בפני כל הערכאות, לרבות בוררות.

 

בין היתר, צופיה מעורבת בהליכים מנהליים שונים המתנהלים מול רשויות המדינה, הן בבתי המשפט המנהליים ברחבי הארץ והן בבית המשפט העליון.

 

צופיה הצטרפה למשרדנו בשנת 2020, לאחר התמחות במשרד מוביל.

השכלה:


האוניברסיטה העברית .LL.B בהצטיינות יתרה (לרבות הצטיינות רקטור ודיקן במהלך התואר) ,2019.

חברות בלשכת עורכי דין:


חברה בלשכת עורכי הדין משנת 2020.

חדשות ועדכונים - צופיה שינפלד:


6 בספטמבר, 2023

הצלחה תקדימית של אקטיביזם מוסדי ישראלי

בתום מאבק ארוך של בעלי המניות בחברת מגוריט, בראשות קבוצת הפניקס ומור בית השקעות, שיוצגו על ידי משרדנו, דיווחה מגוריט, על הפחתה משמעותית של דמי הניהול המשולמים לחברת הניהול. ההסכמות הושגו אחרי מאבק מוסדי אקטיביסטי, שכלל גם פנייה לבית המשפט ודרישה לכנס אסיפה מיוחדת של בעלי המניות. את הפניקס ומור ייצגו עורכי הדין זוהר לנדה וחגית רוס. כמו כן סייעו עדי שהם, שחר רוטשילד, אלון ענווה, צופיה שינפלד ורונית לרר.

7 באוגוסט, 2022

ברנע: ייצוג קופות הגמל- הפניקס ומור בהתנהלותם אל מול מגוריט

אקטיביזם של בעלי מניות מוסדיים - הפניקס ומור קופות גמל, שניים משלושת הגופים המוסדיים במגוריט ישראל, קרן השקעות במקרקעין למגורים הנסחרת בבורסה בתל אביב, שלחו לחברה מכתב לגילוי מסמכים כשלב לפני הגשת תביעה נגזרת נגדה, בו נטען כי קרן הריט האריכה את ההסכם של חברת הניהול במגוריט לתקופה של שבע שנים - ללא אישור של בעלי המניות ובניגוד לחוק החברות.

עורכי הדין זוהר לנדה, עדי שהם וצופיה שינפלד מייצגים את הפניקס ומור בהתנהלותם אל מול מגוריט.

לכל העדכונים מצופיה שינפלד >

תחומי עיסוק: