© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

רונית לרר
עו

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

תחומי עיסוק:

רונית לרר

רונית הינה עורכת דין במחלקת שוק הון

עו"ד רונית לרר מעורבת בליווי שוטף של חברות ישראליות וזרות בתחומי שוק ההון, רגולציה הפיננסית, וממשל תאגידי.

במסגרת זו, רונית מייעצת בהיבטים שונים של דיני החברות ודיני ניירות ערך ובכלל זה הנפקות ראשוניות (IPO) ומשניות של ניירות ערך לציבור, הכנת וכתיבת תשקיפים ודיווחים שונים שבהם מחוייבות חברות שהנפיקו ניירות ערך לציבור בישראל.

השכלה:


המרכז הבינתחומי הרצליה LL.B ו - B.A בממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה,שנת 2019

חברות בלשכת עורכי דין:


חברה בלשכת עורכי הדין משנת 2021

חדשות ועדכונים - רונית לרר:


3 בינואר, 2024

הסכם מיזוג בין הספאק Israel Acquisitions Corp לבין Pomvom Ltd

משרדנו ליווה את פוםוום בע"מ – חברת טכנולוגיה המפתחת תוכן לפארקי שעשועים ואטרקציות, בהסכם המיזוג בינה לבין Israel Acquisitions Corp, אשר נוסדה כחברת ספאק. החברות הודיעו על הסכם מיזוג מחייב, והחברה הממוזגת תיסחר בנאסד"ק. עורכי הדין חגית רוס, אלון ענוה ורונית לרר ליוו את פוםוום.

6 בספטמבר, 2023

הצלחה תקדימית של אקטיביזם מוסדי ישראלי

בתום מאבק ארוך של בעלי המניות בחברת מגוריט, בראשות קבוצת הפניקס ומור בית השקעות, שיוצגו על ידי משרדנו, דיווחה מגוריט, על הפחתה משמעותית של דמי הניהול המשולמים לחברת הניהול. ההסכמות הושגו אחרי מאבק מוסדי אקטיביסטי, שכלל גם פנייה לבית המשפט ודרישה לכנס אסיפה מיוחדת של בעלי המניות. את הפניקס ומור ייצגו עורכי הדין זוהר לנדה וחגית רוס. כמו כן סייעו עדי שהם, שחר רוטשילד, אלון ענווה, צופיה שינפלד ורונית לרר.

26 ביולי, 2023

חברות ללא גרעין שליטה – הצעת חוק לשינויים בממשל התאגידי

בשנים האחרונות הולך וגדל מספרן של חברות ציבוריות שמבנה הבעלות בהן מבוזר, כלומר - שאין בהן בעל שליטה. תיקון חדש קובע סט כללים חדש להבטחת ניהול תקין של חברות אלו ולהגנה על המשקיעים, משנה את כללי המשטר התאגידי בחברות בעלות מבנה החזקות מבוזר.

 

לכל העדכונים מרונית לרר >

תחומי עיסוק: