© כל הזכויות שמורות לברנע ג'פה לנדה משרד עורכי דין

איזבל פשייב

מגדל אלקטרה סיטי
רחוב הרכבת 58
תל אביב
6777016

תחומי עיסוק:

איזבל פשייב

איזבל היא עורכת דין במחלקה המסחרית.

 

עו"ד איזבל פשייב מלווה חברות מקומיות ובינלאומיות בעסקאות מיזוגים ורכישות ובעסקאות מסחריות אחרות, ומסייעת בעריכה וגיבוש של הסכמים מסחריים רבים, וביניהם, הסכמי מייסדים ובעלי מניות, גיוסי הון, הסכמי הפצה, מיזמים משותפים, הסכמי שירותים ועוד.

כמו כן, איזבל מייצגת ומלווה ארגונים ללא כוונת רווח (עמותות וחברות לתועלת הציבור) בכל ענייניהם, הן מול רשם העמותות והן בסוגיות מסחריות שוטפות.

בנוסף, איזבל מלווה חברות ויזמים בטיפול בסוגיות של משפט סביבתי ו-ESG, ומסייעת להם לגבש תכניות ציות לתקני איכות סביבה, לייצר דיווחי ESG רלוונטיים ועוד.

השכלה:


המכללה למנהל B.A, LL.B תקשורת וניהול, התמחות בפרסום ושיווק שנת 2019

חבר בלשכת עורכי דין:


חברה בלשכת עורכי הדין משנת 2021

חדשות ועדכונים - איזבל פשייב:


24 באפריל, 2023

הבורסה משיקה לראשונה שאלון ESG

פרסום השאלון מתכתב עם המגמה העולמית ועם חשיבות הנושא עבור משקיעים. השאלון פותח לאחר בחינה של שאלונים דומים מרחבי העולם והותאם לחברות הנסחרות בבורסה לניירות ערך בתל אביב.

18 באפריל, 2023

סיווגן של פליטות גזי חממה: מכלול 1, 2, ו-3

ניהול מעקב אחרי פליטות גזי חממה חשוב לא רק לשמירה על איכות הסביבה, אלא שיש לו יתרונות מסחריים אחרים, כמו מעקב על הוצאות הכרוכות באנרגיה ובשרשרת האספקה, והשתלבות בשווקי המסחר הפחמן. 

15 במרץ, 2023

חוק ההסדרים 2023-2024: פגיעה משמעותית באיכות הסביבה

על אף המודעות הגוברת והצעדים הננקטים לצורך צמצום פליטות גזי החממה (כחלק מההתחייבויות של ישראל במסגרת הסכם פריז), חוק ההסדרים המתגבש עשוי להחזיר את החקיקה הסביבתית אחורנית ולהוביל לפגיעה בשמירה על האוכלוסייה מפני מפגעי הסביבה.

לכל העדכונים מאיזבל פשייב >

תחומי עיסוק:
הזן כתובת אימייל על מנת להירשם לניוזלטר: