© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

מיכאל דובין
עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

תחומי עיסוק:

מיכאל דובין

עוד" מיכאל דובין מתמחה בייצוג חברות ויחידים בתיקים מגוונים ובקשת רחבה של נושאים בתחום הליטיגציה המסחרית-אזרחית.

מיכאל מתמחה בליטיגציה מסחרית מורכבת וכן בהליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי של תאגידים, בגיבוש הסדרי חוב, הליכי גביה ומימוש נכסים. החל משנת 2022, נמנה מיכאל עם רשימת הנאמנים בהליכי חדלות פירעון של תאגידים, שנבחרה על ידי ועדה ציבורית ומקרבה ממנים בתי המשפט בעלי תפקיד.

 

מיכאל מייצג את לקוחותיו בפני הערכאות המשפטיות השונות, כמו גם בהליכי בוררות וגישור במסגרת הליכי ליטיגציה מסחרית מורכבת, בהליכים משפטיים בעלי אופי בינלאומי, בסכסוכים בין שותפים ובעלי מניות, וכן בתביעות אזרחיות בתחומי של דיני חוזים ותאגידים, נדל"ן ובתביעות כספיות שונות.

 

למיכאל ניסיון רב בייצוג חברות, נושאי משרה ודירקטורים בתביעות תאגידיות המתנהלות בבית המשפט הכלכלי, וכן בליווי דירקטוריונים בחברות ציבורית.

 

מיכאל משמש כעוזר הוראה של שופטת בית המשפט המחוזי בדימוס ד"ר דפנה אבניאלי בפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב בקורס ישוב סכסוכים וניהול סיכונים במשפט, וכן שימש בעבר ככתב ועורך בפורטל פיננסי וצבר ידע רב בתחום, תוך ניתוח ואנליזה של מניות ואגרות חוב בשורה של חברות ציבוריות.

השכלה:


אוניברסיטת תל-אביב .LL.M (בהצטיינות) שנת 2019

האוניברסיטה העברית בירושלים .LL.B ו - .LL.B במנהל עסקים, שנת 2011

חבר בלשכת עורכי דין:


חבר לשכת עורכי הדין משנת 2012

חדשות ועדכונים - מיכאל דובין:


7 באוגוסט, 2023

ברנע: ליווי רשת "אניס" בהליך הבראה ושיקום כללי

עורכי הדין עידן מילר, מיכאל דובין ולירון דהן ממשרדנו, ליוו את רשת מוצרי הטבע "אניס" בתוכנית הבראה והסדר חוב, לאחר שהרשת נקלעה לחובות של
22.9 מיליון ש"ח
. במסגרת הליך זה, הגישו עוה"ד בקשה לבית המשפט המחוזי, למנות לה נאמן. בבקשה עלה כי החובות, שצברה הרשת הם בין היתר תוצאה של הרחבת הסניפים ועליית אחוז הריבית וכי הרשת פועלת כבר ליישום תוכנית ההבאה הכוללת - צמצום של סניפים הפסדיים, סגירתו של מפעל אריזה בקריית ענבים, התייעלות וצמצום ועוד. החברה מבקשת מינוי נאמן וגיבוש הסדר לחובותיה.

27 ביולי, 2022

ברנע: ייצוג חברות סייבר מקבוצת אביליטי במסגרת בקשה למתן צו פתיחת הליכים מטעמן

עורכי הדין: זוהר לנדה, מיכאל דובין ולירון דהן ממשרדנו, הגישו בקשה למתן צו פתיחת הליכים ולהפעלה זמנית בשם חברות חברות סייבר מקבוצת אביליטי, אשר חובותיהן נאמדים בסך של כ-150 מיליון ₪

14 ביולי, 2022

ברנע: ייצוג איש עסקים אמריקאי בתביעה בסך של 20 מיליון ש"ח

עורכי הדין זוהר לנדה, מורן ביקל, מיכאל דובין ואסף גלזנר מייצגים איש עסקים אמריקאי בתביעה בסך של 20 מיליון ש"ח, אשר הוגשה נגד משה חוגג, עדי שלג, קבוצת סינגולריטים ונתבעים נוספים.
במסגרת התביעה טוען התובע, בין היתר, כי הנתבעים גרמו לו להשקיע במיזם של מטבע קריפטוגרפי בשם סטוקס, כאשר בפועל מיזם זה כלל לא יצא אל הפועל והכספים שימשו את הנתבעים לשימושם הפרטי ולמטרות אישיות, תוך ביצוע מעשי תרמית חמורים.

לכל העדכונים ממיכאל דובין >

תחומי עיסוק:
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: