© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

שיר רוזנצוויג
עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

תחומי עיסוק:

שיר רוזנצוויג

שיר מתמחה בתחום האכיפה הרגולטורית והצווארון הלבן בישראל ובחו"ל.

שיר מייצגת חברות ואנשים פרטיים במגוון רחב של הליכי אכיפה פליליים ומנהליים מורכבים, החל משלבי החקירה, השימוע ולכל אורך המשפט.

 

שיר מייעצת ללקוחותיה במסגרת הליכים משפטיים מורכבים הנוגעים להלבנת הון, שוחד, הונאה, סחר פנים, הגבלים עסקיים והונאות ניירות ערך, בפני רשויות ישראליות, רשויות זרות ופורומים משפטיים בארץ ובחו"ל.

 

לשיר ניסיון ייחודי בטיפול בחקירות פנימיות הכוללות חשדות להונאה תאגידית, עמידה בדרישות רגולטוריות וכללי ממשל תאגידי תקין. כמו כן לשיר ניסיון ייחודי בהליכי גילוי מסמכים רחבי היק, בארץ ובחו"ל. 

 

שיר התמחתה במשרד עורכי דין מוביל.

השכלה:


אוניברסיטת תל-אביב, ,LL.B שנת 2017

חברות בלשכת עורכי דין:


חברת לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2018

חדשות ועדכונים - שיר רוזנצוויג:


8 במאי, 2024

אי קיום חובות בתחום איסור הלבנת הון עלול להוביל לעיצומים משמעותיים

רשות ניירות ערך מהדקת את האכיפה על חברות, בייחוד בתחום הנכסים הקריפטוגרפיים, ובודקת לעומק את נהלי ומדיניות חוק איסור הלבנת הון ויישומם.
14 במרץ, 2024

רגולציה אירופאית חדשה בתחום הגנה על משתמשים ברשת - DSA

חברות המפיצות תוכן ברשת עומדות החל מפברואר תחת כלל רגולצית ה-DSA, המחייבת אותן להגן על משתמשיהן מתכנים פוגעניים ובלתי חוקיים, לאפשר להם לדווח על תכנים כאלה ועוד. הרגולציה חלה על כל חברה שתכניה נגישים לקהל אירופי- בלי קשר למקום התאגדותה או לזהות בעליה.
29 במאי, 2023

שחיתות ושוחד: ה-SEC אוכפת פעילות לא אמריקאית מחוץ לגבולות ארה"ב

ה-SEC מרחיבה את תחולת הוראות ה-FCPA ופותחת בהליכי אכיפה גם נגד חברות לא אמריקאיות שפועלות מחוץ לגבולות ארה"ב ומבצעות פעולות שרק מעלות חשש למעשי שחיתות. חברות ישראליות בעלות פעילות בינלאומית צריכות להכיר את ההוראות ולהיערך בהתאם.

לכל העדכונים משיר רוזנצוויג >

תחומי עיסוק: